ŠTVRTOK 23.6.2022 o 20:30 SEMINÁR TČM

22.06.2022 11:11

Zajtra je bezplatný seminár TČM:

https://www.biblik.sk/news/martin-reznicek-zaklady-tcm-stvrtok-23-6-2022-o-20-30-registracia-na-online-prednasku/


TČM je hĺbkové pochopenie toho, ako v tele spolu všetko súvisí. Príbeh z Biblie o uzdravení 10 malomocných určite poznáte (Lukáš 17:11-19) Pravdepodobne u 9 z 10 sa malomocenstvo znova vrátilo, pretože iba 1 uzdravený človek prišiel za Pánom Ježišom a poďakoval mu. A samozrejme, ten človek začal kráčať úplne inou cestou, ako tých ostatných 9.

V preklade to znamená, že človek môže zázračne ozdravieť, ale nejaké príčiny k rozvoju choroby viedli. Teda, ak sa životný štýl, myšlienkové nastavenie, strava, voda atď. nemenia, aj zázračne ozdravený človek bude najskôr po určitom čase zase chorý! (obvyklá vec s liekmi je napr. presmerovanie schizofrénie do ťažkej obezity, strata pamäti u psych. pacientov po užívaní liekov, rozvoj závislostí - vlastne, dalo by sa povedať, že je šarlatánstvo liečiť človeka psych. liekmi, pretože 95% serotonínu a 50% dopamínu sa tvorí v črevách. Pravdou je, že máloktorý človek s náznakmi alebo už rozvinutou psych. poruchou nemá tráviace problémy. Podľa mojich pozorovaní (a takisto pozorovaní mnohých zdrav. pracovníkov) takmer všetcia vážni psych. pacienti mávajú i vážne tráv. problémy. Pojedanie práškov na hlavu, keď črevá (alebo vnút. orgány nefungujú) a prepúšťajú do krvi alebo do mozgu jedy je iba ďalšie priotrávenie človeka, s predp. vážnymi následkami do budúcnosti. Možno, v niekt. prípadoch ak ľudia/príbuzní/lekári nevedia čo iné s človekom, možno niekedy mu dajú lieky, ale ak je človek "pri sebe", myslím si, že je jeho povinnosťou (a niekedy je to dlhodobá práca) vytrvale hľadať príčiny svojho stavu a cestu ku zdraviu a šťastnému životu.

Áno, Boh je veľký, videli ste, ako zasahoval u Johna Ramireza? Ak si dáte do hľadania na Biblik.sk JOHN RAMIREZ, tak tie veci od neho skutočne pomáhajú, pretože John má poznanie ako akumulovať, uchovávať a používať Božiu silu.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, navrhujem pravú ruskú červenú vlajku, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto spoločnou červenou slovanskou vlajkou je, bol a definitívne aj bude fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

_______________________________________________________

Biblik.sk

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašistom! Snáď sa fašistov a teroristov už čoskoro zbavíme!*
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

 

*Ale o to, aby sme sa ich zbavili sa musíme postarať my, lebo vám garantujem, že oni sa postarajú o to, ako sa zbaviť každého slobodného človeka a pokiaľ aj teraz ostanete pasívni, život na Slovensku bude horší než smrť! Každý rozhoduje o živote a smrti: povstanie, pohyb, aktivita, akýkoľvek na úrovni prejav odporu proti fašistickému režimu=život. Pasivita, vzdávanie sa, ničnerobenie pre zmenu situácie na Slovensku=smrť.