DISKRIMINÁCIA A IZOLÁCIA DÔCHODCOV JE VRAŽDA, DÔCHODCOVIA ZOMIERAJÚ NA ZÁPAL PĽÚC KÔLI ZASTAVENIU POHYBU

16.12.2021 21:47

"Pohyb je život, kto chce byť zdravý, musí sa hýbať - v prvomrade duchovne, úsilie o správne zaradenie sa vo Stvorení. Až potom telesne, pretože telo je nástroj, ktorý sa za normálnych okolností opotrebovaný odhadzuje ako staré, obnosené, vyrastené šaty."

-    -    -
 

Diskriminácia dôchodcov spôsobuje ich izoláciu, mnohí ostávajú dlhodobo doma a dnes umierajú na zápal pľúc! Aj toto je výsledok opatrení!

"Ja som si uz dávnejšie uvedomila, že cieľom je, aby čo najviac ľudí zomrelo, nech si kvákaju, čokoľvek, ich činy hovoria o opaku." krásny citát z jednej diskusie,

odzrkadľuje to, čo si ľudia myslia o ich "opatreniach" a aj o celom "víruse" na ktorý dodnes neskapal ani jeden politik :-)

-    -    -

 

"Ja som si uz dávnejsie uvedomila, že cieľom je, aby čo najviac ľudí zomrelo, nech si kvákaju, čokoľvek, ich činy hovoria o opaku."Viac tu: https://www.biblik.sk/pomoc-ludom/

Tí, ktorí nariaďujú diskriminačné zákony a opatrenia, majú na terore a z toho vyplývajúcej bolesti a utrpenia podiel! Spôsobili takto mnohé úmrtia, majú na nich podiel! Aj keď sú nie iniciátormi, ale "len" vykonávateľmi, majú hriech, možno menší ako inciátori, ale majú! (pozr. Ján 19:11) Ak nebudú činiť pokánie, čaká ich odplata vrahov-spolupáchateľov. 

Pokánie, gr. metanoia, t.j. zmena, znamená nielen oľutovanie hriechov,  ale úplná zmena kurzu, úporná snaha o to, aby sa hriech už nikdy viac neopakoval. Ide to iba z Božej Milosti, človek rýchlo zistí, že toto nie je v jeho silách, pretože iba v láske a v jednote s Bohom človek nehreší!

Dosiahnuť Boha nejde vlastným úsilím ani nijakou mantrou, potrebná je vždy Božia Milosť. Je to láska.

Láska sa nedá sa ani vynútiť, ani zaslúžiť. JE. Prirodzený stav bez ega, stav Božieho Syna a Pána Ježiša Krista je možné "dosiahnuť" duchovným znovuzrodením,  Ján 3. kapitola, Ján 9. kapitola,   Ján 12. kapitola a Rimanom 12:2. Vlastne tu ani nejde o nejaké "dosahovanie", ale o nasledovanie prirodzeného vývoja! Je to prirodzený vývoj človeka. A vlastne tento vývoj je aj zmysel pozemského života. Viac Kázeň na Vrchu, Matúš kpt. 5., 6.  a 7.

Niečo nie je v poriadku, ak človek žije len tak, bez nejakého zmyslu, bez nejakého vyššieho cieľa, ktorý človeka presahuje.

Všetko sa vyvíja, má určitý rytmus, rýchlosť, kto ju nestíha alebo sa správne "neusadí", býva vyšmarený. Možno bibl. nakoniec "vyhodený za dvere":

"Lebo každému, kto má, bude dané, a bude mať hojnosť; ale od toho, kto nemá, bude vzaté i to, čo má. A toho neužitočného sluhu vyhoďte do vonkajšej tmy! Tam bude plač a škrípanie zubami." Matúš 25:29-30
(reš. "škrípanie" tu, uistite sa, že sa vám zobrazuje preklad Roháček, ktorý je najdoslovnejší, najhodnovernejší preklad a preto nájdete iba preklad Roháček zo slovenských Biblií na Biblik.sk
_____________________________________________________________
 

Ak by chcel niekto venovať pozornosť Igorovi M. a ďalšiemu do všetkého najlepšie sa rozumejúcemu indivíduu Borisovi K., na HS je článok, ďalší pokus o utláčanie dôchodcov, za zmienku stojí však tento úžasný komentár:

"Ludia mudruju len na fb a dodrziavaju nimi urcene pravidla.keby sa na to vsetci vyseru tak vlada moze rozkazovat kolko chce.Dva roky im na to seriem.A co za stalo?Nic.Netreba pozerat spravy a citat hluposti.Totalna ignoracia.Pokial sa opozicia nespoji a nezacnu tvrdo protestovat tak ako na ukraine ze aj policajti sa budu bat.tak sa tu nic nezmeni ved vsetky zakony zneuzivaju.A policajtov najviac.Robia s nich totalnych hlupakov a oni veselo pocuvaju rozkazy.Namiesto toho aby sa spojili na odpor tiez.debilkovia"
 
Poznámka Biblik: Akákoľvek spolupráca na týchto "opatreniach" je drevo na ich oheň, ak niekto pridáva palivo nosením rúšok alebo akoukoľvek, i falošnou podporou testov, očkovania, živíte vatru fašizmu. Zločinné nápisy na obchodoch treba ignorovať, dôchodcovia, ktorí túto vládu brali vážne