ODHALILI PRAVÚ TVÁR KRSTNÉHO OTCA (VYSOKONAMYSLENÝ USLINTANÝ ŠÉF MAFIE BY CHCEL PREVZIAŤ MOC) AKTUALIZÁCIA 4x

22.10.2019 19:32

Komisár Juve konečne odhalil pravého Fantomasa:

(-: kliknite na obrázok - vo videu si pridajte zvuk :-)

https://www.mojevideo.sk/video/30a65/komisar_juve_konecne_odhalil_praveho_fantomasa.html

https://www.biblik.sk/obrazky

 

AKTUALIZÁCIA 1:

Poznámka Biblik: Je prinajmenšom zábavné, keď táto sorta ľudí ako Kikska, Trúba_N, Esetová a spol. idú na verejnosť s tým, že vážne chcú reprezentovať štát. Kiska sa ešte v svojom "prezidentovaní" tváril dôležito, ako keď klaun nevie, že je klaun. A taký klaun potom ani nemôže zahrať dobré divadlo. A súčastná stresidentka Esetová? Pokiaľ sa nebude hrať na Havla a odievať sa do plášťa nejakej skutočnej prezidentky, možno chvíľu vydrží, ale aj tak by spravila najlepšie, aby odstúpila. Jednoducho ona nie je prezidentkou Slovákov, je to marionetta, pochybne dosadená ako Kikska. Bohužiaľ... už najmenej podruhý krát máme zmanipulované voľby a na čele štátu osoby v podstate nesvojprávne. Tak ako globálnym korporáciam a privatizérskym miliardárom už nestačí byť v ústraní, ani ľuďom už nestačí fráza "nebol porušený zákon". Ak zločinci ovládli štát a robia si čo chcú, ľudia sú povinní opľuť ich zákon a bojovať proti zlu v prvomrade nenásilnými prostriedkami (odmietnutie spolupráce so štátom, ktorí ohrozuje zdravie svojich občanov -  chemtrails  sú dôvod - a preto povinnosť Slovákov, ktorí v tomto majú jasno je ODMIETNUTIE PLATBY VŠETKÝCH DANÍ A POPLATKOV, POKÚT a pod., ale každý nech si nájde vlastný spôsob. Ale zbrane by si mal zabezpečiť každý, lebo ich možno bude potrebovať.

AKTUALIZÁCIA 2:

ODMIETOL BY SOM AJ PLATBU BANKOVÝCH POPLATKOV, ÚROKOV A HYPOTÉK, NAČO VÁM BUDE DOM, V KTOROM BUDETE ZDOCHÝŇAŤ? CHCETE DOVOLIŤ TÝMTO SVINIAM ZABÍJAŤ VÁS POSTUPNE??? PÍŠTE ZODPOVEDNÝM ÚRADOM, ŽIADAJTE NÁPRAVU! STE DENNE POSYPÁVANÍ CHEMIKÁLIAMI Z LIETADIEL, DNES UŽ ANI NEEXISTUJE NORMÁLNA OBLAČNOSŤ - NEZDÁ SA VÁM? PÍSAŤ A KONAŤ! VYTIAHNUŤ ČO NAJVIAC PEŇAZÍ Z BÁNK, PREFEROVAŤ HOTOVOSŤ A HOTOVOSTNÉ PLATBY MIMO BANKY, NAJLEPŠIE Z RUKY DO RUKY, POŠTOU V OBÁLKE A POD.

 

AKTUALIZÁCIA 3: KAŽDÝ VOJAK A POLICAJT BY MAL V PRVOMRADE ODMIETNUŤ AKÉKOĽVEK OČKOVANIE, PRETOŽE OČKOVANIE POŠKODZUJE MYSEĽ A ROBÍ Z ČLOVEKA OVEĽA PODDAJNEJŠIEHO JEDINCA. KAŽDÝ VOJAK A POLICAJT BY MAL VLASTNIŤ ASPOŇ JEDNU AUTOMATICKÚ PUŠKU A VEDIEŤ JU POUŽÍVAŤ, PRETOŽE ICH BUDE TREBA POUŽIŤ PROTI SKUTOČNÝM ZLOČINCOM, INÁČ JE POLICAJT A VOJAK OBYČAJNÝ PROSTITÚT A TÝM PÁDOM FARIZEJ A ZLOČINEC. KAŽDÝ VOJAK A POLICAJT BY MAL POROZMÝŠĽAŤ A UČINIŤ ROZHODNUTIE, ČI JE OCHOTNÝ OBETOVAŤ ŽIVOT ZA SEBA A SVOJ NÁROD ALEBO RADŠEJ AKO BY MAL ÍSŤ PROTI ĽUĎOM VYSTÚPIŤ Z TÝCHTO ZLOŽIEK A SNAŽIŤ SA AJ POTOM VLASTNIŤ NAJMENEJ JEDNU FUNKČNÚ AUTOMATICKÚ PUŠKU.

AKTUALIZÁCIA 4:

AK JE ZLOČINNÝ ŠTÁT, ZLOČINNÉ SÚ AJ ŠTÁTNE ZLOŽKY. VOJAKOM A POLICAJTOM BY MAL NAĎALEJ OSTÁVAŤ IBA TEN, KTO JE NEPRIATEĽOM TOHTO ZLOČINNÉHO ŠTÁTU, KTORÝ SI NA ČELO DOSADZUJE POPULISTICKÉ GORILY S PENTAGRAMAMI A ESETMI. NA NICH POTOM OTOČTE ZBRANE, A RADŠEJ ODÍĎTE ALEBO BUĎTE PRIPRAVENÍ ICH ZABIŤ AKO BY STE MALI POSLÚCHAŤ ICH ROZKAZY ALEBO ROZKAZY VAŠICH VEĽITEĽOV, KTORÍ IM SLÚŽIA. NAPRÍKLAD TAKÝ HOMOPOCHOD BY MALI ROZPRÁŠIŤ POLICAJNÉ ZLOŽKY, A NIE EŠTE ICH OCHRAŇOVAŤ!!!!!! A TÝCH, KTORÍ NIEČO TAKÉ UMOŽNIA ALEBO OBHAJUJÚ, MÔŽETE ICH AJ ZABIŤ, PRETOŽE SÚ TO ROZVRACAČI ŠTÁTU - V KTOROM AK SA TOTO BUDE DIAŤ BEZ SILNEJŠIEHO ODPORU (HOMOSEXUALIZMUS, PEDOFÍLIA, SATANIZMUS), POTOM NEZOMRÚ IBA JEDNOTLIVCI, ALE POTEČÚ POTOKY KRVI... NEHNEVAŤ SA NA TAKTO POSTIHNUTÝCH ĽUDÍ, ALE NA TÝCH, KTORÍ ICH ÚCHYLKY PROPAGUJÚ A LEGALIZUJÚ. AKO SLOVÁCI A KRESŤANIA MÁME PRÁVO NA OBRANU ŠTÁTU TAKÝCHTO VEREJNÝCH PROPAGÁTOROV ŠTÁTOM SPOLUORGANIZOVANÉHO HOMOSEXUALIZMU (T.J. SATANIZMU) AJ ZABIŤ!!!!!! AK TU BUDE EŠTE JEDEN POCHOD, SLOVÁCI BY MALI PRÍSŤ SO ZBRAŇAMI TEN POCHOD ROZPRÁŠIŤ, NÁJSŤ A POTRESTAŤ KAŽDÉHO POLITIKA ALEBO VEREJNÉHO ČINITEĽA, KTORÝ LEGALIZÁCIU HOMOSEXUALIZMU (T.J. SATANIZMU) PROPAGUJE. VEREJNÉ ŠÍRENIE HOMOSEXUALITY JE SATANIZMUS, JE TO TRESTNÉ BEZ OHĽADU NA VAŠE ZLOČINNÉ ZÁKONY!!!
 

-   -   -