REŠTAURÁCIE OD DNES PLÁNUJÚ OTVORIŤ NAPRIEK NARIADENIAM BLÁZNA

08.12.2020 09:56

https://www.hlavnespravy.sk/danis-k-restauraciam-ktore-sa-vzburili-a-otvoria-dourazali-ich-ako-nackov-debilov-a-opice-uplne-ich-chapem-nikto-nemoze-tisickam-zivitelov-rodin-nariadit-aby-hladovali-len-preto-aby-sme-sa-my-o/2373250

 

Top komenty:

"Ja stále čakám nejaké vyhlásenie Slovenských psychiatrov, že sa ozvú a vyzvú debbilomatoviča a jeho vlády aby odstúpili pre svoj zdravotný psychický stav alebo im vyhovuje že premiér je debil a jeho vláda. Ináč sa to nedá napísať lebo to čo robí premiér a vláda nedáva logiku. Príkazy, zákazy, nariadenia, vyhrážania, teror, nadávanie, rozkrádania a žiadna podpora a východiská. Pripadá mi to, že tento štát vedie psychicky novodobý narušený diktátor a jeho poskokovia."

"Nech Ti to nepripadá - je to fakt!"

 

"Je niekde zoznam prevádzok, ktoré sa takto protestne otvárajú?"

 

"A čo hádam nechceš polícii uľahčiť prácu. Videla som video z Kanady, kde rovnako polícia chránila vstup do reštaurácie a ľudia sa vzbúrili a do reštaurácie vošli bočným vchodom, ktorý im majiteľ otvoril. Majiteľa potom polícia na koňoch odviedla. Ale ľudia v reštaurácii ostali a kuchári a čašníci ich ďalej obsluhovali. Majiteľ policajtom a starostovi povedal, že postupuje nezákonne, iba na základe vyhlásenia premiéra v TV - presne ako u nás!"