OČKOVANIE JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ, KORONA BOLA VŽDY LEN ZÁMIENKA, IDE TU O ZNÍŽENIE POČTU ĽUDÍ, VARUJE NEMECKÁ POLITIČKA / VACCINATION IS DANGER FOR YOUR LIFE, CORONA WAS ALWAYS JUST BUSY WORK, THE POINT IS TO REDUCE POPULATION (SK, CZ, GER, IT)

20.04.2021 16:05

ANDREA HABERL: OČKOVANIE JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ, KORONA BOLA VŽDY LEN ZÁMIENKA, IDE TU O ZNÍŽENIE POČTU ĽUDÍ

German politician Andrea Haberl: VACCINATION IS DANGER FOR YOUR LIFE, CORONA WAS ALWAYS JUST BUSY WORK, THE POINT IS TO REDUCE POPULATION. No sub video here, please make subs and share. Italian translation here

VIDEO GERMAN+CZ SUBS / VIDEO NEMECKY+české titulky:

https://rumble.com/vftgst-nmeck-politika-andrea-haberl-hovo-o-tom-co-se-chyst.html

07:31 NENECHAJTE SA PROSÍM NIKDY OČKOVAŤ, TOTO OČKOVANIE SLÚŽI LEN JEDNÉMU CIEĽU A TO JE REDUKCIA POČTU OBYVATEĽOV. TAK TO JE A TOTO OČKOVANIE JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ (my tvrdíme, že aj testy sú nebezpečné, špárovanie je forma očkovania, pozn. red)

02:07 KORONA BOLA VŽDY LEN ZÁMIENKA, TU IDE O ZNÍŽENIE POČTU ĽUDÍ NA SVETE

04:44 NÁROD JE ZBABELÝ. NÁROD MERKELOVEJ (a nielen ten, pozn. red) JE HLBOKO ROZDELENÝ AKO NIKDY PREDTÝM, A Z TOHO DÔVODU TO ZÁJDE TAK ĎALEKO. A ZNOVU VÁM HOVORÍM, ŽE JEDNOHO DŇA ZAVRIE OBCHODY S POTRAVINAMI A SUPERMARKETY. MÁ TO BYŤ TAK, ŽE BUDE LOCKDOWN AJ CEZ DEŇ A ZÁKAZ VYCHÁDZANIA. A NAKUPOVAŤ SA BUDE MÔCŤ RAZ DO TÝŽDŇA.

05:44 JEDINÉ ČO NÁS EŠTE MÔŽE ZACHRÁNIŤ JE TENTO REŽIM ZVRHNÚŤ. AK TERAZ VŠETCI NEPOVSTANEME, NATRÚ NÁM TO TAK, AKO SI TO ANI NEVIEME PREDSTAVIŤ