Harabin radí, ako sa brániť pred nezákonnými zásahmi policajtov voči ľuďom nerešpektujúcich likvidačné korona-opatrenia (+Poznámka Biblik)

17.02.2021 18:00

Harabin radí, ako sa brániť pred nezákonnými zásahmi policajtov voči ľuďom nerešpektujúcich likvidačné korona-opatrenia:

https://www.infovojna.sk/article/harabin-radi-ako-sa-branit-pred-nezakonnymi-zasahmi-policajtov-voci-ludom-nerespektujucich-likvidacne-korona-opatrenia

Top koment:

"pre jedného odvážlivca je to beh na dlhú trať, ak sa dohodne nadpolovičná väčšina v hocijakom sektore (napr. vlekárov a bufetárov v tatrách) podľa Harabinovho manuálu vyhrajú okamžite"

Poznámka Biblik: Čím to začalo? Tým, že ľudia pristali na rúška. Prečo si nemôžem dovoliť nosiť rúško? Pretože ak niekto odôvodňuje slobodný pohyb nejakým typom oblečenia, môže žiadať aj ďalšie zvrhlosti. Rúška som považoval preto od začiatku za veľmi nebezpečnú vec, ľudia by tie rúška mali nenávidieť, zahodiť ich a nedať sa vydierať. Čím to začalo? Tým, že ľudia pristali na rúška. Potom pristali aj na testy, lockdowny, vakcíny... s každým podriadením sa zhovadilosti to vyústilo do ešte väčšieho útlaku. Takto ľudia vyrobili to, čo teraz majú, sami. V skutočnosti na ľudí nikto nevyvíjal zatiaľ ani skutočný nátlak, boli to iba démoni obáv v ich hlavách: "bez rúška nikoho nepustia tam a tam..."; "bez testu nemôže ísť dieťa do školy...", atď. pričom je to tvorené iba tým, že ľudia podľa toho jednajú - je to ilúzia v ich hlave!

Vďaka Pánu Bohu tu nebol na ľudí zatiaľ žiadny skutočný nátlak, bola to všetko zatiaľ len hra, tak ako dodnes bol zatiaľ celý Covid len hra. Covid existuje len preto, že ľudia sa tvária, že existuje. Neboli by žiadne zákazy ani obmedzenia účasti na pohreboch, najskôr by sa tu pochovávalo do masových hrobov - toť pandémia! Ináč, podľa aktuálnych správ z Trenčianskej nemocnice, si už aj zdravotníci myslia, že celý Covid je fraška, nikto nie je chorý, všetko rovnaké ako pred týmto trápnym scénárom, len sa tu hrá na nejaké Covidové oddelenie, ktoré nikto nepotrebuje, ale vakcína by to všetko mohla čoskoro zmeniť a môže priniesť skutočnú chorobnosť a skutočné úmrtia...

Ľudia nie sú pánmi svojej mysle, ich mysel kontroluje niekto iný. (govern_ment/angl. vláda government=ovládať myseľ) Myslím si, že väčšina ľudí na Zemi je pod démonským vplyvom, (takmer každý do istej miery), bohužiaĺ ani necítia potrebu sa oslobodiť... Ich vnútorní démoni, ktorí sa kôli určitým zmenám na Zemi vymkli kontrole, začali človeka úplne rozkladať. Ako v prírode - slabé a choré zničia parazity alebo predátori. Tu ľudí slabých a chorých ničí a zabíja ich vlastná vláda! V prírode sa objaví predátor, tu sa objaví deštruktívna vláda, preto, že duša človeka ochorela. Zlo v človeku a satanské tendencie (vnútorní démoni) sa manifestujú navonok v podobe vlády zhovadilých politikov. Oni chránia ľudí pred vírusom tak, že neváhajú ľudí pozabíjať. Vakcíny sú odjakživa dobrou ukážkou "starostlivosti" vlád o svoj ľud - kde sa objavilo plošné očkovanie, tam prišli choroby, utrpenie a smrť. Aj scénár s Covidom môžu urobiť reálnym najskôr len cez vakcíny, lebo pred vakcínami tu žiadne zvýšené úmrtia podľa smútočných oznámení neboli! (aj testovanie formou zavedenia tyčinky do nosa je už vakcinácia)

Čo sa týka majiteľov obchodov, nemôžu si dovoliť mať zavreté, tak bohatý je málokto. Zavrieť obchody bola chyba! Je možné, že mnohí z tých, čo poslúchli a zavreli, už neotvoria vôbec. Teraz je riešenie dohodnúť sa s obchodníkmi v meste a otvoriť všetko naraz. Do schránok poslať letáky otvárame, aby aj ľudia vedeli, že ste otvorení.

Ak ľudia nemajú zbrane, ťažko s vami nejaký ozbrojený policajt bude jednať ako rovný s rovným... Dávno pred koronafraškou sme vám radili, aby ste si zbrane zabezpečili. V najvyspelejších a najdemokratickejších štátoch (USA, Švajčiarsko) sú ľudia kvalitne vyzbrojení a ani policajti by si tam nemohli proti skupinám ľudí robiť čo chcú. Ak nie sú zbrane, ostáva nenásilný ale aktívny odpor. Skupinovo by to mali začať podľa mňa najprv obchodníci, ale každý by mal začať sám od seba, ale je dobré sa organizovať aj do skupín. Každý deň sa treba snažiť porušiť alebo otvorene obísť nejaké nariadenie. Neexistuje, aby sa tu tie nariadenia dodržiavali, zlikviduje to všetkých! Napomáhanie k nástupu fašistickému režimu k moci je tie nariadenia dodržiavať, a platí to aj pre ľudí aj pre policajtov. Dnes ma vyhodili z dvoch obchodov. Očakával som, že budú robiť problémy, len ma zarazilo, že predavačka ako ma videla, išla žalovať vedúcej a potom sa vyhrážali, že na mňa zavolajú nejakú hliadku (som už na to zvyknutý, aj u doktora volali policajtov, lebo ma uvideli bez rúška) Aj niektorí doktori sú spodina a chodia žalovať ako niektoré predavačky. Lekári tu už dávno mali otvorene povstať ako prví (hovorí sa, že nikdy nie je neskoro, ale niekedy aj je), ale lekári boli ticho! A lekárov a zdravotníckych pracovníkov chcú ako prvých vyhladzovať pomocou vakcíny, zaujímavé!

Dnes chcú od vás rúška, zajtra to môže byť platný očkovací status. Prvá vec je odmietnuť to rúško, nikoho neohrozujete, každý idiot si môže dať respirátor a nemajú právo vás vydierať.