JOGESVAR - TAK JE

05.02.2019 20:06

VAROVANIE: meditácia vyžaduje psychické zdravie a triezvu myseľ. Užívatelia psychiatrických drog, fajčiari marihuany a pod., aj všetci, ktorí hľadajú niečo iné ako Pravdu, urobia podľa nás lepšie, keď sa od meditácie a od tejto prednášky vzdialia; pozn. Biblik

Jogesvar - Tak je (čte: Milan Calábek)

https://www.youtube.com/watch?v=bExDT96xTVk

(Kľúčová veta v čase od 20:45)

 
ĎAKUJEME VÁM MILÝ MILAN CALÁBEK!

-    -    -

"PRAVDIVÉ  SLOVÁ  NEBÝVAJÚ  PRÍJEMNÉ.   PRÍJEMNÉ  SLOVÁ  NEBÝVAJÚ  PRAVDIVÉ.   VŠETCI  MAJÚ  KRÁSNE  ZA  KRÁSNE,    A  V TOM JE JEHO OŠKLIVOSŤ,  VŠETCI MAJÚ DOBRÉ ZA DOBRÉ,  A V TOM JE JEHO ZLO." Lao 'C  6. stor p.n.l.

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, navrhujem pravú ruskú červenú vlajku, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto spoločnou červenou slovanskou vlajkou je, bol a definitívne aj bude fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

_______________________________________________________

Biblik.sk

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašistom! Snáď sa fašistov a teroristov už čoskoro zbavíme!*
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

 

*Ale o to, aby sme sa ich zbavili sa musíme postarať my, lebo vám garantujem, že oni sa postarajú o to, ako sa zbaviť každého slobodného človeka a pokiaľ aj teraz ostanete pasívni, život na Slovensku bude horší než smrť! Každý rozhoduje o živote a smrti: povstanie, pohyb, aktivita, akýkoľvek na úrovni prejav odporu proti fašistickému režimu=život. Pasivita, vzdávanie sa, ničnerobenie pre zmenu situácie na Slovensku=smrť.