BORIS MESÁR: Takže opäť nám klamali – ako sa brániť

19.06.2020 23:07

Boris Mesár

"Zamyslite sa sami, koľkokrát vás televízia s niečím strašila a nič z toho sa nestalo. Koľko epidémií už bolo vyhlásených, ku ktorým nikto nedošlo. Ku koľkým hromadným tragédiám už došlo, poctivo hlásenými a ukazovanými obrazom i zvukom, a všetko to bola divadelné predstavenie s krízovými hercami. A vy ešte veríte týmto správam? Touto dobou už by ste dávno mali byť proti nim imúnny – pokiaľ však o týchto senzáciách premýšľate a neberiete je automaticky za pravdu.

A oproti tomu, koľko skutočných tragédií sa stalo, o ktorých nám nikto nepovedal dopredu a nikto nás nevaroval? Ako napríklad moslimská emigrácia. Alebo kto nás varoval a upozornil na finančnú a ekonomickú katastrofu, ktorú Koronavirový podvod spôsobil. Nikto! Až budúcnosť sama ukáže, ako sme si tým zavarili.

Niektorí sa zachovali múdro

Tri najväčšie britské aerolínie sa spojili a súdia britskú vládu za ničím neodôvodnenú karanténu a s ňou súvisiace obmedzenia. A aj po akomsi uvoľnení leteckej prevádzky pribudla 2-týždenné karanténa pasažierov, prilietajúcich do Anglicka. Tí, ktorí by sa tejto karanténe nepodrobili, môžu byť pokutovaní až do výšky 1,000 libier  a ešte voči nim môže polícia uplatňovať „opodstatnený nátlak“ v snahe zistiť, či sa naozaj samo-izoluje!"

https://blog.hlavnespravy.sk/21079/takze-opat-nam-klamali-ako-sa-branit/#

 

VERZIA PRE TLAČ:

Boris Mesár-ako sa brániť.docx