V SOBOTU 22.5.2021 O 13:00 SA BUDE V BRATISLAVE OPÄŤ PROTESTOVAŤ PROTI VLÁDE

21.05.2021 10:26

hlavnespravy.sk

"Úplná ignorácia predvolebných sľubov, hanebné škandály, chaos, rozvrat, bezprecedentné zlyhania a prešľapy… táto vládna garnitúra prekonala aj tie najtemnejšie obavy občanov a zaslúži si čím skôr odísť na smetisko dejín.

V tejto situácii je jediným rozumným riešením usporiadať predčasné parlamentné voľby, v ktorých občania dajú mandát niekomu, kto bude pracovať v ich prospech. Predčasné ukončenie tohto volebného obdobia však je možné dosiahnuť iba vtedy, ak to odhlasuje Národná rada Slovenskej republiky – a tá to asi neurobí sama od seba. Preto asi jedinou cestou je, ak to poslancom prikážu občania v platnom referende.

„Príďte vyjadriť svoj názor na túto vládu a podporiť myšlienku referenda za predčasné parlamentné voľby. Svojou účasťou môžete tiež vyjadriť názor na pokus odradiť ľudí od účasti v referende zavádzajúcimi pokusmi argumentovať, že vraj takéto referendum je protiústavné. Nie, nie je protiústavné, ale je naopak najvyšším prejavom demokracie. Ak sa chcete prihlásiť sa k referendu a k skutočnej demokracii, príďte v sobotu na Námestie slobody!“ vyzývajú organizátori." Viac tu: https://www.hlavnespravy.sk/v-sobotu-o-13-hodine-sa-bude-v-bratislave-opat-protestovat-proti-vlade/2545360