ORGONIT (DOPLNENÉ 4.5.2022) PYRAMÍDA MUSÍ BYŤ STRANOU NA SEVER+OBRÁZOK / PYRAMIDE ORIENTATION PICTURE +LINK (SK, ENG)

04.07.2018 11:58

"No, ten, ktorý učinil Plejady a Oriona, ktorý obracia tôňu smrti na ráno a deň zatemňuje na noc, ktorý privoláva vody mora a vylieva ich na tvár zeme, Hospodin  je jeho meno!" Ámos 5:8

 

-   -   -

 

Poznám ľudí, ktorí vyrábajú orgonity. Včera som mal možnosť niektoré z nich vyskúšať. Po predchádzajúcich skúsenostiach s malou žltou pyramídou, v ktorej boli zaliate čiastočky kovu už viem, aké sú tieto veci silné.

Pyramídu nemôžem mať ani pri sebe, ani v byte. Orgonit v tvare pyramídy stáča okolo seba elektromagnetické žiarenie. Keď som pyramídu zakladal, dostal som obrovské dávky žiarenia. Pyramída musí byť umiestnená stranou presne na sever:

SPRÁVNE NATOČENIE PYRAMÍDY / PYRAMIDE ORIENTATION, link ENGLISH:

Je lepšie si ceruzkou najskôr nakresliť súradnice, pomocou kvalitného kompasu presne určiť svetové strany a pyramídu ihneď založiť, v blízkosti 2 metre by sa podľa mňa človek pri pyramíde nemal pohybovať!

Pre orgonit v tvare pyramídy podľa mojich skúsenosti platí: Nemali by ste sa v jej tesnej blízkosti pohybovať, ani ju nosiť pri sebe. Už keď pyramídu držíte v ruke a pomaly sa otáčate do kruhu, v určitom smere natočenia pyramídy môžete cítiť silné pálenie. Niektorých ľudí začne v určitom smere natočenia pyramídy tak páliť dlaň, že pyramídu nemôžu udržať. Citliví ľudia takto rýchlo vedia vybrať kvalitný orgonit.

Problém bol však ten, že po založení pyramídy u mňa doma som mal silný pocit prítomnosti tretej osoby v byte, akoby u nás bol prítomný nejaký obrovský duch z Aladínovej lampy. Nebolo to príjemné, pyramídu som vrátil.

Včera som testoval orgonit-prívesok na kľúče, v tvare dažďovej kvapky. Jediná možná vec je mať ho neustále pri tele, pretože pri umiestení v ruksaku som opäť cítil silné dávky žiarenia. Po príchode na miesto s veľmi silným Wi-Fi žiaričom kľúče s orgonitom zavesené na krku veľmi kvalitne odtieňovali elektromagnetické žiarenie, ale za cenu bolesti na hrudníku. Jednoducho tieto veci podľa mňa nie sú vhodné pre kresťanov, ktorí sa spoliehajú výlučne na Pána Boha. Ale bolo treba ešte dokončiť experimenty, mali sme ešte orgonity v tvare kvetu, s kovovými časticami, aj so šungitom. Nemohol som sa dočkať, kedy si ich príde kamarát zobrať domov. Tieto veci som už viac nechcel mať ani v byte. Pri položení orgonitu v tvare kvetu na moju ruku som cítil silné pálenie, ešte dnes mám pravú ruku ako uderenú, akúsi znecitlivenú. Kamarátovi som dal všetky orgonity, vzal si ich do ruky a išli sme na miesto blízko veľmi silného vysielača v Trenčíne, ktorý je na streche budovy City University. V blízkosti tohoto vysielača mi vždy príde od hlavy zle, už v blízkosti cca 100-150 metrov! Orgonity v kamarátovej ruke fungovali, až na mierny pocit akoby zvýšeného tlaku vzduchu som sa mohol v blízkosti vysielača celkom pokojne pohybovať. Ako najvhodnejšie umiestnenie nepyramídového orgonitu pokladám cca 1 meter od tela, vtedy to funguje spoľahlivo, no na praktické využitie pre mňa orgonit takto stráca význam. Zase vy môžete mať iné skúsenosti, pri týchto veciach treba používať cit a počúvať svoje srdce.

Po príchode do kamarátovho bytu, ktorý sa nachádza v blízkosti silného vysielača, som začal rozmiesťnovať orgonity. Prišlo mi silno zle, až na zvracanie, bolesti hlavy začali vystreľovať do pravého oka, práca to bola ťažká až neznesiteľná. Do každej izby v jeho byte som rozmiestnil orgonity. S ťažkými bolesťami hlavy odchádzam domov. Hlava ma bolí tak, že nemôžem ani chodiť. Elektromagnetické žiarenie zasahuje podľa mojich skúseností predovšetkým epifýzu a zadný mozog, určité centrá duchovna a citov. Frekvencie vysielačov a Wi-Fi samozrejme nie sú náhodné. Citová otupenosť a akési ochladnutie u ľudí je podľa mňa spôsobované predovšetkým týmito frekvenciami. Pri tak obrovských dávkach žiarenia, aké som včera dostal, nastal u mňa aj vďaka prítomnosti orgonitu však presne opačný efekt. V noci som sledoval ďalekohľadom hviezdy, a videl som ich tak, ako nikdy predtým. Pohľad na Saturn bol ako z okna kozmickej lode, Saturn bol ako na dosah ruky, niečo nádherné, nikdy som tak Saturn nevidel. Vibrácie Saturna však boli hypnotizujúce, akési zvodne lákavé, nepozeral som na neho preto dlho.

Pri hlbokom sústredení, ktoré sa ináč po silných dávkach elektromagnetického žiarenia darí u mňa iba s veľkou námahou, sústredenie na hviezdy však včera išlo úplne prirodzene a s ľahkosťou. Východ Mesiaca bol ako zrod svetla uprostred najväčšej tmy, to bolo niečo úžasné. A uvidel som hviezdy mojim ďalekohľadom v jednej chvíli zrazu tak jasne, ako nikdy predtým. Akoby Pán Boh z lásky ku mne všetky hviezdy zažal. Pochopil som, že celý Vesmír je vytvorený našim Bohom z lásky k človeku: 

 
"On, ktorý prenáša vrchy, a nevedia, že ich podvracia vo svojom hneve; ktorý pohybuje zem s jej miesta, takže sa trasie, a jej stĺpy sa chvejú; ktorý keď zakáže slnku, nevyjde, a zapečaťuje hviezdy; ktorý sám rozťahuje nebesia a šliape po výšinách mora; ktorý učinil Arktúra, Oriona a Kuriatka i komory juhu; ktorý činí veliké veci nevyzpytateľné a prepodivné a tak mnohé, že im neni počtu. Hľa, ide popri mne, a nevidím toho; ta ide pomimo, a ja ho nepozorujem. Hľa, jestli uchvatne, kto mu rozkáže, aby navrátil? Kto mu povie: Čo to robíš? Bôh neodvráti svojho hnevu; pod neho sa zohnú pomocníci Rahaba." Job 9:5-13