"Preto hovorí: Prebuď sa ty, kto spíš, a vstaň z mŕtvych, a bude ti svietiť Kristus." (Efežanom 5:14)

Kresťania majú poslanie pomáhať ľuďom. Chorým a trpiacim predne, ale aj zdravým ľuďom. Pomoc Pána Boha a Pána Ježiša Krista potrebujú ľudia ako soľ. Všetky choroby je možné s Božou Pomocou úspešne liečiť aj vyliečiť, a toho človeka uzdraviť. Jeho Pomoc je bezplatná:

"Lebo stučnelo srdce tohoto ľudu: ušami ťažko počuli a svoje oči zažmúrili, aby snáď nejako očami nevideli, ušami nepočuli, srdcom neporozumeli a neobrátili sa, a uzdravil by som ich." (Matúš 13:15)

 

Ponúkame vám možnosť zapojiť sa do našich projektov, či už formou zdieľania našej stránky biblik.sk aj článkov a informácií na sociálnych sieťach alebo môžete nás aj podporiť napr. formou finančného príspevku.

Každá Vaša úprimná pomoc je vítaná v našej službe ľuďom.

Stovky našich kníh sme bezplatne darovali medzi stovky ľudí. Pevne veríme, že v tejto činnosti budeme aj s Vašou pomocou pokračovať.

Za vašu pomoc a podporu vám všetkým z celého srdca ďakujeme!

Miroslav Raninec, zakladateľ informačného portálu biblik.sk

tel.: 032/240 00 65 (00421 32 240 00 65)

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

biblik@biblik.skViac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

"Preto hovorí: Prebuď sa ty, kto spíš, a vstaň z mŕtvych, a bude ti svietiť Kristus." (Efežanom 5:14)

Poslaním kresťana je pochopiť zmysel života: Milovať Pána Boha a pomáhať ľuďom nájsť cestu k Nemu skrze Pána Ježiša Krista. Ak sme niekedy niečo aj dobré vykonali, či niekomu pomohli, nemáme na tom žiadnu zásluhu. Veríme, že toto raz pochopí každý človek:

"AK NIE SI VO VZŤAHU SO ŽIVÝM BOHOM A PÁNOM JEŽIŠOM KRISTOM, TVOJE NÁBOŽENSTVO JE DAROMNÉ"

Ako soľ potrebujú ľudia Pomoc Pána Boha a Pána Ježiša Krista! Kiež by Ho poznali všetci chorí a trpiaci! Všetky choroby je možné s Božou Pomocou úspešne liečiť aj vyliečiť, človek sa môže uzdraviť, ak je ochotný zmeniť svoje srdce. Prvá, vždy účinná, (a pre mnohých v dnešných dňoch aj posledná) Pomoc Pána Boha a Pána Ježiša Krista je vždy bezplatná:

"Lebo stučnelo srdce tohoto ľudu: ušami ťažko počuli a svoje oči zažmúrili, aby snáď nejako očami nevideli, ušami nepočuli, srdcom neporozumeli a neobrátili sa, a uzdravil by som ich." (Matúš 13:15)

 

Prosíme vás o podporu formou zdieľania stránky Biblik.sk najmä o zdieľanie biblik.sk/clanky na sociálnych sieťach, pretože tieto informácie môžu pomôcť mnohým chorým ľuďom. (DO HĽADANIA NA BIBLIK.SK NAPÍŠTE NAPR. "VYSOKÝ TLAK" "CHOLESTEROL" "RAKOVINA" "DEPRESIA" "OČKOVANIE" a zobrazia sa vám príslušné informácie, ktoré ľuďom môžu pomôcť)  Ak nám chcete pomôcť doplniť nejaké informácie, alebo by ste chceli uvereniť váš článok na biblik.sk/clanky prosíme vás napíšte nám na biblik@biblik.sk alebo nám zavolajte na tel. 032/240 00 65. Táto stránka je aj pre vás, preto budeme radi, ak sa aj vy zapojíte s vašimi príspevkami. Oceníme najmä kritiku a články od vedcov, lekárov a psychiatrov a vaše skúsenosti s očkovaním a psychofarmakami, resp. vaše skúsenosti s celkovým výsledkom psychiatrickej liečby.

Sme presvedčení, že očkovanie je jedným z najväčších zločinov na tejto planéte, no radi uverejníme články aj od zástancov očkovania. V ponuke máme aj vynikajúcu knihu od lekára-zástancu očkovania Dr. Campbell McBride - SYNDRÓM TRÁVENIA A PSYCHOLÓGIE. Táto žena - lekár v tejto knihe určenej najmä pre liečbu psychiatrických pacientov, schizofrénie a autizmu píše, že existuje veľmi silný dôvod, prečo sa vôbec neočkovať kombinovanými vakcínami. Od zástankyne očkovania je to odvaha, jej kniha SYNDRÓM TRÁVENIA A PSYCHOLÓGIE  je naozaj veľmi zaujímavá!

Pre nás je Odpoveď na každé očkovanie Posolstvo Pána Ježiša Krista:

"ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE NEMOCNÍ."

Matúš 9:12

-  -  -

Veľmi by nás zaujímali najmä vaše vlastné výskumy, pozorovania a informácie o aerosólových operáciách chemtrails, na ktoré sme opakovane podávali  trestné oznámenia - na Políciu a na Okresnú prokuratúru - a radi by sme tentokrát už s vašou pomocou podali aj ďalšie trestné oznámenie! Aj nad územím Slovenska je možné pozorovať tieto lietadlá, ktoré vysýpajú chemikálie do ovzdušia, pozrite si prosím toto krátke video:  https://www.youtube.com/watch?v=2q-BZxl-Zxk

Môžete nás podporiť modlitbou alebo priamo formou zasielania finančných príspevkov na náš účet. Každá úprimná pomoc je vítaná v našej službe ľuďom. Stovky našich kníh sme doteraz bezplatne darovali medzi ľudí, najmä Svätú Bibliu, kresťanskú literatúru ale aj mnohé iné knihy, predovšetkým mladým a chorým ľuďom v nemocniciach. Veríme, že v tejto činnosti budeme aj s vašou pomocou ďalej pokračovať.

ĎAKUJEME!

Biblik.sk

IBAN:

SK8583300000002101425963

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

 

biblik@biblik.sk

tel. 032/240 00 65