VEDEC SI MYSLÍ, ŽE OČKOVACÍ PROGRAM BY MAL BYŤ ZASTAVENÝ, VYSVETĽUJE AKO DOCHÁDZA K ÚMRTIAM AJ PREČO SA TVORIA ZRAZENINY / SCIENTIST EXPLAINS HOW VACCINES CAUSES DEATHS AND BLOOD CLOTS, HE THINKS THE VACCINATION PROGRAM SHOULD BE STOPPED (SK, ENG)

16.07.2021 22:01

VEDEC SI MYSLÍ, ŽE OČKOVACÍ PROGRAM BY MAL BYŤ ZASTAVENÝ, VYSVETĽUJE AKO DOCHÁDZA K ÚMRTIAM AJ PREČO SA TVORIA ZRAZENINY:

https://gloria.tv/post/YbVYUFZcuM3V6pwGuRmtXhBt1

Poznámka Biblik: Stojí za to pozrieť, my vám však hovoríme, aby ste si nedávali ŽIADNE VAKCÍNY! Nebezpečné sú všetky vakcíny, nielen tieto covidové. Napríklad detská Hexavakcína kombinuje vírusové aj bakteriálne infekcie, k čomu za bežných okolností v tele nedochádza, vlastne málokto také očkovanie prežije bez ujmy, (po vzhliadnutí videa snáď pochopíte) pričom takéto svinské vakcíny dávajú deťom - úplne zbytočne! A vôbec, je normálne aby človek vyvíjal obranu proti 6 chorobám naraz? Je normálne pchať do tela geneticky modifikovaný materiál? Všetky vakcíny sú dnes určitým spôsobom GMO - geneticky modifikované. OČKOVANIE=PODVOD a SVINSTVO OD POČIATKU, kto chce pochopiť, nech uvažuje nad citátom Pána Ježiša Krista:

"ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE CHORÍ."

Matúš 9:12

_______________________________________________________________________________________________________________________________

ENGLISH:

SCIENTIST EXPLAINS HOW VACCINES CAUSES DEATHS AND BLOOD CLOTS, HE THINKS THE VACCINATION PROGRAM SHOULD BE STOPPED:

https://gloria.tv/post/YbVYUFZcuM3V6pwGuRmtXhBt1

alternate link:

https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-ockovani-proti-covidu-neberte-si-druhou-davku/ (ani prvú / don't take any vaccine)

Note Biblik: All vaccines are dangerous, not just Covid vaccines. Who wants to know the truth about vaccination, please do your own research and meditate about Christ's Words:

"They that be whole need not a physician, but they that are sick." Matthew 9:12