SLOVAK SATANIC COVID CERTIFICATE / SATANISTICKÝ COVID CERTIFIKÁT - TRI VÍRUSY S TROMA PALIČKAMI SÚ TRI ŠESTKY. TÚTO ŠPINAVÚ VLÁDU ČAKÁ SKÔR ČI NESKÔR NORIMBERG! (SK, ENG)

14.06.2021 17:15

Celkovo som bol 3x krát u lekára, 3x krát na mňa volali políciu, že nemám rúško! Fašistická psychopatka, ktorá sa predstavila ako lekárka, nezabudla dodať, že rúško pri vyšetrení si dám aj tak dole! Takže celý čas tu išlo o to, aby sme sa všetci rovnako obliekali? Alebo som mal pravdu a celá trápna hra na rúška bola o tom, aby sme si začali zvykať na ďalšie pošliapávanie úplne prirodzených základných ľudských práv?

Fašistické svine viseli, komunistických hajzlov našli a zabili aj keď sa schovali kdekoľvek a nakoniec, vďaka Pánu Bohu, Božie zákony sú nepodplatiteľné! Túto špinavú vládu čaká skôr či neskôr Norimberg! Budú súdení ako zločinci, fašisti, prvotriedne svine!

 

ENGLISH:

In Slovakia people were forced to wear masks and without some satanic test certificate they couldn't go to work! There was three-six, look:

DETAIL: Three viruses with 6 sticks - triple six!

And without this "certificate" (cert=devil in slovak) my mom couldn't go to work! And some shops reuired it too - no entry without the mark of the beast! (Revelation 13:18)

First they forced to wear masks, 2nd they required valid test certificate, 3rd vaccine! That's why I refused to wear mask, I said you cannot force me, because soon you can push me into vaccination you nazi psychopats!

I never wear mask and doctor refused medical care, he said I have to wear mask and he will start the examination. That idiot said, that during the examitation I will be without mask! So I asked him, why he want me to dress like a jew during World war II? (mask are like the yellow stars)

Yellow star vs, the mask - both are for me nazi symbols!

Doctors called police three times because I required medical attention without mask!

FUCKING NAZIS! NORIMBERG IS WAITING FOR YOU! AND GOD LAWS YOU CANNOT BRIBE!