RELÁCIE, KTORÉ STOJÍ ZA TO SI VYPOČUŤ

07.06.2019 17:11

1.) RADKIN HONZÁK - PSYCHIATER:

DESÍ MA ANALFABETIZMUS MLÁDEŽE:

"Na zhýralej mládeži ma nedesí ich zhýralosť, ale ich analfabetizmus."             "Je to div, keď má dnes dieťa iba dvoch rodičov!"

https://www.youtube.com/watch?v=bhUmJhMlKFw

- Odhliadnuc od snahy propagovať psychiatriu (keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú - to je v skutočnosti psychiatria, je to pasca) a snahy zrovnávať sa s medicínou je to vynikajúce krátke video plné životných skúsenosti starého psychiatra Radkina Honzáka: PRÍZVUKUJE KÁZEŇ NA VRCHU (ev. podľa sv. MATÚŠa kap. 5., 6., 7. ) a zvlášť pripomína:

„Nesúďte, aby ste sami neboli súdení.“ (Matúš 7:1)

"Blázni jsou pro srandu, šílenci pro strach." "Okruhy najväčších strachov: medicína, svokra, policajti a smrť." "Neverím na štatistiky - já vím, co se s tím dá udělat!" "Je jistá pravděpodobnost, že dní, které jsou přede mnou je míň, než dní, které jsou za mnou, tak jsem se rozhodl, že si je nebudu kazit." "Humor není sranda, humor je vidění věcí jakoby obráceným dalekohledem!" "Je ťažšie ľudí nakaziť radosťou než strachom. Veselý organizmus je úplne inakší ako organizmus nahnevaný alebo ustráchaný. Emócie sú od prírody nákazlivé: smútok je nákazlivý, radosť je nákazlivá. Keď je človek naladený na radosť, telo je harmonické." "Čapkove ovce: Třeba na jatka, ale hlavně, že nás vedou!" Dve tretiny ľudí neunesú slobodu!" "I když teď zadek těžko zvedám, tak se nedám, nedám!" Radkin Honzák, psychiater

 

2.) RNDr. EMIL PÁLEŠ: Ariadnina Niť 82:

 

3.) INFORMAČNÁ VOJNA 31.5.2019 - KONTROLA MYŠLIENOK:

Hostia: Martin Has, Mojmír Babáček, Juliana Csáková, Mečislav Chorzempa
31.05.2019
Téma: Mind control

Link do archívu: https://www.infovojna.sk/archiv/informacna-vojna

LINK NA PREVZATIE RELÁCIE VO FORMÁTE MP3 - 139 MB: