MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA CHCE ZAČAŤ ODŠKODŇOVAŤ OBETE OČKOVANIA

09.11.2019 18:05

"Viete však dobre, že takéto všeobecné povstanie ľudu je možné len vtedy, keď nenecháme štáty na pokoji a najmä keď budeme kaliť pomer medzi ľudom a vládou.

Musíme rozoštvať celý svet hádkami, nepriateľstvom, zápasmi, nenávisťou

vrcholiacou v popravách, hladom, očkovaním chorôb, takže Gojimom potom ostane

jediné východisko: túžba po našich peniazoch a po našej vláde. Ak im však

doprajeme oddych, potom sa nám už vytúžený okamžik nikdy nevráti.”

Protokoly sionských mudrcov 10:24; str. 35Viac tu: https://www.biblik.sk/news/ockovani-ludia-siria-6x-viac-virusov-cz/

"Viete však dobre, že takéto všeobecné povstanie ľudu je možné len vtedy, keď nenecháme štáty na pokoji a najmä keď budeme kaliť pomer medzi ľudom a vládou.

Musíme rozoštvať celý svet hádkami, nepriateľstvom, zápasmi, nenávisťou

vrcholiacou v popravách, hladom, očkovaním chorôb, takže Gojimom potom ostane jediné východisko: túžba po našich peniazoch a po našej vláde. Ak im však doprajeme oddych, potom sa nám už vytúžený okamžik nikdy nevráti.”

 Protokoly sionských mudrcov 10:24; str. 35

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/ockovani-ludia-siria-6x-viac-virusov-cz/

- - -

Hrozivú správu a ešte hrozivejší prejav súčasnej ministerky zdravotníctva A. Kalavskej priniesol server infovojna.sk:

Ministerka Kalavská vo svojom prejave uviedla:

"Rapídne sa nám zhoršuje preočkovanosť."

"Klesá nám kolektívna imunita." 

"Deti najnižších vekových kategórií sú najcennejším materiálom na to, aby ochoreli!"

 - tá posledná veta, to je perla, diabol sa veru nezaprel - asi preto sa snažia deťom už vo veku 2 mesiacov napratať do tela hneď na začiatok hexxxavakcínu, očkujú im 6 chorôb naraz v jednej vakcíne! Očkovanie ako také je odpočiatku ohavná zhovadilosť. Snáď tomuto rozumie iba pár ľudí, ale predovšetkým to plne pochopili židia, ktorí sa očkovať nenechávajú, pretože vedia, že vpraviť do tela choroboplodné zárodky je v prípade zdravého človeka vždy zvrhlosť! A ak to štát vynucuje, je to fašistický štát a jeho predstavitelia ako súčasná ministerka Kalavská sú nepriateľmi ľudu! Prečo má štát odškodňovať to, čo spôsobí svojimi produktami súkromná firma? Ak dieťa dostane do veku 12 rokov takmer 40 injekcií s choroboplodnými geneticky modifikovanými vírusmi, čudujete sa, že prakticky nemáme zdravé dieťa?  Takmer úplne každá vakcína je dnes GMO geneticky modifikovaný materiál, ľudia by mali bojovať až na smrť, ako dopustiť, aby niečo takéto bolo vpratávané do našich detí!

"Chcete očkovať pani doktorka? Len cez moju mŕtvolu!"

- Veď my vás potom odškodníme, keď budete mať doma polointeligentného blbečka! Však viete no, klesá nám kolektívna imunita (rozumej vplyv globálnych korporácií) lebo ľudia už vo veľkom odmietajú tie satanské vakcíny! Musíme s tým niečo robiť, tak povieme, že ich budeme odškodňovať ak nám ešte vôbec dovolia do svojich detí vpratávať naše injekcie, ktorých zloženie, účel a synergické pôsobenie poznáme a vyrábame pre nich iba my - diabli!"

Každé očkované dieťa je chodiaca biologická zbraň, v ktorého tele koluje geneticky modifikovaný vírus. Poškodenie je vďaka očkovaniu horšie z generácie na generáciu - dnes už sa ustavičné zápaly, sople a kašle u detí považujú za normálne, k tomu psychické ochorenia, poruchy správania, nízke IQ, áno aj za to vďačíme očkovaniu! Šírenie vakcín má na národ podobne zhubné účinky ako šírenie homosexuality a pedofílie, všetky postupne vedú k degenerácii jednotlivca a nakoniec k zničeniu národa. A nejaký politik má ešte tú drzosť to ísť obhajovať? Jedni vrahovia sa oháňajú slobodou pre buzerantov a pedofilov, druhí zase akousi odbornosťou propagujúc odbyt geneticky modifikovaných vakcín! Za koho kopú? Za národ, alebo za niekoho iného? Kde berú tú odvahu postaviť sa a propagovať tieto zvrhlosti? Čo majú spoločné pedofili, buzeranti a propagátori vakcín? Všetci chcú násilne pichať!

Každý kto kedy odmietol očkovanie urobil aspoň niečo pre zdravie svojho dieťaťa a pre celý národ! Jedného dňa bude očkovanie ako také postavené mimo zákon. Niekto začne vylievať žumpu na ulicu a nájde si potom odborníkov, že deti treba očkovať! Žumpa bude tiecť prúdom a nejaká kreatúra Kalavská bude v telke ako "odborník" hovoriť niečo o kolektívnej imunite! Odkiaľ sa zobrali tie osýpky? Nie náhodou z MMR vakcíny? Keď sú deti očkované týmto svinstvom, majú ten vírus v lymf. uzlinách v črevách, a na to prišiel známy Dr. Wakefield. Jeho výskum má oveľa väčší dopad, ako by si bežní ľudia vedeli predstaviť! Keď by to bolo takto s MMR vakcínou, môže to takto byť aj s ostatnými vakcínami? Sú vakcíny naozaj biologické zbrane? Sú vakcíny nástroje na šírenie chorôb, utrpenia a smrti? Sú vakcíny nástroje na zníženie populácie?

"Poškodenie spôsobené vakcínami je obrovské... Je vačšie ako poškodenie azbestom, väčšie než poškodenie tabakom, väčšie než čokoľvek, čo ste kedy videli!" Mark Blaxill, MBA, SafeMinds, www.safeminds.org
"Keby ste zmiešali ortuť, fosfát hlinitý, sulfát amonný a formaldehyd s vírusmi, dali to do injekčnej striekačky a pichli do vašeho dieťaťa, tak vás pošlú do väzenia. Prečo je to teda legálne pre doktorov?

A prečo im to dovoľujeme?“ prof. Boyd Haley, univerzita Kentucky

 

- TAK PREČO IM TO DOVOĽUJETE?????????