POMOC PRE CHORÝCH

AK NIE SI VO VZŤAHU SO ŽIVÝM BOHOM A PÁNOM JEŽIŠOM KRISTOM, TVOJE NÁBOŽENSTVO JE DAROMNÉ"

Pomoc pre chorých ľudí, ktorí sú ochotní na sebe pracovať, čo predovšetkým znamená: mať lásku k Bohu, starať sa o svoju dušu, mať vieru v uzdravenie a cítiť v srdci túžbu byť lepším človekom, teda usilovať sa o čistotu charakteru a mravnosť.

 "Lebo kto má, tomu bude dané, a rozhojní sa mu; ale kto nemá, od toho bude odňaté i to, čo má." Matúš 13:12 

Ponúkame pomoc predovšetkým psychicky chorým ľuďom. Vďaka Pánu Bohu môže dnes takmer každý využívať už viac ako šesť rokov našich skúseností a úplne sa vyliečiť z psychických chorôb, zbaviť sa liekov či drogovej závislosti. Ak o to aj Vy stojíte, alebo potrebujete priateľskú radu, motiváciu, či chcete opäť získať stratenú chuť do života - neváhajte nás kontaktovať! Vyhradzujeme si však právo v niektorých prípadoch Vám pomoc aj odmietnuť, tak sa prosím na nás nehnevajte.

Navrhujeme aj špeciálnu diétu na zvýšenie psych. a fyz. výkonu (zdraví športovci aj psychicky chorí pacienti vyskúšajte GAPS diétu podľa tejto knihy radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti, môžete predísť mnohým omylom a problémom, zavolajte a opýtajte sa ešte skôr než začnete)

Poznáme kvalitné doplnky výživy vo farmaceutickej kvalite bez tabletovacích prísad (článok DOPLNKY VÝŽIVY tu) Zároveň vám môžeme podať aj cenné informácie pri poruchách správania a pri poruchách trávenia, alergii, autizme, rakovine, vysokom krvnom tlaku, ukážeme vám cestu na riešenie obezity a zdravé chudnutie, chronickej únave a iných chorobách. Snažíme takmer každý deň písať na www.biblik.sk/clanky nové informácie. (DO HĽADANIA NA HLAVNEJ STRÁNKE môžete napísať napr. "depresia" "rakovina" "cholesterol" atď. alebo príslušné informácie si aj sami vyhľadať v stovkách článkov na www.biblik.sk/clanky

Pacienti s rakovinou, vysokým krvným tlakom a pojedači liekov na cholesterol, prosím vás pozrite si aj tento článok a prosím vás študujte to video:

https://www.biblik.sk/news/ako-liecit-rakovinu-vysoky-tlak-a-cholesterol-dr-coldwell/

Čítajte pravidelne www.biblik.sk/clanky

Netreba vyvíjať aktivitu, aby sme zbavili choroby človeka, ktorý o to skutočne sám nestojí alebo nie je ochotný zmeniť sa na úrovni duše, t.j. zmeniť svoje myšlienkové vzorce, správanie, návyky a charakter. Choroba nie je špina, ktorú treba okamžite upratať ako sa to bežne robí napr. očkovaním, liekmi na cholesterol a predpisovaním antidepresív. Niekedy sa pacient zbaví svojich ťažkostí aj choroby, no ak sa jeho charakter, návyky a myslenie nezmenia, potom zákonite príde ďalšia choroba, ďalšie ťažkosti, úraz alebo dokonca smrť. 

!!! KRITICKY DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE V KNIHE: 

S.N. LAZAREV - ZDRAVIE ČLOVEKA 

Ak sa chcete vyliečiť, resp. v súčasnej situácii na tejto planéte vôbec prežiť, snažte sa prosím vás čo najskôr pochopiť a nájsť odpoveď na otázku: "KTO JA SOM?" Pýtajte sa dovnútra: "KTO, ALEBO ČO SOM JA?" Ak nájdete odpoveď na túto otázku, potom pochopíte čo je to človek a čo je to choroba. Tak spoznáte, prečo ste boli chorí aj to, ako je možné sa vyliečiť - aj s pochopením týchto strategicky dôležitých informácií vám môžeme pomôcť, a najmä praktický návod ako prekonať psychické ochorenia vám môžeme poskytnúť priamo na osobnom stretnutí:

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA tel.:

 032 /240 00 65

 V rámci vašich možností vás prosíme podporujte nás príspevkami na č. účtu:

SK8583300000002101425963

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

 Aj malá čiastka iba 3 - 6 € mesačne nám môže v mnohom pomôcť!

Ď a k u j e m e !

Nie sme členmi žiadneho organizovaného náboženstva, hnutia, ani cirkvi.

Biblik