NURSE FIRED BECAUSE SHE REFUSED VACCINATION: I AM WILLING TO LOSE MY SAFETY, SECURITY, MY HOUSE, EVERYTHING FOR MY FREEDOM. I WANT YOU TO THINK ABOUT THAT! / RADŠEJ STRATÍM BEZPEČNOSŤ A ISTOTY, AJ VLASTNÝ DOM, VŠETKO OBETUJEM ZA SLOBODU! (SK, CZ, ENG)

19.11.2021 18:58

NURSE FIRED BECAUSE SHE REFUSED VACCINATION: I AM WILLING TO LOSE MY SAFETY, SECURITY, MY HOUSE, EVERYTHING FOR MY FREEDOM. I WANT YOU TO THINK ABOUT THAT! / PREPUSTENÁ SESTRA, KTORÁ ODMIETLA OČKOVANIE: "RADŠEJ STRATÍM BEZPEČNOSŤ A ISTOTY, AJ VLASTNÝ DOM, VŠETKO OBETUJEM ZA SLOBODU!" VIDEO ENG+CZsubs:
https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zdravotni-sestry-kterou-nemocnice-propousti-za-odmitnuti-covid-ockovani/

Note Biblik: I know nurses from Slovakia refusing to vaccinate themselves and they're refusing to vaccinate patients, because they believe that covid vaccine causes harm! Yes, vaccination is a crime and every nurse making vaccination will be responsible for this crimeI hope, there will be soon day, when all vaccines should be illegal and the age of vaccines will be considered as dark age of mankind! Vaccination is a dirty and nasty practice in it's principle:

Poznámka Biblik: poznám slovenské zdravotné sestry, ktoré sa odmietajú nechať zaočkovať, a dokonca odmietajú aj podávať vakcíny pacientom! Každý lekár i zdravotná sestra, ktorí nariaďujú, vynucujú alebo vykonávajú očkovanie sa dopúšťajú zločinu! Čoskoro príde deň, kedy sa na očkovanie bude spomínať ako na temný vek ľudstva! Očkovanie je špinavá a zločinná praktika v princípe! Nielen covidové, ale aj tetanovky a detské vakcíny sú svinstvo:

"KEĎ JEDNA VAKCÍNA NA JEDNEJ KLINIKE V BRATISLAVE POŠKODÍ 10-15 DETÍ DENNE, ČO TIE OSTATNÉ VAKCÍNY????
"Keby ste zmiešali ortuť, fosfát hlinitý, sulfát amonný a formaldehyd s vírusmi, dali to do injekčnej striekačky a pichli do vašeho dieťaťa, tak vás pošlú do väzenia.
Prečo je to teda legálne pre doktorov?
A prečo im to dovoľujeme?" prof. Boyd Haley, univerzita Kentucky

Svedectvo primárky detskej kliniky o očkovaní:

https://www.biblik.sk/news/ockovanie-zaujimave/

KEĎ JEDNA VAKCÍNA NA JEDNEJ KLINIKE V BRATISLAVE POŠKODÍ 10-15 DETÍ DENNE, ČO TIE OSTATNÉ VAKCÍNY????

"Keby ste zmiešali ortuť, fosfát hlinitý, sulfát amonný a formaldehyd s vírusmi, dali to do injekčnej striekačky a pichli do vašeho dieťaťa, tak vás pošlú do väzenia.

Prečo je to teda legálne pre doktorov?

A prečo im to dovoľujeme?" prof. Boyd Haley, univerzita KentuckyViac tu: https://www.biblik.sk/news/ockovanie-zaujimave/