LEKÁRI V PRAHE PROTESTOVALI PROTI OPATRENIAM, CHCÚ ORGANIZOVAŤ PROTESTY KAŽDÝ TÝŽDEŇ. COVID JE TEROR, UKONČIME MEDZINÁRODNÉ PANDEMICKÉ HRY!

15.11.2021 15:17

MUDr. Vít Mareček, český lekár

„Urobme skutočnú bodku za medzinárodnými pandemickými hrami na našom území,“ hlásal pred prítomnými napríklad hovorca Paralelnej lekárskej komory Vít Mareček. Avšak, za zmienku stojí, že zrejme nešlo o poslednú takú akciu pod záštitou Paralelnej lekárskej komory. Tá totiž chce podobné zhromaždenia organizovať každý týždeň. Okrem toho protest plánujú aj odporcovia protipandemických opatrení, a to na stredu 17. novembra od 15.00 hod na Staromestskom námestí v Prahe." https://www.hlavnespravy.sk/v-prahe-prebehol-protest-proti-vladnym-opatreniam-za-akciou-stoja-lekari-z-paralelnej-lekarskej-komory/2752998

TOP KOMENTY:

Vynikajúci nápad. Na Slovensku treba vytvoriť "paralelnú" vládu, nezávislú od všetkých súčasných demokratických politikov - tak navrhuje Kysucký v knihe Obroda Slovanov.

 

Podpora!

Akýkoľvek prejav proti NWO fašizmu a covid teroru je vítaný!

 

Poznámka Biblik: občiansky odpor by mal mať určitú úroveň, primitívne oplzlé vulgárnosti na adresu policajtov rozhodne nie sú na mieste! Takým davom môžu jedine opovrhovať!