NA POŠTE ODMIETLI RÚŠKO, UDAVAČI ZAVOLALI POLÍCIU. RÚŠKO JE KAŽDÉHO VEC. PRETOŽE SA POLÍCIA SA ZNEUŽÍVA NA TAKÉTO PRÍPADY, OBČANIA ZAČÍNAJÚ POVAŽOVAŤ POLÍCIU ZA VÝKONNÚ ZLOŽKU MAFIE.

23.11.2021 15:42

https://www.hlavnespravy.sk/antiruskari-na-poste-v-gabcikove-odmietli-dodrziavat-aktualne-opatrenia/2763242

Server hlavné správy priniesol ďalší dôkaz o fašistickoum udavačstve, a zároveň i o zneužití právomoci verejného činiteľa, ktorý nemá žiadne právo vám určovať, ako sa máte obliekať! Rúško je typ oblečenia a zároveň fašistický symbol. Rúško nemá právo nikto vyžadovať, pretože každý covidista sa môže chrániť sám a nemusí nikoho otravovať. Rúška sú prvým pokusom o nastolenie chaosu a diablovho poriadku - ide o legalizovanie zvrátenosti a nový svetový poriadok má povstať z idiokracie, pretože normálni ľudia by formu fašisticko-satanistického teroru odmietli. Zrejme preto tie snahy legalizovať všetky zvrhlosti! Vynucovanie rúška=idiokracia a zvrhlosť!

TOP KOMENT:

V jednom nemenovanom malom meste včera mňa a môjho známeho sa snažila buzerovať polícia. Boli privolaní, nebolo to kôli náhubku. Bola už tma a odohralo sa to na periférii mesta. Slušne sme hliadku v počte dvoch hrdinov poslali do prdele. Povedali sme im aby dali pokoj a naspäť si sadli to teplúčka a pohodlíčka autíčka a neotravovali. Pretože v momentánej situácii nežijeme v právnom štáte a neuznávame políciu za výkonnu zložku moci, ale za výkonnu zložku mafie. A s mafiou nejednáme.* Policajti sa pokúsili použiť "hmaty a chmaty" :DDDD. Známy na nich pozeral ako na 5 ročné deti čo sa snažia prevrátiť otecka. Obaja sa mu zaveseli na ruky, ani to s ním nepohlo, pritom je menší odomňa. Ja som chytil záchvat smiechu a spýtal som sa ich, že o čo im ide? Že rutinná kontrola. Znovu záchvat smiechu :DDDD. Na tmavej okrajovej ulici mesta taká náhodička. No nakoniec sa chlapci porúčali a odišli s dlhým nosom. Jeden mal tendenciu siahoť po zbnrani. Povedal som mu, aby to ani neskúšal, na to ho ten druhý spražil pohľadom. Aspoň, že mali aký taký pud sebazáchovy.

Poznámka Biblik: *pamätám si podobný prípad, policajtov rozzúrilo, keď som im povedal, že sa s nimi odmietam baviť o tom, prečo nemám rúško: https://www.biblik.sk/news/policajti-ma-bili-tyrali-ponizovali-a-vulgarne-nadavali-priamo-na-policajnej-stanici/ Keď vás zastaví policajt ohľadom rúška, možno je najlepšie byť úplne ticho a nepovedať ani jedno-jediné slovo! Čo takýmto idiokratom chcete povedať? Každé slovo na nich je strata energie, najlepšie sa s takými nebaviť vôbec! (to sa mi zatiaľ osvedčilo najviac, policajti prekvapení odišli, ak som nepovedal ani jedno-jediné slovo, ale je pravda, že som vnútorne volal k Bohu, stiahol som sa do svojho stredu a bol som úplne ticho. To je možno jediná účinná obrana proti presile alebo v situáciách, kedy vám ide o život, ak nie je možné efektívne zmeniť situáciu ináč)