MUDr. JAN HNÍZDIL: NOSIŤ RÚŠKU MA NIKTO NEDONÚTI. PSYCHOPATI NA ČELE ŠTÁTU SKÚŠAJÚ, ČO SI MÔŽU DOVOLIŤ (+Poznámka Biblik)

24.09.2020 20:04

MUDr. Jan Hnízdil (*1958) Internista a rehabilitačný lekár, zakladateľ hnizdozdravi.cz - pracovisko komplexnej psychosomatickej medicíny. MUDr. Jan Hnízdil je svetlom pre ľudí a príkladom pre všetkých lekárov aj pre nás a pre všetkých ľudí:

"Počet pacientů s oslabenou imunitou, astmatem, kožními záněty obličeje, úzkostmi, depresemi narůstá. Rouška jim působí potíže, bojí se ji nenosit, jejich lékař je odmítá zprostit povinnosti nošení. Prosí o radu, volají, píší. Odpovídám ji: „Jsem zdravý, nemám žádné příznaky nákazy. Nosit roušku mě nikdo nedonutí. To se radši nechám sebrat a zavřít. Ať se u soudu prokáže, jestli má stát právo nutit zdravé občany k chování, které škodí jejich zdraví.“* Tento týden jsem se byl projet na kole, došly mi síly a tak jsem se rozhodl sednout na Dejvické na tramvaj. V odpolední špičce jsem se tam drze nacpal s kolem, bez roušky. Vůbec mě nenapadlo, že bych ji měl mít. V tramvaji ji měli úplně všichni. Koukali na mě, jako bych spadl z Marsu. Nikdo se nezmohl na slovo. V klidu jsem dojel až domů. Za měsíc máme sraz spolužáků z medicíny. Máme mezi sebou profesory, přednosty klinik… Domluvili jsme se, že nikdo nebude mít roušku, nebudeme dodržovat odstupy, nebudeme se dezinfikovat, podáme si ruce. Ministerstvo zdravotnictví na přímý dotaz o kolik procent sníží nošení látkové roušky riziko nákazy, odpovědělo, že „takové informace neshromažďuje.“ Přesvědčivé důkazy o smyslu nošení roušek pro zdravé lidi nemá ani Světová zdravotnická organizace. Rouška se stala symbolem poslušnosti. Psychopati v čele státu zkouší, kam až můžou zajít, co si lidé nechají líbit." Viac tu: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=37749

VERZIA PRE TLAČ_celý rozhovor: Jan Hnízdil_štát skončil.docx

* Pozn. red. všimli ste si toto? "má stát právo nutit zdravé občany k chování, které škodí jejich zdraví?????“ A slovenskí lekári čo? A čo tie predavačky, necháte ich - jednoduchých ľudí, aby si radšej ubližovali, ako by ste vy - elita národa mali odhodiť handru a ísť ľuďom príkladom? Každý teraz ukazuje svoju pravú tvár!

Poznámka Biblik: nemôžete sa prispôsobovať psychopatom, ktorí sa rozhodli nás chrániť aj keby nás mali všetkých pozabíjať! Od začiatku opatrenia s rúškami a dezinfekciami slúžia na poškodzovanie ľudí a vyvolávanie dojmu, že hrozba je stále na očiach! Ak s rúškou vnútorne nesúhlasíte, nikto vás do nosenia tohto symbolu útlaku nemôže nútiť. Rúško je zásahom do elementárnej slobody, ak slobodu chcú zabiť, potom nemôžeme vyjednávať s teroristami, ktorí povraždili všetkých rukojemníkov. Ak má niekto strach, môže nosiť potapačský skafander aj s kyslíkovými fľašami, alebo FFP3 respirátor, ale prosím vás prestaňte citovo vydierať ľudí s tým, že chcete, aby vás chránili. Je vrcholne trápne obávať sa aj pokuty za to, že zákazník nemá rúško! Ani normálni policajti na policajných staniciach vám nič nepovedia, keď tam idete bez rúška, vo väčšine obchodov si ma tiež nikto nevšíma.

Zoznam firiem, kde zamestnanci majú zrejme nariadené povedať vám, že vás neobslúžia, ak nezožeriete hovno:

1.) OBI
2.) Poštová Banka
- takisto odmietam nosiť rúško, do dnešného dňa v žiadnom obchodnom dome ani v supermarketoch ani v ostatných obchodoch mi nikto nič nepovedal. Je to absolútna hrubosť vôbec starať sa do druhého. Oni hovoria: "Zožerte niekoho výkal (rúško), ináč vás neobslúžime!"
S fašistami nemienim mať nič spoločné, fašisti boli šialení, uctievali víťazstvo (Sieg Heil) za každú cenu, bolo im jedno, či obete budú ženy, deti, alebo či uvrhnú do vojny celý svet. Satanisti sa rozhodli tiež zvíťaziť za každú cenu a dosiahnuť totalitnú jednu svetovú vládu, jednu menu a jedného vodcu.
Kolaborácia s fašistami sa trestala smrťou a toho by ste sa všetci mali báť. Vyžadovanie rúška (ale aj podrobenie sa noseniu rúška) je odovzdávanie energie na podporu čoraz väčších zvrhlostí a podriaďovanie sa satanovi - máte svoju odmenu všetci! Satan vami bude opovrhovať preto, že ste ho poslúchli a bude vymýšľať stále väčšie a zhovadilejšie nariadenia, "Rob čertovi dobre, peklom sa ti odmení!"