UMELÉ ORGANIZMY V TESTOCH NA COVID? / ARTIFICIAL ORGANISM INSIDE COVID TESTS? (SK, ENG) (AKTUALIZOVANÉ, UPDATED)

11.03.2021 09:42

Antigénový test pod mikroskopom:

AG TEST UNDER MICROSCOPE:

https://www.youtube.com/watch?v=yg2XPnVgT-4

LINK ULOZTO:

https://ulozto.sk/file/6E8YCEkDtx9u/antigenni-test-pod-mikroskopem-mp4

Poznámka Biblik: pripomína to niektoré vlákna chemtrails, sú to biotechnologické parazity? CHEMTRAILS POD MIKROSKOPOM / CHEMTRAILS UNDER MICROSCOPE:

https://www.biblik.sk/news/chemtrails-pod-mikroskopom/

-according to some researchers chemtrails are self-replicating biologic and self replicating non-biologic material, some self-replicating technology, I think something like a computer-programmed parasite, bionic parasite, or combination of parasites and nanotechnologies. Chemtrails is a biotechnology weapon. Intereresting lecture:

Dr. Ilya Perlingieri The Environment/Chemtrails Lecture 2012:

https://www.youtube.com/watch?v=P3WmMSrFY14

 

Top koment z diskusie v článku infovojna.sk / Top comment from discussion at infovojna.sk

"Večer som bol na testovačku a na druhý deň som mal horúčku. Preto ma to preveľmi zaujíma." / "I was tested yesterday evening and the next day I get fever. That's why this is for me very very interesting"

Poznámka Biblik/ Note Biblik: tests and vaccines are methods how to make coronascenario real. (maybe even masks are contaminated) If people want to play this scenario, wearing masks, testing and vaccinating, they will have what they want! / TESTY A VAKCÍNY SÚ SPÔSOB, AKO UROBIŤ SCÉNÁR S KORONAVÍRUSOM REÁLNY. AK ĽUDIA CHCÚ HRAŤ TENTO SCÉNÁR A PODPORUJÚ HO RÚŠKAMI, TESTAMI A VAKCÍNAMI, BUDÚ MAŤ ČO CHCÚ!

(dávnejšie sme písali, že títo diabli, ktorí si skutočnú pandémiu a globálnu katastrofu prajú, by boli schopní dodať aj nakazené rúška)

AKTUALIZÁCIA 1x: NA SLOVENSKU PRIBÚDAJÚ CHORÍ KEDY? PO TESTOVANÍ! TO HOVORIA AJ PRACOVNÍCI NEMOCNÍC, AK BY SA NETESTOVALO, NIKTO BY O ŽIADNEJ ZVÝŠNEJ CHOROBNOSTI NEVEDEL! CHOROBNOSŤ MÁ PRIAMY SÚVIS S TESTOVANÍM A VAKCÍNAMI. PO OČKOVANÍ ĽUDIA UMIERAJÚ! INÁČ SME TU NEMALI ANI CHORÝCH ANI ZVÝŠENÉ ÚMRTIA. KTO JE ZA TO ZODPOVEDNÝ? ČÍM VIAC ĽUDIA DODRŽIAVAJÚ OPATRENIA, TESTUJÚ SA A OČKUJÚ, TÝM HORŠIU SITUÁCIU SAMI POMÁHAJÚ VYRÁBAŤ. AKO JE TO MOŽNÉ? UVERILI, ŽE EXISTUJE PANDÉMIA, KTORÁ TU NEBOLA, ALE AK ĽUDIA DODRŽIAVAJÚ OPATRENIA SAMI TÝM POMÁHAJÚ VYRÁBAŤ CHOROBY, PROBLÉMY A ÚMRTIA!  TAKTO SA ILÚZIA PANDÉMIE STÁVA REÁLNOU A SKUTOČNÉ PRÍČINY - OPATRENIA VLÁD, TESTY, VAKCÍNY A ROZPRAŠOVANIE CHEMTRAILS SI MÁLOKTO VÔBEC VŠIMNE. PRETO GOEBBELS TVRDIL, "ČÍM VÄČŠIA LOŽ, TÝM HLASNEJŠIE JU TREBA KRIČAŤ DO SVETA!" VEĽKÉ LŽI SA MASKUJÚ SAMI, ĽUDIA ICH ISTÝM SPÔSOBOM PODPORUJÚ, PRETOŽE PRAVDU BY NEUNIESLI, ONI O PRAVDU V SKUTOČNOSTI ANI NESTOJA, JE PRE ICH VEDOMIE ĽAHŠIE PRIJAŤ LOŽ A ŽIŤ ĎALEJ SVOJ PRIMITÍVNY ŽIVOT, KTORÝ IM VŠAK UŽ TERAZ NEBUDE UMOŽNENÝ, OČI IM UŽ TERAZ BUDÚ OTVORENÉ AJ NASILU.

 

UPDATE 1: According to medical personal, in Slovakia we have sick patients after testing. And after vaccination people get sick and many will die, especially the elders. WE HAVE DISEASES AND DEATHS THANKS TO OUR GOVERNMENT PUSHING PEOPLE INTO TESTS AND VACCINES! (God please help us) Every new vaccine means new diseases and many deaths. All Covid measures masks, tests, lockdowns, vaccines are leading to diseases and deaths.