SPÔSOBUJE MASTENEC RAKOVINU? (MASTENEC - TALC, TALCUM, SÚČASŤ TELOVÝCH PÚDROV, AJ BEŽNÁ PRÍSADA V TABLETKÁCH)

16.03.2021 11:09

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa mastencu radšej vyhýbať. Podľa niektorých informácií mastenec sa nachádza pri ložiskách azbestu, a či je sám o sebe karcinogén o tom si môžete urobiť obraz sami, niektorí lekári a výskumníci tvrdia, že jednoznačne áno. Zaujímavý krátky článok aj tu:

https://www.badatel.net/znepokojive-dovody-preco-okamzite-prestat-pouzivat-detsky-puder/

Častokrát obsahuje mastenec detský púder, avšak mastenec (talc, talcum) je aj bežnou súčasťou tabletovacích prísad... Je preto namieste hľadať aj doplnky výživy bez tabletovacích prísad a poznať zloženie nielen potravín, ale aj doplnkov výživy, mydiel, deodorantov a kozmetiky.

Obvykle, vo výrobkoch detskej kozmetiky, zubných pastách, mydlách, šampónoch atď. nájdeme kombinácie škodlivých látok. Podobné je to aj v potravinách, z ktorých väčšina je tak presýtená kombináciami rôznych prídavných látok, že by na pultoch predajní ani nikdy nemali byť! Štúdie sa zameriavajú na jednotlivé látky, mnohé z nich sú sami o sebe jedmi, ale väčšina štúdií neberie do úvahy synergický efekt, ktorý môže spôsobiť viacero prísad. My sme presvedčení, že zámerom globálneho priemyslu je škodiť ľuďom tak, aby ich zdravie bolo čo najviac poškodzované, pretože dnes sa už netaja zámerom znížiť počet ľudí na Zemi a vyrobiť pacienta sa im oplatí. Prečo? Globálne korporácie chcú moc, aby ju získali, oplatí sa im vyvolávať u ľuďí ne-moc. Nakoniec, kôli úzkemu prepojeniu globálnych korporácií zisky z liečby chronických chorôb idú späť do ich vreciek.

Z knihy od Dr. Natasha-Campbell McBride - SYNDRÓM TRÁVENIA A PSYCHOLÓGIE UVEDIEME KRÁTKY ZOZNAM BEŽNE POUŽÍVANÝCH ŠKODLIVÝCH LÁTOK, Mastenec je č. 1:

https://www.biblik.sk/products/syndrom-travenia-a-psychologie/