Dr. CARRIE MADEJ: VACCINES CONTAINS GMO, CAUSING CANCER AND ARE USED AS A BIOWEAPON / Dr. CARRIE MADEJ ODHAĽUJE PRAVDU O SATANSKOM PODVODE S NÁZVOM OČKOVANIE (SK, ENG)

27.08.2020 11:50

PLEASE SHARE / PROSÍME ZDIEĽAJTE

"But when Jesus heard that, he said unto them, They that be whole need not a physician, but they that are sick." Matt 9:12 / Matúš 9:12: "A Ježiš počujúc to povedal (im): Zdraví nepotrebujú lekára, ale nemocní."

-   -   -

Dr. Carrie Madej shows truth about the whole satanic fraud called vaccination:

Dr. Carrie Madej ukazuje pravdu o satanskom podvode s názvom očkovanie:

https://www.youtube.com/watch?v=h3wMzO0II18

Link ulozto: https://ulozto.sk/file/ikp16KIp7Uhc/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19-mp4

Ďakujeme / Thanks to: Infovojna.sk

Poznámka Biblik / Note Biblik: v našich článkoch sme písali, že sme presvedčení, že rakovina sa ľuďom očkuje, ale že zatiaľ na to nemáme žiadne dôkazy. Dr. Carrie Madej vo videu prezentuje dôkazy o tom, že vakcíny spôsobujú rakovinu.

Neexistuje nič také ako povinné očkovanie - ak ustúpite lekárovi alebo štátu tým, že dovolíte vpratať do tela svojho, alebo vášho dieťaťa ich satanské vakcíny, vždy za to zaplatíte vysokú cenu. Všetky vakcíny sú dnes určitým spôsobom geneticky modifikované! Je vašou povinnosťou chrániť seba a svoje deti!
Satanské podvrhy aj o očkovaní konečne vychádzajú na povrch! HalleluJaHVH!

Kliknutím na červené odkazy si môžete vypočuť najdôležitejšie časti videa:

06:23 - THE CORONAVIRUS COVID-19 VACCINES ARE DESIGNED TO MAKE US INTO GENETICALLY MODIFIED ORGANISMS (the same Dr. Lanctot here / Vakcíny sú navrhnuté tak, aby pozmenili náš genetický kód (že vakcíny menia genetický kód človeka hovorí aj Dr. Lanctot tu)

07m31s - THEY HAVE NO RANDOMIZED PLACEBO CONTROL TRIALS FOR ANY VACCINE! / NEEXISTUJE JEDINÁ DVOJITÁ SLEPÁ ŠTÚDIA PRE ŽIADNU VAKCÍNU - očkovanie je viera slepých lekárov a ničím nepodložené náboženstvo, očkovanie je jeden z najväčších podvodov, vakcíny pred chorobami nechránia - práve naopak, cez vakcíny sa vpravujú ľuďom do tela choroby! Očkovanie je zločin na ľuďoch!

09:07 - ANOTHER IMPORTANT FACT YOU HAVE TO KNOW ABOUT ALL VACCINES IS THAT MANY OF THEM USING THE MRC-5 ABORTED FETAL CELL LINES / ĎALŠÍ DÔLEŽITÝ FAKT, KTORÝ BY STE MALI VEDIEŤ O VAKCÍNACH, ŽE OBSAHUJÚ BUNKOVÚ LÍNIU MRC-5, ČO SÚ BUNKY Z POTRATENÝCH PLODOV! (Kresťania, koľkí nechávate svoje deti týmto satanským svinstvom nakaziť?)

10:52 - CANCER, INFECTIONS, BACTERIA AND OTHER CONTAMINANTS ARE INJECTED THROUGH VACCINES / RAKOVINA, INFEKCIE, BAKTÉRIE A ĎALŠIE SVINSTVÁ SA VPICHUJÚ ĽUĎOM CEZ VAKCÍNY

11:33 - YOU ARE GETTING AN INFECTION WITH VACCINE! / SPOLOČNE S VAKCÍNOU DOSTÁVATE AJ INFEKCIU

 

PLEASE SHARE / PROSÍME ZDIEĽAJTE