OČKOVANIE JE NOVÝ HOLOKAUST POVEDAL VEDEC. PO OČKOVANÍ ZOMRELO 260x VIAC ĽUDÍ AKO BY MAL NA SVEDOMÍ SAMOTNÝ VÍRUS (AKTUALIZOVANÉ)

04.03.2021 08:14

Tel Aviv 3. marca 2021 (HSP/CBR Europe/Foto:TASR/AP-Tsafrir Abayov)

Analýza údajov ministerstva zdravotníctva Izraela prišla k záveru, že vakcína Pfizera zabila “zhruba 40-násobne viac (starých) ľudí, ako by ich bola zabila choroba” počas nedávneho 5-týždňového očkovania a 260-krát viac mladších, ako by ich bol zabil vírus. Spracoval ju Dr. Hervé Seligmann, člen lekárskej fakulty pre odboru infekčných a tropických chorôb na francúzskej univerzite Aix-Marseille. Informuje o tom aj Lifesitenews

Tvrdí, že “len v čase medzi dvoma dávkami vakcíny (3 týždne) zomrelo v skupine očkovaných nad 65 rokov 0,2%, čo znamená 200 zo 100 000 očkovaných. To na porovnanie so 4,91 mŕtvymi na 100 000, ktorí zomreli na COVID-19 bez očkovania.

“Je to desivý obraz a platí aj pre mladších”, pokračuje výskumník. “Počas 5 týždňového vakcinačného procesu 0,05%, čo znamená 50 zo 100 000 očkovaných zomrelo. Z neočkovaných na COVID-19 zomrelo len 0,19 zo 100 000… Úmrtnosť v tejto skupine sa zvýšila až 260-násobne v porovnaní s mierou prirodzených úmrtí na COVID-19.”

Ako o tom informoval portál Israel National News (INN), Seligmann má izraelsko-luxemburské občianstvo, vyštudoval biológiu na Hebrejskej univerzite v Jeruzaléme a napísal vyše 100 vedeckých publikácií. Nemá žiadne konflikty záujmov okrem toho, že jeho deti žijú v Izraeli.

Dr. Seligmann zdôrazňuje, že tieto ministerstvom odhadované počty úmrtí po vakcíne sú pravdepodobne nižšie ako skutočné čísla, nakoľko rátajú len tie úmrtia definované ako COVID-19 počas krátkej doby a nezhŕňajú srdcové a iné príhody, ktoré končia zápalovými reakciami. Tieto čísla nezahŕňajú ani dlhotrvajúce komplikácie – uvádza sa v analýze.

Očakáva, že za pár mesiacov sa u niektorých prejavia stredno- a dlhodobé nežiaduce účinky vakcínacie ako ADE. ADE po podaní experimentálnych vakcín podľa odborníkov, ktorí už pred ním varovali, znamená, že protilátky na koronavírus, vytvorené vakcínou, namiesto poskytnutia ochrany zaočkovanému zhoršia stav, keď sa stretne s vírusom. Vakcína zvýši infekciu namiesto prevencie.

ADE bol zdokumentovaný napr. v prípade vakcíny proti Dengue horúčka, čo viedlo k úmrtiu 600 filipínskych detí a v roku 2019 padli  žaloby  ministerstvom spravodlivosti Filipín voči výskumníčke, ktorá ju schválila “narýchlo a nezodpovedne”.

Dr Seligmann kritizuje izraelské autority, ktoré očkovanie zaviedli, za silný nátlak. Podľa INN považuje ich úsilie za “nový holokaust”. Viac tu:

https://www.hlavnespravy.sk/nezavisly-expert-v-izraeli-vakcina-zabila-zhruba-40-krat-viac-starych-ako-by-ich-zabil-covid/2456734

 

AKTUALIZÁCIA 1: bolo by zaujímavé urobiť štatistiky chorobnosti v súvislosti s testami. Podľa našich informácií získaných od bežných ľudí ale aj od liečiteľov a vedcov, po testovaní majú niektorí ľudia obrovské problémy. Od zdravotníckeho personálu sme sa dozvedeli, že v nemocnici končia ľudia najmä po testoch... Nakazili sa tými testami? Sú testy spôsob, ako podvod s neexistujúcou pandémiou premeniť na reálny? Čo sa týka vakcín, dôkazy sú jasné - je to spôsob ako vyvolať choroby a smrť. S testami je predpoklad, že je to podobné, preto považujeme za najlepšie vyhýbať sa testovaniu.

Dávnejšie sme písali, že ak si niekto pandémiu praje, môže dodávať aj nakazené rúška. Neveríme ani ich ochranným pomôckam a už vôbec neveríme testom a vakcínam.