Po víkendovom očkovaní učiteľov školu v Ružinove neotvorili. Mnohí učitelia ostali ležať v posteli v horúčkach (AKTUALIZOVANÉ → NAKONIEC KÔLI OČKOVANIU SKOLABOVALI AJ ĎALŠIE ŠKOLY)

15.02.2021 11:15

Do jednej základnej školy v bratislavskom Ružinove sa mali v pondelok vrátiť žiaci prvého stupňa. Plány ale zmenilo očkovanie učiteľov
Tento víkend sa začalo očkovanie pedagogických zamestnancov škôl vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Vakcínu podali už viac ako 4.000 vyučujúcim. Ako sa ale ukázalo, vedľajšie účinky vakcíny môžu ovplyvniť otváranie škôl.
Príkladom je prípad jednej základnej školy v bratislavskom Ružinove. Podľa informácií portálu tvnoviny.sk sa mali v pondelok jej žiaci prvého stupňa vrátiť do lavíc.

Plány zmenilo očkovanie učiteľov. Viacerí totiž ležia v posteli.
    „Majú horúčky, bolesti svalov a kĺbov. Teraz po tých 24 hodinách je to už lepšie. Napriek tomu ale túto základnú školu nebudeme vedieť otvoriť,“ uviedla pre portál hovorkyňa Ružinova Tatiana Tóthová.
Hovorkyňa Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv Magdaléna Jurkemíková uviedla, že spomínané vedľajšie účinky by mali trvať len pár dní a sú prirodzenou reakciou na očkovanie. (pozn. red. malo by to byť trestné, je to nakazenie človeka chorobou ! ! ! )
S očkovaním učiteľov sa na Slovensku pokračuje aj tento týždeň. ZDROJ: https://www.hlavnespravy.sk/po-vikendovom-ockovani-ucitelov-skolu-v-ruzinove-neotvorili-mnohi-ucitelia-ostali-lezat-v-posteli-v-horuckach/2438632

Poznámka Biblik: očkovanie slúži na masové šírenie chorôb. Očkovanie spôsobuje choroby a úmrtia. Očkovanie je ideálny spôsob ako urobiť neexistujúcu pandémiu reálnou. Rúška, testy, vakcíny - spôsoby na zvýšenie chorobnosti a úmrtnosti.

Akékoľvek podrobenie sa nariadeniam fašistických psychopatov, rúška, testy, lockdowny, očkovania vedú k deštrukcii, rozkladu a smrti.

Akákoľvek podpora symbolov alebo opatrení vedúcich k potláčaniu práv a slobôd (rúška, účasť na testoch, očkovanie alebo zotrvávanie v lockdowne) je istá forma spolupáchateľstva.

 

AKTUALIZÁCIA:

Nakoniec kvôli očkovaniu neotvorili ďalšie školy. Časť pedagógov po prvej dávke vakcíny hlási komplikácie:

 

https://www.hlavnespravy.sk/nakoniec-kvoli-ockovaniu-neotvorili-dalsie-skoly-cast-pedagogov-po-prvej-davke-vakciny-hlasi-komplikacie/2440002