DAVID WILCOCK: KEĎ PRÍDE ODHALENIE, ĽUDIA BUDÚ PREKVAPENÍ, ŽE NA VYSOKÝCH POSTOCH V POLITIKE A RIADENÍ SA POUŽÍVA ČIERNA MÁGIA / DAVID WILCOCK: THE BLACK MAGIC IS WIDELY USED IN POLITICS AND MANAGEMENT (SK, CZ, ENG)

05.08.2022 11:30

DAVID WILCOCK: KEĎ PRÍDE ODHALENIE, ĽUDIA BUDÚ PREKVAPENÍ, ŽE NA VYSOKÝCH POSTOCH V POLITIKE A RIADENÍ SA POUŽÍVA ČIERNA MÁGIA / DAVID WILCOCK ABOUT BLACK MAGIC IN POLITICS AND MANAGEMENT

https://rumble.com/vxjwo3-cz-titulky-david-wilcock-o-zkladnm-pravidlu-ilumint-kabaly.html

- pre viac informácií o týchto praktikách do hľadania na biblik.sk môžete napísať heslo "satanizmus" / for more information about these practices you can search "satanism" in the search field at biblik.sk

zdrojový kanál / source channel:

https://rumble.com/c/c-1006437?fbclid=IwAR3L8Bl_ITVbblLV7COZ0SL-yTMSJoiOsSypt2SQdjCTSRD6b8X_ZLau0C0

Note Biblik / Poznámka Biblik: David Wilcock je autorom hollywoodskych scénárov a spisovateľ, napr. kniha Kľúč synchronicity / David Wilcock is an author of hollywood scenarios and book author (our top book by David Wilcock: THE SYNCHRONICITY KEY)

https://www.biblik.sk/news/tip-na-knihu-kluc-synchronicity-book-we-like-the-synchronicity-key/

 

Biblik.sk

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý dobrý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašistom! Snáď sa fašistov a teroristov už čoskoro zbavíme!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU