MÉDIÁ INFORMUJÚ O MIKROČIPOCH POD KOŽOU NA RUKE, KTORÉ BY MOHLI ÚDAJNE SLÚŽIŤ AKO NEJAKÝ PAS / MICROCHIP IMPLANTS IN SWEDEN - REALITY OR MAINSTREAM MEDIA CAMPAIGN? (SK, ENG)

07.12.2021 11:39

„Musím dodať, že počas pandémie som bol veľmi znepokojený stádovitou mentalitou toľkých ľudí… Nikdy by som si nepomyslel, že uvidím ľudí, ktorí sa tak ľahko stanú podobní ovciam, keď sa bez pochybností pohybujú spolu so stádom s čímkoľvek, čo od nich ich vláda žiada. A mnohí z nich, možno väčšina, sú pritom liberálno-progresívneho presvedčenia.“ Viac tu: https://www.hlavnespravy.sk/vo-svedsku-implementuju-vakcinacny-pas-vo-forme-mikrocipu-priamo-pod-kozu/2780842

Poznámka Biblik - podľa komentárov dolu pod angl. videom je to zatiaľ skôr kampaň médií ako realita

ENGLISH:
video name: Swedes Say Goodbye to Cash with Microchip Implants
video date: OCT 2020
TOP COMMENTS:
"Ehm, I live in the capital of Sweden, Stockholm, I don't know one single person with a microchip. Of the people I've talked to no one is fond of the idea, and most don't even know that it exists. I think that it's mainly naive young people and some dumb tech nerds that think it's cool. I'm a tech nerd and 37 years old, I wont get it, and I tell people that only an idiot would agree to it. However this has been blown out of proportion. If you check out youtube, it's almost like most swedes use it or are considering it, it's not true at all, most swedes don't even know about it. A few thousand have "tried" it, that's not the same as them still using it. So a few thousand and we're about 10,5 million."