TESTOVANIE DETÍ JE NIEČO MEDZI NEZMYSLOM A ZLOČINOM, TVRDÍ MUDr. VLADIMÍR ČIŽEK + Poznámka Biblik: TESTY, RÚŠKA, VAKCÍNY SÚ FORMA NÁTLAKU! VÝZVY K TESTOVANIU, RÚŠKOVANIU ČI OČKOVANIU JE PODNECOVANIE K FAŠIZMU

15.04.2021 19:07

infovojna.sk

Pozrite si zaujímavé video, kde sa odborníci a lekári vyjadrujú práve k tejto problematike.

https://www.youtube.com/watch?v=4Gt04l6AC08

TOP KOMENT:

dailyexpose.co.uk tretiu vlnu hodia na deti, budu umierat vakcinovani a oni budu tvrdit, ze za to mozu deti. Moje dieta ide v pondelok o tyzden do skoly a ja idem s nim a v pripade vyzadovania testu aj na policiu. Moje druhe dieta uz nepojde do statnej skolky, ktora tyrala male deti ruskami. Okrem nas nase deti nikto neochrani, nemajme strach. SME V PRAVE. MAME PRAVDU. ZVITAZIME, INA CESTA NIE JE.

Poznámka Biblik: TESTOVANIE FORMOU ŠPÁROVANIA POVAŽUJEME ZA RISKANTNÝ ZÁKROK A MOŽNÝ SPÔSOB AKO NAKAZIŤ ČLOVEKA. TESTOVAŤ SA NIKTO NEMUSÍ, PODOBNE AKO RÚŠKA NIKTO NIKDE NOSIŤ NEMUSÍ. O VŠETKOM VLASTNE ROZHODUJETE IBA VY SAMI. NAJNEBEZPEČNEJŠIA NÁKAZA JE STRACH. DIABOL HO NA SLOVENSKU NA ROZDIEL OD OSTATNÝCH NÁRODOV VEĽMI ROZŠÍRIL, NÁSLEDKY VIDÍTE SAMI. ANGLIČANIA RÚŠKA NENOSIA, SLOBODNÉMU ČLOVEKU NIEČO TAKÉ NIE JE MOŽNÉ NARIADIŤ! ANGLIČANIA SA VÍRUSU NEBOJA! SÚ SNÁĎ SLOVÁCI HORŠÍ? RÚŠKA NIKTO OD DRUHÉHO OKREM PÁR IDIOTOV SI NEDOVOLIA ŽIADAŤ! A KTO CHCE CHODÍ V ŠTÁTOCH ZÁPADNEJ EURÓPY BEZ PROBLÉMOV NORMÁLNE AJ K LEKÁROVI AJ PO ÚRADOCH A OBCHODOCH, IBA ZOPÁR BLÁZNOV TVRDÍ, ŽE TU UŽ NEPLATÍ ZÁKON ANI ÚSTAVA ALE MIKASOVE VYHLÁŠKY! SKONČIA PRED SÚDOM, SYMPATIZANTI FAŠIZMU A VYNUCOVAČI BLÁZNIVOSTÍ! NIKDE CEZ POL EURÓPY VÁS NA HRANICIACH NEZASTAVUJÚ, ALE NA SLOVENSKU JE VŠETKO INÁČ! VYNUCOVAČI TESTOV, RÚŠOK ČI VAKCÍN SÚ VOJNOVÍ ZLOČINCI, SAMI SI URČILI VÝNIMOČNÝ STAV, Z ČOHO IM VYPLÝVA AJ VÝNIMOČNÝ TREST!

AKO MALI ZAREAGOVAŤ ĽUDIA A AKO OBCHODNÍCI? NEPODRIAĎOVAŤ SA STRACHU ANI BLÁZNIVÝM NARIADENIAM. NIKTO NEMÁ VYŽADOVAŤ ŽIADNE RÚŠKA, ŽIADNE TESTY ANI ŽIADNE VAKCÍNY, JE TO FORMA NÁTLAKU. TENTO NÁTLAK-VYNUCOVANIE OD DRUHÉHO RÚŠKO, TEST ČI VAKCÍNU JE NEBEZPEČNÝ ZÁRODOK FAŠISTICKÉHO REŽIMU, KTORÝ MÁ NA SVEDOMÍ VOJNU A MILIÓNY ŽIVOTOV.

ČO MAJÚ ROBIŤ OBCHODNÍCI? NESTARAŤ SA ANI O LOCKDOWN ANI O METRE ŠTVORCOVÉ, ROBIA TAK ZO SEBA BLÁZNOV. NEPRERÁBAŤ PREVÁDZKY NA DROGÉRIE ANI NA POTRAVINY, UROBIŤ MALÝ PULTÍK S VITAMÍNOVÝMI TYČINKAMI, RESP. NIEČÍM, ČO MÔŽE ĽUĎOM NAOZAJ POMÔCŤ A TVRDIŤ, ŽE PREDÁVAME POTRAVINY! (Príslovia 26:3,4,5 nasl.) V PRÍPADE GASTROBIZNISU BOLA NÁKLADNÁ VÝROBA STANOV UKÁŽKOU, KAM MÔŽE ZÁJSŤ BLÁZNOVSTVO A VIDÍTE, AKO SKONČILI! KTO JE TEN, KTO NÁM URČUJE, AKO SA MÁME OBLIEKAŤ, KAM MÁME CHODIŤ A S KÝM SA MÁME STRETÁVAŤ? KTO STE VY? TVORCA ALEBO OBEŤ?