8.5.2020 o 15:00 PROTEST PROTI FAŠIZMU PRED POLICAJNOU STANICOU (AKTUALIZÁCIA 1x)

03.05.2020 17:51

PROSÍME ZDIEĽAJTE

AKTUALIZÁCIA 1: V prípade, že by Kvetnú ulicu v Trenčíne uzavreli, dezinfikujte im na svedoctvo, ak máte pri sebe napr. ocot, alebo rozprašovač s neagresívnou chemikáliou dajte im na javo, že sa správajú ako špiny! Čo sa dá aj gestom ruky, ako keď niečo smrdí, človek odháňa smrad!

-   -   -

Dňa 8.5.2020 o 15:00 sa v Trenčíne uskutoční povinná dezinfekcia Kvetnej ulice a zvlášť okolia Policajnej stanice. Vezmite si neagresívne čistiace prostriedky (metly, vodu, ocot), žiadne SAVO ani žiadne horľaviny! Neexistuje, aby na nás policajti striehli, či máme náhubky na xichte!

Ja nie som ich pes, radšej zomriem, ako by mala nejaká špina fašistická so mnou zachádzať ako so psom!  Vy sa nejakej pokuty alebo väzenia bojíte, nevidíte tu oveľa väčšiu hrozbu? Náhubok (tzv. rúško) po vonku nosiť odmietam, je mi úplne jedno, čo za to hrozí, podporovať túto ilúziu nemôžem, tým by som jej dával silu a to je veľmi nebezpečné, to priviedlo k moci aj Hitlera, ľudia uverili bláznovi, čo chcel chrániť všetkých Nemcov od všetkého!  A na Slovensku sa Polícia začína správať ako GESTAPO, prenasledujú decká so zmrzlinou, či majú nasadené náhubky! Takto chcete žiť? Aby ste sa báli chodiť normálne po vonku, normálne po lese, aby ste sa báli zjesť vonku rožok, či napiť sa, lebo všade striehne GESTAPO? Je najvyšší čas začať aktívny boj proti fašizmu!

V minulosti, keď nariadili židom nosiť žlté hviezdy, kto si ich našil, teror sa stupňoval až do tej miery, že to bolo neznesiteľné! Nakoniec aj tak väčšina skončila úplne vyhladovaných, zbedačených alebo ich odvliekli do koncentráku, lebo vždy sa aj tak na každého žida našlo niečo, čo žid porušil! Občania, zasiahnite teraz, vo vašich mestách 8.5.2020 o 15:00 pred policajnými stanicami začnite povinnú dezinfekciu! Vláda a polícia sa tu správa ako vírus! Začnite rýchlo dezinfikovať! Na proteste sa má nenásilne protestovať! Ideme predsa dezinfikovať ulice! Vaša podpora na nákup čistiacich prostriedkov a kampaň je vítaná! Č. nášho účtu: SK8583300000002101425963

PROSÍME ZDIEĽAJTE

A PROSÍM VÁS ŠÍRTE AJ TLAČOU,
napr. nalepením do výťahu, na dvere domu a pod.
Verzia pre tlač: