BÝVALÁ HYGIENIČKA: EPIDÉMIU VYHLÁSILI POLITICI A PÝTAM SA PREČO? (+Poznámka Biblik: V RÚŠKACH ĽUDIA VDYCHUJÚ NAJMENEJ 5x VIAC CO2 AKO URČUJE TECHNICKÁ NORMA)

04.06.2021 12:12

"V roku 2020-2021 žiadna krajská hygienická stanica v ČR nevyhlásila epidémiu. Musí byť naplnený epidemický prah 1.600 klinicky chorých na 100.000 obyvateľov. Za rok 2020 epidemický prah nebol splnený ani na 25%. Epidémiu vyhlásili politici a pýtam sa prečo?" MUDr. Eva Trávničková, bývalá hygienička, rozhovor pre tvnatura.cz:

1. časť: https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3978-pandemie-nebo-lez

2. časť: https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3979-jak-na-covida

+ďalšie zaujímavé video ŠKOLA PŘÍRODNÍHO LÉČENÍ:

https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3977-skola-prirodniho-leceni

 

Poznámky k videu doplnil Biblik:

"Ochrana druhého človeka končí tam, kde si človek sám môže poškodiť zdravie." MUDr. Eva Trávničková

Technická norma  268/2009  o techn. požiadavkách na stavby - 1500ppm pre CO2, v rúškach ľudia vdychujú viac ako 8.000 ppm - video nájdete tu:

https://www.biblik.sk/news/nasadili-by-ste-svojmu-dietatu-rusko-aj-keby-ste-vedeli-ze-ho-tym-poskodzujete/

"JE V PORIADKU, ABY DETI VDYCHOVALI OBROVSKÉ MNOŽSTVO CO2 A MÁLO KYSLÍKU? NÁSLEDOK NOSENIA RÚŠOK VZNIKÁ ACIDÓZA (prekyslenie) KYSLÉ PROSTREDIE JE ŽIVNÁ PÔDA PRE VÍRUSY A BAKTÉRIE. VĎAKA RÚŠKAM JE VYŠŠIA PRAVDEPODOBNOSŤ VZNIKU ZÁPALU PĽÚC."

- STRACHOM SA IMUNITA OSLABUJE, RÚŠKAMI SA PREKYSĽUJE TELO. AJ ONKOLOGICKÉ PROBLÉMY MAJÚ SÚVISLOSŤ S PREKYSLENÍM

"V roku 2020-2021 žiadna krajská hygienická stanica v ČR nevyhlásila epidémiu. Musí byť naplnený epidemický prah 1.600 klinicky chorých na 100.000 obyvateľov za posl. 7 dní (počítajú sa všetky respiračné infekcie) Za rok 2020 epidemický prah nebol splnený ani na 25%. Epidémiu vyhlásili politici a pýtam sa prečo?"

- PCR TESTY - HLAVNÝ BOD COVID AGENDY

- keď niečo odškodňuje alebo platí štát, sme to my všetci

- ak človek nie je chorý, test nevypovedá o ničom a vlastne tieto testy nikdy nevypovedajú o množstve vírusu v tele, z PCR testov nevyčítate, či je človek prenášač

- v r. 1995-96 na chrípku (H3N5) zomrelo v ČR 12.000 ľudí (pozn. red. - nové choroby súvisia s novým očkovaním alebo novým elektromagnetickým poľom, tak to bolo aj v príp. tzv. španielskej chrípky, zaviedli sa očkovania a rádio. Čo sa stalo v ČR v r. 1995-96 ???

"Naša myseľ ovplyvňuje väčšinu chorôb." Dr. Bruce Lipton

https://www.biblik.sk/products/biologia-presvedcenia/

- pri transplantácii sa vypína imunita podaním stresových hormónov

- ako funguje myšlienkové nastavenie: praktický pokus: lekári povedia pacientovi: "Podáme vám liek, po ktorom vám vypadajú vlasy." potom im podajú fyziologický roztok, ale napriek tomu až 80% pacientom vypadajú vlasy! Tak mocná je psychika, tak veľmi záleží od myšlienkového nastavenia človeka!

- OPOZÍCIA PROTI COVID PROPAGANDE:

MUDr. SOŇA PEKOVÁ, prof. MUDr. JAN PIRK, prof. MUDr. JAN ŽALOUDÍK, prof. MUDr. JIŘÍ BERAN

- pýtali sa fašistu Hermanna Göringa:

"Ako ste z nemeckého národa vyrobili toto (sfanatizovanú bandu?) "Práca vlády je vyvolať v ľuďoch strach. A pokiaľ ich dokážete v strachu udržať, môžete ich presvedčiť, aby urobili čokoľvek chcete a stanú sa z nich ovce." Herman Göring, tento Göringov citát zverejnil R. Kennedy

___________________________________________________________

Biblik.sk

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašistom! Snáď sa fašistov a teroristov už čoskoro zbavíme!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU