Chmelár: Štát je v najvyššom štádiu ohrozenia. S najväčšou pravdepodobnosťou sme naozaj svedkami veľmi nebezpečnej vojny medzi políciou a SIS

25.05.2021 08:28

Politológ Eduard Chmelár okomentoval záhadné stretnutie desiatich vysoko postavených politikov v SIS. Podľa jeho názoru je tento štát v najvyššom štádiu ohrozenia, Viac tu: https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-stat-je-v-najvyssom-stadiu-ohrozenia-s-najvacsou-pravdepodobnostou-sme-naozaj-svedkami-velmi-nebezpecnej-vojny-medzi-policiou-a-sis/2549624

Top komenty:

"Harabin pred 2 rokmi povedal že ide o rozklad štátu. Žiaľ, trafil to presne."

"Rehotali sa len tí, ktorí chceli Harabína odstrániť. A podarilo sa. Ďakujeme ĽSNS, Smeru a SNS! Harabín je síce veľmi nevkusný človek, ale je vynikajúci právnik. Je stále jediným, ktorý by dokázal ešte aj dnes túto žumpu upratať a nastoliť právny štát."

"Čo robila prezidentka SR v pivnici? Má tam svoju kanceláriu alebo nejaké vysunuté pracovisko? Okamžite to treba vyšetriť. A aj za cenu, že bude obžalovaná za vlastizradu, za priame ohrozenie Slovenskej republiky rozkladom jej inštitúcií na ktorom sa podieľa."

"Ja som Fica nikdy nevolil. Ale Harabina áno. Bohužial Fico aj Kotleba pomahali zložiť Harabina. Možno sa založí Národný Blok. Ten by som podporil najradšej"

"Dnes máme už asi 20. národnú stranu v poradí. Každý tu zakladá nejakú novú národnú stranu, lebo každý má svoje neprekonateľné ego a chce byť zbožňovaný národom ako jeho záchranca, niečo podobné ako trnavský blázon. A preto nemáme koho voliť, lebo všetky tieto pidistraničky sú vodou na mlyn týmto obludám, ktoré nám tu teraz velia a rozkladajú štát. A preto ľudia budú voliť skôr "na istotu", aby ich hlas neprepadol. Rozklad nášho štátu sa deje priamo pred našimi očami a to dokonca za účasti prezidentky!!!!!!!!! To je na odvolanie prezidentky za vlastizradu! A nikto nič! Čo robí generálny prokurátor?"