ONLINE SEMINÁR: REGENERÁCIA A NOVOTVORBA ORGÁNOV (3.9.2022 o 12:00)

12.07.2022 10:17

ONLINE SEMINÁR: REGENERÁCIA A NOVOTVORBA ORGÁNOV (3.9.2022 o 12:00)

Milí čitatelia, pozývame vás na online seminár REGENERÁCIA A NOVOTVORBA ORGÁNOV. Je možné pomocou sile mysle, predstavivosti a vedomia pomôcť od bolestí, regenerovať poškodené alebo menej funkčné orgány i tvorba nových buniek.

Cena: 39 €
Prihlášku môžete rýchlo a jednoducho vybaviť ako online objednávku cez náš obchod tu.
alebo môžete vyplniť prihlášku:
Prihláška: PRIHLÁŠKA.odt (klik. "uložiť ako")
Vyplnené prihlášky (príp. meno, priezvisko, adresu a súhlas so spracovaním os. údajov posielajte na adresu:

Potvrdenie a link na seminár dostanete mailom, začíname 3.9.2022 o 12:00. Predp. dĺžka semináru je 60-90 minút, podľa počtu otázok účastníkov. Každý účastník semináru dostane zároveň aj veľmi cenné informácie o zdraví od ruských lekárov a vedcov, cvičenia, návody a presné overené postupy posielame každému účastníkovi aj na mail (príp. poštou)

V prípade, že máte záujem o individuálne školenie týchto liečivých cvičení, môžete sa ich naučiť cez našu službu: https://www.biblik.sk/regeneracia/

- ak si myslíte, že zvládnete samoštúdium, knihy Dr. Arkadija Petrova nájdete tu:
 
-     -     -
 
Soli Deo gloria! Jedine Bohu sláva!

_________________________________________________________

Poznámka Biblik: Situácia môže byť aj taká, že sa k lekárovi nemusíte dostať (napríklad krízová situácia, alebo nedôstojné podmienky) Vyhodili ma vo vážnom stave od lekára, pretože som odmietol rúško. Nakoľko okrem Pána Boha a Pána Ježiša Krista nebola dostupná rýchla pomoc, modlil som sa a prišiel mi systém Dr. Arkadija Petrova. Boh človeka nikdy nenecháva len tak! Boh mi ukázal nový vzdelávací systém, dnes veľmi potrebný, to je pre mňa tá správna škola a správne štúdium, úplne základné vzdelanie, ktoré dnes môže získať každý!

Je najvyšší čas, aby ste poznali jasné, konkrétne a funkčné spôsoby, ako si môžete pomáhať sami. Nikdy neviete, kedy sa Vám to môže hodiť.

Seminár vedie Arkan Levov (*1984) spisovateľ, lektor a terapeut, majiteľ Certifikátu č. 197 Učenie Arkadij N. Petrov Strom Života. Pán Levov sa už viac ako 10 rokov aktívne venuje práci s chorými ľuďmi ako osobný poradca. Systém Dr. Arkadija Petrova, ktorý z Božej milosti má tú česť vyučovať, predstavuje veľmi široké a veľmi univerzálne možnosti liečby chorôb pre širokú verejnosť. Ľudia si žiadne technológie ani diagnostické prístroje nemusia kupovať, ale učia sa ich v sebe objavovať. Boh vložil do človeka úžasné technológie, ktoré dodnes využívalo iba pár osvietených. Vďaka Pánu Bohu sú dnes tieto "vnútorné technológie" dostupné širokej verejnosti.

Odporúčaná literatúra - pre potreby seminára sa nevyžaduje, je však vhodná:

Arkadij Petrov STVORENIE SVETA + PRAKTICKÁ UČEBNICA: