Bill Gates: Svet sa musí pripraviť na globálnu pandémiu s miliónmi mŕtvych

29.02.2020 02:04

„Nedá sa predpovedať kedy, ale vzhľadom na neustále sa objavujúce nové patogény, zvyšujúce sa nebezpečenstvo bioteroristického útoku a zvyšujúcu sa prepojenosť nášho sveta existuje veľká pravdepodobnosť, že v našej dobe a počas nášho života dôjde k závažnej a smrtiacej pandémii“, povedal Gates.

https://www.hlavnespravy.sk/__trashed-70__trashed/2044477

Poznámka Biblik: Povedal Gates, šíriteľ a sponzor vakcín, ktoré slúžia ako biologická zbraň a ľudia stále veria, že vakcíny sú naši spasitelia! Tí, ktorí šíria vakcíny, vlastne šíria vírusy do tiel ľudí, ich zámerom je zníženie populácie. Dobrovoľne tento cieľ pomáha splniť každý zdravý človek, ktorý sebe alebo svojmu dieťaťu dovolí podať akúkoľvek vakcínu. Pre zdravého človeka neexistuje žiadny dôvod na očkovanie ani nikdy neexistoval, očkovanie zdravého človeka je odjakživa špinavá zvrhlosť, odporný nemorálny čin s katastrofálnymi následkami pre celú Zem. Okrem očkovania patogény sa do ľudí snažia dostať aj tak, že ich denne sypú z lietadiel. Nakoľko Polícia a slovenské ministerstvá od našich trestných oznámení celé roky vlastne vo veci chemtrails nerobili nič, teraz, keď budú zdochýňať, aspoň si spomenú, že za to nesú zodpovednosť.

My sme robili čo bolo v našich silách: napísali sme tony mailov úradom, Polícii, SHMÚ a ďalším zodpovedným ľuďom. Okrem toho sme od r. 2017 na www.biblik.sk/clanky  publikovali viac ako sto článkov, v ktorých upozorňujeme na operácie chemtrails a chceli sme dosiahnuť aby sa nielen slovenské úrady a vláda, ale aby ste sa aj vy ľudia zaoberali tým, čo môžete spraviť pre svoje prežitie. Urobili ste aspoň niečo, napísali ste aspoň jediný mail, alebo ste vydali aspoň nejakú energiu na zastavenie chemtrails? Alebo ste len chodili do práce a pozerali sa ako vám doslova serú na hlavu?  Veď ani to príliš nevadilo väčšine, si aj na to nejako zvykli - aj na zasratú oblohu, aj na posraté počasie a na život bez Slnka. Nenormálne sa im zdalo normálne, lebo im to tak hovorili odborníci v televízii. V podstate ľudia uverili, že nič nemôžu a že aj tak je všetko zbytočné - tak ich vychovali.

 Je v putách kto myslí, že je spútaný,

oslobodený je ten, kto myslí že je oslobodený 

Nad mysľou väčšiny západnej civilizácie prevzali kontrolu počítače. Súčasť systému ťažko pôjde proti systému, všetko čo je proti systému v podstate nenávidí. Od vás sme nedostali ani cent podpory, pokračovať ďalej nebudeme ani v pravidelnom publikovaní článkov, ani v prijímaní pacientov, už treba šetriť energiu a pokúsiť sa aspoň prežiť, alebo stráviť svoje dni niečím užitočnejším ako obrazovkou počítača či riskovaním svojho zdravia pri práci s psychicky chorými ľuďmi. Všetko čo bolo treba je napísané, kto chce, na biblik.sk si aj sám nájde potrebné informácie, osobný styk s pacientami viac nie je potrebný, a ani články pre ľudí, ktorí o ne nestoja, tiež nie je potrebné písať.