PETER STANĚK: O KORONAVÍRUSE (AKTUALIZÁCIA 1 + DÔLEŽITÉ POZNÁMKY K PREDNÁŠKE)

22.06.2020 16:42

prof. PETER STANĚK: O KORONAVÍRUSE:

https://www.youtube.com/watch?v=3JpJoUAzHKQ

AKTUALIZÁCIA 1:

CITÁTY Z PREDNÁŠKY PETER STANĚK - sú to poznámky poslucháča, citácie nemusia byť doslovné, väčšinu vecí v zátvore doplnil Biblik:

- KĽÚČOVÁ VEC, PREVENCIA PRED KORONAVÍRUSOM JE POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU, NIE DEBILNÉ RÚŠKA ANI RETARDOVANÉ KARANTÉNY!

- TRÁVIACI TRAKT, MOZOG A IMUNITNÝ SYSTÉM SÚ PREPOJENÉ (vo väčšine prípadov psych. ochorení stav psychiky súvisí s črevami)
- Najväčšia časť infikovaných koronavírusom je 35-40 rokov (ich imunitný systém je na rozdiel od detí a starších zdravých ľudí už značne poškodený konzumáciou chemikálií v strave)

- Vírus sa dá rozprášiť jednoducho tak, že ho rozprášite práškovacím lietadlom (my Biblik.sk tvrdíme, že na ľudí sú z lietadiel rozprašované patogény! Napr. ochorenie, ktoré obrovský počet ľudí prekonal minulý rok (silný kašeľ) je najskôr následok posýpania. Štát a vlády by mali začať riešiť práškovanie oblohy, ktoré stále pokračuje. V r. 2020 mávam obrovské problémy s dýchaním a kašlem, zvlášť takmer vždy sa kašeľ, drhnutie a problémy s dýchaním objavujú, keď prší. Takmer vždy, keď prší a pohybujem sa vonku alebo ak niekedy nechám za dažďa otvorené okná, mávam problémy s dýchaním. Je veľmi pravdepodobné, že som iba jeden z prvých, ak nezačnete nútiť vládu a úrady aby sa zaoberali zastavením práškovania oblohy chemtrails, potom ak práškovanie bude pokračovať, dýchacie problémy, extrémne suchá alebo záplavy a celosvetové epidémie podobné moru väčšinu ľudstva čakajú čoskoro. Materiál chemtrails (vlákna) je samorozmnožovací materiál podobný plesni. Tvorí väčšinu prachu vo vašej domácnosti, pľujete to z úst, smrkáte, dýchate to, snáď každý človek je tým úplne zamorený). A tu sa vlády tvária, že to nič, nič sa tu nedeje - legálne dávajú súhlas na prebiehajúcu genocídu a maskujú kolosálne zločiny satanistov, ktorí sa rozhodli vyvraždiť väčšinu ľudstva, nastoliť globálny chaos, aby vôbec svet potreboval ich svetovládu! Väčšina národných vlád sú pätolízači Luciferiánov - globálnej pedofilno-satanistickej mafie, ktorá ovláda všetky peniaze sveta a takmer všetky národné vlády a inštitúcie (EU, NATO, WHO a ďalšie) sú hlasnými trúbami deštruktívnych krokov a propagandy vedúcej k chaosu, z ktorého chcú satanisti zrodiť Nový svetový poriadok, podľa ich hesla - Poriadok z chaosu.

- Prínos jednotlivca pre spoločnosť je daný informáciami, ktoré tú spoločnosť posunú.

- Treba riešiť príčinu a nie dôsledok

- Antibiotiká nezaberajú, pretože nadužívanie viedlo k rezistencii

- Úmrtia na koronavírus 26 (k 22.6.2020: počet úmrtí 28)

- Úmrtia na chrípku: 800-900

- ale všetci sú vzrušení z tých 28 úmrtí na koronavírus, pritom tí, ktorých koronavírus položí, to sú v drvivej väčšine prípadov ľudia, ktorí boli tak chorí, že by zomreli aj tak!

- SPOLOČNOSŤ POTREBUJE VZDELANIE CHÁPAJÚCE PODSTATU VECÍ A SÚVISLOSTÍ, IDE O CELOŽIVOTNÉ VZDELÁVANIE (nech sa nikto neopováži kritizovať Staněka, že sa vyjadruje ku koronavírusu a nie je virológ, dnes nestačí vyštudovať vysokú školu! O koronavíruse vedeli odborníci toľko čo Jano s lopatou)

- Očkovanie proti chrípke je nonsens, neviete, aký vírus príde (CELÉ OČKOVANIE JE PODVOD GLOBÁLNEJ ELITY - OČKOVANIE SLÚŽI NA NAKAZENIE ČLOVEKA CHOROBOU A NA POŠKODENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU. OČKOVANIE ZDRAVÉHO ČLOVEKA=ZVRHLOSŤ! "Zdraví nepotrebujú lekára, ale chorí." Matúš 9:12 Nič viac o očkovaní nepotrebujete vedieť, stačí pochopiť, že zdravého tvora NIKDY NESMIETE OČKOVAŤ! Prosíme vás uvažujte nad citátom Pána Ježiša Krista z Biblie: "ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE CHORÍ."

- 80% chorôb je kôli chemikáliám v potrave!

ČÍTAJTE ZLOŽENIE VÝROBKOV A PRESTAŇTE JESŤ CHEMICKY OTRÁVENÉ SVINSTVÁ. AK ZJETE, ČO VÁM PREDHODIA, POTOM AK VÁS NAZÝVAJÚ DOBYTOK (GÓJOVIA) JE TO NIEKEDY OPRÁVNENÉ TVRDENIE. V OBCHODOCH JE  VÄČŠINA VECÍ, KTORÉ BY SA NEMALI JESŤ - Glukózový sirup, umelé sladidlá, konzervačné látky, zvýrazňovače chuti, umelé farbivá - vaše telo to musí spracovávať, pečeň dostáva zabrať. Zdravá pečeň je kľúčový orgán na prevenciu rakovinových ochorení. Ak jete chemikálie, pijete množstvo alkoholu, pečeň dostáva zabrať. (aj dnešné syntetické pivo je svinstvo - obyčajné pivo z obchodu=svinstvo, viac V.A. Jefimov tu) Jedzte kvalitné čisté potraviny a ak pijete, pite s mierou čo najkvalitnejší alkohol bez prísad. PRETOŽE AK KUPUJETE  ODPAD, KTORÝ VÁS ZABÍJA, DIABLI VÁS ČORAZ VÄČŠÍM ODPADOM KŔMIA! Jedlo a nápoje s glukózovým sirupom by mali byť zakázané, nadmieru zaťažujú pečeň. Jednoduchá vec je kupovať a jesť čerstvé, čo najmenej spracované potraviny, ideálne od lokálnych alebo domácich výrobcov.

- Nemecká koncepcia budúceho vývoja spoločnosti je založená na 5. bodoch:

1.) Návrat k nechemickým potravinám
2.) výroba kvalitných potravín
3.) preventívne zdravotníctvo (URČITE NIE OČKOVANIE, TO NIE JE PREVENCIA, OČKOVANIE JE VEĽMI NEBEZPEČNÝ ZÁKROK)
4.) inteligentné vzdelávanie
5.) ekologická energetika
 
KVALITNÉ POTRAVINY ZNAMENAJÚ, ŽE VÄČŠINA CHORÔB VÁS NEOHROZÍ
 
- - -
 

Prosím vás uvedomte si, že informácie ktoré cez Biblik.sk dostávate, nie sú zadarmo. Stojí to energiu, čas a peniaze (prevádzka, výroba článkov a spravovanie stránky biblik.sk stojí stovky eur ročne) Ak to vaša finančná situácia dovoľuje, zvážte príspevky na podporu Biblik.sk

č. účtu Biblik.sk

SK8583300000002101425963