SLOVENSKÁ PYRAMÍDA: KÓTA 664

23.04.2019 16:59

Pyramídy sú po celom svete, aj na Slovensku. Takýto kopec môžete vidieť napr. aj v okolí Trenčína smerom na Nové Mesto, a v hojnom počte napríklad na Kysuciach. Je veľmi pravdepodobné, že pod týmito starovekými divmi sveta sa nachádzajú rozsiahle podzemné chodby. Kto vie, čo sa v tých chodbách nachádza, je možné, že práve odtiaľ vyliezajú niektorí politickí kandidáti :-) Ak by bol na Slovensku záujem aj na niečo prísť, nielen donekonečna bezcieľne robiť nejakú vedu a výskum, podrobné skúmanie a pravý účel týchto stavieb by musel vedcov veľmi zaujímať. Nuž, potrebovali by ste objaviť jednoduché zariadenie, ktoré by vám celý rok mohlo vyrábať čistú energiu v domácnosti? Na tejto démonmi obsadenej planéte riskujete život už len tým, že by ste písali, ako ho zostrojiť.

Podľa niektorých informácii v chodbách prúdila voda, pyramídy mohli slúžiť vyspelým starovekým civilizáciám ako zdroje energie, možno že je to celoplanetárne pospájaná infraštruktúra. Je takmer isté, že takéto kolosy v takomto počte po celej planéte sa nestavali pomocou nejakých primitívnych techník, viac tu. Pravdepodobne spojenie vedy a náboženstva u starovekých civilizácií pomohlo vytvoriť "čarovnú paličku" ktorá tonu kamenia pomocou sústredených paprskov premenila na váhu zopár kilogramov. Obrovské chodby či štôlne sa tiež nerazili nejakými krompáčikmi, usmernením prírodných a duchovných síl bolo možné jednoducho vykopať aj hlboké studne či chodby do skaly. "Takmer všetko, čo nás učili o histórii je nesprávne." Semir Osmanagic, ZEMAVEK Apr. 2019

Pyramída na Slovensku

△ Kóta 664 △ Ivan Donoval △ Dokument

https://www.youtube.com/watch?v=nXbtLe0E378

Súvisiace články / related articles:

BOSNIANSKE PYRAMÍDY: LIEČIVÁ SILA BOSNIANSKYCH PYRAMÍD. BOSNIANSKA PYRAMÍDA SLNKA JE STÁLE AKTÍVNA. / PYRAMIDS IN BOSNA  (BOSNIAN PYRAMIDS)

LIEČIVÁ SILA BOSNIANSKYCH PYRAMÍD (video cz)

https://www.youtube.com/watch?v=tS5mmlaKF7I

VIDEO ENG+cztit.:

https://www.youtube.com/watch?v=MWvOk0LWbig

Valery Uvarov: ‘Bosnian Pyramids are the Oldest Structures on known Earth’ (short video ENG)
https://www.youtube.com/watch?v=Et6QJF0Rmvs

BOSNIANSKA PYRAMÍDA SLNKA JE STÁLE AKTÍVNA (cz)

https://www.wmmagazin.cz/pyramida-slunce-je-stale-aktivni/

POZOR TAKE CARE:

Správne natočenie pyradmídy je stranou na sever

The right pyramid orientation:

SPRÁVNE NATOČENIE PYRAMÍDY/ORGONITU / PYRAMIDE_ORGONITE ORIENTATION (SK, ENG)
ŽIADNE ORGONITY ANI ŽIADNE ODRUŠOVAČE EM ŽIARENIA PRE OSOBY, KTORÉ NEVNÍMAJÚ JEMNÉ ENERGIE NEODPORÚČAME, NA RIZIKÁ SME UPOZORŇOVALI V TÝCHTO ČLÁNKOCH
https://www.biblik.sk/news/spravne-natocenie-pyramidy-orgonitu-pyramide-orgonite-orientation/

PYRAMÍDY / PYRAMIDS (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/pyramidy-pyramids-sk-cz-eng/

TIP NA KNIHU / BOOKS WE LIKE: VALERIJ UVAROV: PYRAMÍDY DEDIČSTVO BOHOV / VALERY UVAROV: PYRAMIDS THE LEGACY OF GODS (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/tip-na-knihu-books-we-like-valerij-uvarov-pyramidy-dedicstvo-bohov-valery-uvarov-pyramids-the-legacy-of-gods/

NIKOLA TESLA: ZEM NIE JE PLANÉTA / NIKOLA TESLA: EARTH IS A REALM, IT IS NOT A PLANET (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/nikola-tesla-zem-nie-je-planeta-nikola-tesla-earth-is-a-realm-it-is-not-a-planet-sk-eng/

Dr. SEMIR OSMANAGIC: BOSNIANSKE PYRAMÍDY AJ O VODE A DÔLEŽITOSŤ pH VODY / Dr. SEMIR OSMANAGIC: BOSNIAN PYRAMIDS + ABOUT WATER, WHY IS IMPORTANT TO KEEP PH ABOVE 7 (SK, ENG)

https://www.biblik.sk/news/dr-semir-osmanagic-bosnianske-pyramidy-aj-o-vode-a-dolezitost-ph-vody-dr-semir-osmanagic-bosian-pyramids-about-water-why-is-important-to-keep-ph-above-7/

TVAR ZEME - ČO JE ZEM? / SHAPE OF EARTH - WHAT IS EARTH?

https://www.biblik.sk/search/?x=0&y=0&text=flat+earth

 

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/pfizer-smile-usmev-od-firmy-pfizer/    

 

 

 

TIP NA KNIHU / BOOKS WE LIKE: VALERIJ UVAROV: PYRAMÍDY DEDIČSTVO BOHOV / VALERY UVAROV: PYRAMIDS THE LEGACY OF GODS (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/tip-na-knihu-books-we-like-valerij-uvarov-pyramidy-dedicstvo-bohov-valery-uvarov-pyramids-the-legacy-of-gods/