PROKURÁTOR TOMÁŠ HOVNC "MUSÍME VYKORENIŤ VŠETKY NESPRÁVNE NÁZORY!" (AKTUALIZÁCIA 2x)

18.12.2019 18:17

Na Slovensku sa začali etické čistky. Nie je náhodou prokurátor tomáš Hovnc žid, ktorý začal prenasledovať všetkých nežidov?

Kto je tento špinavý rasista? Je politicky korektné nazývať ho židovskou sviňou? Lebo keby bol sviňa Maďar, bol by istotne maďarská sviňa! Nemali by teraz právnici a predovšetkým židia zasiahnuť, keď nejaký Hovnc vyvoláva nenávisť voči všetkým židom? Čo si to nejaký Hovnc dovoľuje a prečo vyvoláva nenávisť? Robí hanbu všetkým prokurátorom a ak je žid, o čom jeho neslovanský vzľad a neslovanské meno jasne svedčí, dehonestuje spravodlivosť, zosmiešňuje súdnictvo a zároveň uráža Slovákov. Ale predovšetkým ubližuje všetkým židom! Hovnc podnecuje k nenávisti!

 

https://www.biblik.sk/obrazky/#tomas-honz-zidovsky-prokurator-jpg1

-   -   -

Poznámka Biblik: Podľa prokuratúry Tibor E. Rostas - šéfredaktor a zakladateľ mesačníka Zemavek šíril extrémistické materiály a vraj hanobil židov tým, že citoval Štúrovcov - a to je vraj dnes už na Slovensku zločin! Pozor, keď v televízií nejakého žida odsúdia za vraždu alebo podvod, aby vás sused nepočul, keď poviete: "No to je ale židovská sviňa!" Keď vrah alebo podvodník bude cigáň, môžete mať tiež problém keď poviete "cigánsky" alebo "čierny"! Vynikajúco to odzrkadľuje tento diel South Parku. To, že Tibora Rostasa odsúdili na pokutu 4.000 € je naozaj paródia na súdnictvo, mal by tu byť niekto, kto na mieste odvolá takýchto sudcov a prokurátorov! Veď čo ak sú aj medzi sudcami a prokurátormi naozajstní rasisti, alebo užívajúci drogy, či antidepresíva? Kto má moc zasiahnuť, keď sa stane bláznom sudca či prokurátor? Alebo byť bláznom je teraz zrovna politicky korektné? Pozrite si Rostasov článok KLIN ŽIDOV MEDZI SLOVANMI. Iba blázon mohol vôbec prijať obvinenie na Rostasa, alebo je potom cieľom procesu vyvolávať nenávisť!

V normálnom štáte sa preto také "obvinenia" majú hneď zmiesť zo stola a rázne napomenúť idiota, ktorý na Rostasa žaloval, že si viac nemá dovoľovať prokuratúru s niečím takým otravovať. Lebo prokuratúra by mala mať na starosti skutočné zločiny a skutočných zločincov. Takto vlastne namiesto predchádzania zločinom ku zločinu priamo podnecuje, medzi ľudom môže začať klíčiť nenávisť! Lebo načo sa tu cielene robia z bláznov terče? Má nejaký Honz za potreby robiť zo seba terč? Vydierajú ho, donútili ho k tomu, alebo prečo to robí, prečo?

Tiborovi Rostasovi ten čas, energiu a peniaze vynaložené na to, že sa musí s takýmito rasistickými obvineniami zaoberať, nikto nevráti! Voči Tiborovi Rostasovi ako zrejmému nežidovi a Slovákovi je tento proces neprávosť, špinavosť a rasizmus!

 

AKTUALIZÁCIA 1: Bola by megakonšpirácia, keby Rostas v tom išiel s nimi! Lebo za 4.000 € by nikdy lepšiu reklamu mať nemohol! Podobne je to aj s Kotlebovcami, ktorým len stúpajú preferencie. Teda komu v skutočnosti takéto procesy vyhovujú? Vyvoláva sa skutočná nenávisť, robí sa reklama vraj odporcom a aleternatívnym médiám, nie je náhodou cieľom politických procesov iba vyvolať chaos za každú cenu? Ku chaosu prispieva aj legalizácia homosexualizácie. Ku chaosu prispieva aj legalizácia použiť zákon na stíhanie takého Rostasa! Teraz ak budú stíhať aj Fica - to je maximálna drzosť, pretože predsa nech je aký je, stále je to predseda vlády a na rozdiel od takzvanej prezidentky Čaputovej je premiér Robert Fico považovaný v očiach národa za legitímneho predsedu vlády! Možno Vaský s Daňom majú skutočne niečo na rováši, nevedeli svoje emócie kontrolovať, ale ísť po Rostasovi či po Ficovi - to už smrdí neoboľševicizmom.

AKTUALIZÁCIA 2: Alebo sú dôležitejšie veci na pláne a zase treba odviesť pozornosť? Sú ľudia úplne šibnutí, alebo naozaj sa v každom štáte musia brať vážne takéto hry? Je povinnosťou každého štátu a štátnika ustavične sa zaoberať židmi a rasizmom, aby náhodou mnohokrát oprávnená nenávisť ku židom a cigáňom nezanikla a bola takto naschvál umelo živená? Tu treba zákon na predchádzanie nenávisti, lebo kadejaké spomienky na holokauzy, výsostné dokonca aj právne nadpostavenie židov, cigáňov a černochov to je práca démonov. Obyčajných ľudí a bezbožíkov na oboch stranách to skutočne podnecuje k nenávisti, jedným sa udelia nadpráva a tak sú provokovaní vyskúšať si svoje postavenie v praxi, ako to spravil možno žid Honz. A to ubližuje rovnako národu ako aj týmto menšinám, lebo národ toto nenávidí, rovnosť a demokracia by sa mali aspoň dobre predstierať, keď sa už o nich hovorí, lebo kto nechápe celkové súvislosti, nenávidí takých Honzov a potom aj židov oprávnene. Tu sa ale skôr predstiera niečo iné, že svetom vládnu židia, s cieľom aby ich celý svet nenávidel!

-   -   -

Qui Bono? Komu toto vyhovuje?

 

Kto je skutočne žid, mal by sa ozvať!