VÝZVA A NÁVOD NA OBČIANSKY ODPOR. VAŠOU POVINNOSŤOU VOČI VAŠEJ KOMUNITE A VOČI ŠTÁTU JE POVSTAŤ! / YOU HAVE AN OBLIGATION TO YOUR COMUNITY AND TO YOUR COUNTRY: TO RISE UP! (SK, CZ, ENG)

05.12.2021 04:35

VÝZVA A NÁVOD NA OBČIANSKY ODPOR. VAŠOU POVINNOSŤOU VOČI VAŠEJ KOMUNITE A VOČI ŠTÁTU JE POVSTAŤ! / YOU HAVE AN OBLIGATION TO YOUR COMUNITY AND TO YOUR COUNTRY: TO RISE UP!

https://rumble.com/vq6ew5-vzva-vem-mum.-postavte-se-na-obranu.html

Poznámka Biblik / Note Biblik: the nazi psychopats will not stop, either we stop them or they will make a nazi concentration camp from the whole world! Knock door from door, find men and form partizan groups!

FAŠISTICKÍ PSYCHOPATI SA NEZASTAVIA! TAK AKO SÚ HRUBÝM NÁTLAKOM PRESADZOVANÉ RÚŠKA, TAKÝM ISTÝM HRUBÝM NÁTLAKOM BUDE PRESADZOVANÁ VAKCÍNA. JE TO IBA OTÁZKOU ČASU. (TESTY A VAKCÍNY SÚ POTENCIÁLNE SMRTIACE NÁSTROJE - VARUJEME VÁS NEUSTÁLE!)

POZRITE SI VIDEO A KLOPTE OD DVERÍ K DVERÁM A HĽADAJTE MUŽOV NA OBČIANSKY ODPOR! Možno ste si všimli o čom hovorí pán vo videu, nie sú žiadne bližšie detaily, ale z toho, čo som pochopil, ich štát zaplavujú teroristi (tzv. utečenci) ktorí teraz vyvolávajú chaos