ARE CELEBRITIES USING SUBSTANCES FROM TORTURED CHILDREN? / POUŽÍVAJÚ CELEBRITY LÁTKY Z UMUČENÝCH DETÍ? (SK, ENG)

04.08.2020 19:55

Turkish national TV reportage about adrenochrome:

https://vk.com/video513906176_456239156

Interesting information from zerohedge.com:

https://www.zerohedge.com/news/2018-09-16/us-diplomats-involved-trafficking-human-blood-and-pathogens-secret-military-program

 

SLOVENSKY:

horeuvedené video je s českými titulkami. Ďakujeme za túto správu serveru infovojna.sk tu: https://www.infovojna.sk/article/video-sokujuca-reportaz-tureckej-statnej-televizie-o-odoberani-adenochromu-malym-detom-ktory-sluzi-pre-globalnu-elitu-ako-elixir-mladosti

"Adrenochróm je substancia (hormón) odoberaná počas mučenia ľudí a je všeobecne známa vo vysokých kruhoch a skupinách, ktoré mnohí poznajú pod označením globálny kriminálny Syndikát.

Informácie odvysielané v reportáži sú pre niektorých novinárov médií hlavného prúdu natoľko bizarné, že nie sú schopní informácie analyzovať a informovať verejnosť v takom rozsahu, ako o tom informovala turecká štátna televízia.

Video s titulkami zverejnil na svojich stránkach portál AC24:

Video si môžete pozrieť aj TU.

Reportáž tureckej štátnej televízie potvrdzuje informácie, o ktorých sme už na InfoVojne informovali.

Dňa 23. júla 2019 sme zverejnili video, kde hovorí bývalý agent špeciálnych operácií CIA a neskorší spoluzakladateľ Námornej spravodajskej  služby - Marine Corps Intelligence Activity. - Robert David Steele, ktorý ako člen Medzinárodného tribunálu pre prirodzenú spravodlivosť (ITNJ) v prípade obchodovania s ľuďmi a zneužívania detí zverejnil šokujúce informácie o angažovaní globálnej elity v týchto zločinoch. Steele v tejto súvislosti spomenul, že “exiprácia” týchto detí je do dvoch rokoch intenzívneho zneužívania. Zmienil s tiež o satanistických rituáloch a nepriamo potvrdil informácie o využívaní adrenochrómu získaných od malých detí.

Už v novembri 2018 sme v 14. časti relácie Boj o planétu a mysle ľudí informovali o existencii zariadenia na odoberaniu adrenochrómu (hormón), čo je chemická substancia, ktorá vzniká oxidáciou adrenalínu a má halucingénny, resp. psychedelický efekt vrátane intenzívneho pocitu eufórie. Jeho účinkom je taktiež lepšie zdravie a dlhá životnosť. Túto látku produkuje ľudský organizmus keď je vystavený intenzívnemu a silnému strachu. Táto substancia je odoberaná počas mučenia ľudí a je všeobecne známa vo vysokých kruhoch a skupinách, ktoré mnohí poznajú pod názvom globálny kriminálny Syndikát - prevádzkujúci pedofilnú sieť globálnej elity.

Na jeseň roku 2018 obvinilo ruské ministerstvo obrany Spojené štáty z experimentov na gruzínskych občanoch. Bývalý gruzínsky minister vnútra Igor Giorgadze na tlačovej konferenci v Moskve vtedy vyhlásil, že se obrátil na amerického prezidenta Donalda Trumpa s prosbou vyšetriť činnost laboratória Richarda Lugara pri meste Tbilisi z dôvodu podozrenie, že sa v tomto zariadení uskutočňujú smrteľné experimenty na ľuďoch. Na týchto experimentoch sa podieľala firma Gilead, ktorej spoluvlastníkom je bývalý americký minister obrany Donald Rumsfeld.

Európska komisia (EK) mimochodom kocnom júla podpísala s americkou farmaceutickou spoločnosťou Gilead zmluvu v hodnote 63 miliónov eur, ktorá zabezpečí dodávku lieku s účinnou látkou remdezivir pre približne 30-tisíc pacientov vykazujúcich závažné symptómy ochorenia COVID-19.

O tajnom vojenskom programe v súvislosti s adrenochrómom informoval vo svojom článku aj portál ZeroHedge."

Zdroj: InfoVojna

 

ĎAKUJEME / THANKS TO: infovojna.sk