UNIKNUTÝ ROZHOVOR MIKULCA A KRČMÉRYHO: CHCELI MA PODPÁLIŤ BENZÍNOM, NÁVRAT Z DOVOLENKY MÔŽE BYŤ PEKLO PROROKOVAL KRČMÉRY, ALE ZLE! (ZATIAĽ)

27.10.2021 18:40

UNIKNUTÝ ROZHOVOR MIKULCA A KRČMÉRYHO: CHCELI MA PODPÁLIŤ BENZÍNOM, NÁVRAT Z DOVOLENKY MÔŽE BYŤ PEKLO, PROROKOVAL KRČMÉRY (zatiaľ prorokoval zle, zatiaľ,  upload videa je 22.7.2021:

Link ulozto:
 
Poznámka Biblik:

dnes sa už sa však vyhrážajú povinným očkovaním, politici chcú hovoriť lekárom - LEKÁROM chcú hovoriť, či sa majú dať očkovať! ! ! To je ako keby kuchár išiel za inžinierom hovoriť mu, ako a kedy má stavať mosty! Lekári by mali byť prví, ktorí sa spoja a postavia proti tejto fašistickej fraške, ktorej jediným cieľom je dostať do ľudí neznáme látky, ktorých účinky zrejme bližšie poznajú iba výrobcovia...

 
youtube kanál uploadera:

Top koment: niekedy unikne to, čo chcú aby uniklo...

Top koment čl. INFOVOJNA:

Prečo? Ja som presvedčený, že je to satanista. A je si toho vedomý. Veď predsa tie pokusy čo robili v Afrike, on musel vidieť, že tí ľudia tam potom zomierajú. A vie aj kto to financoval. A namiesto toho, aby to oľutoval, ak ho podviedli, tak povie, že Warren Buffett a Bill Gates budú raz svätorečení. Teraz tí svätorečení idú vykynožiť väčšinu planéty. Takto rozpráva veriaci? Áno, ale veriaci v lucifera.