Z KOMENTÁROV VYPLÝVA, ŽE AK BY NEHROZIL TREST ZA ZABITIE NIEKTORÉHO FAŠISTU, NIEKTORÍ ĽUDIA BY NEVÁHALI, VIZITKA FAŠISTICKEJ CHUNTY JE VYVOLÁVANIE NENÁVISTI. ĽUDIA SÚ VEĽMI NAHNEVANÍ NA VLÁDU I NA LEKÁROV VYNUCUJÚCICH OPATRENIA

22.11.2022 13:31

Z KOMENTÁROV VYPLÝVA, ŽE AK BY NEHROZIL TREST ZA ZABITIE NIEKTORÉHO FAŠISTU, NIEKTORÍ ĽUDIA BY NEVÁHALI, VIZITKA FAŠISTICKEJ CHUNTY JE VYVOLÁVANIE NENÁVISTI. ĽUDIA SÚ VEĽMI NAHNEVANÍ NA VLÁDU I NA LEKÁROV VYNUCUJÚCICH OPATRENIA

Ľudia na úrovni a všetkým, ktorým naozaj záleží na osude Slovenska, by si mali položiť otázku, čo by sme robili ako spoločnosť, ak by sme boli naozaj vyspelá spoločnosť, aký spôsob obrany pred deštruktívnymi plánmi satanokracie by sme zvolili? 

Včera denník HS uverejnil článok "Igor Matovič skutočne v úzkych? Zverejnil naliehavú prosbu adresovanú lekárom"

Niekto do diskusie napísal síce škaredý, ale trefný komentár o úrovni súčasnej fašistickej chunty ale aj o úrovni niektorých lekárov, ktorí sú takisto zodpovední za šírenie smrti a utrpenia:

"Ty hnida špinava fašisticka,ty žiadaš lekarov o ludskosť ??? Ty vygrcnute houwno serešove a kde si bol vtedy ked fízly na tvoj rozkaz mlatili ludi za ruška ??Vtedy ťa ludskost nezaujimala !!! Vieš co ? ZDOCHNI ty potkan špinavy a ked raz nebudes mat imunitu a stretnem ta na ulici...... Radšej chod po kanaloch. A lekari ?? Rovnake hyeny ako ten pes matel.V špitaloch bliakali po ludoch za handry,odmietali ošetrovať a veselo porušovali lekarsku hipokratovu prísahu a teraz niečo chcu ??? HOVNO BY SOM VAM DAL !!Hlavne tomu smradovy visolajskemu,ty potkan,viem ako pristupujes k ludom v nitre na pohotovosti ,ty zgerba. Ano ,bude to tažke bez nich ale verte mi,že to tak bude lepšie.Vela z nich vasim blizkym a detom nanutili a napichali jedovaty vax a tí ludia teraz zomieraju alebo maju take problemy ,že prosia o smrt....Byť to na mne idu pred múr. V hippokrat. prisahe sa jasne píše ,že experimenty maju odmietnuť a nepodať jedy ani ked ich prosia.... Ani jeden to nedodržal,su to hyeny a odpad.Takých doktorov tu nechcem."

Poznámka Biblik: takisto aj v Trenčíne boli opakované prípady vynucovania rúšok lekármi a podmieňovanie lekárskeho ošetrenia nejakým novozavedeným opatrením - tieto fašistické zločiny by sa mali začať vyšetrovať, pretože ľudia sú chorí a zomierajú a ak sa zločiny nevyšetrujú, klíči hnev a nenávisť a niektorí občania, ktorí uznajú predstaviteľa vlády alebo lekára zodpovedným, nebudú váhať ich zabiť, vlastne situácia je taká, že občania sa len obávajú trestu. Fašistická chunta situáciu na noty globálneho prediktora smeruje všetok vývoj tak, aby ľudia nemali čo stratiť, vojna a krviprelievanie je v skutočnosti ich výživa (tzv. gawach) týchto satanských bytostí! Živia sa vyžarovaním utrpenia a krvi! Vlastne, ľudstvo používajú iba ako zdroj energie.

Podľa ruského politológa (V.V. PJAKIN) tzv. globálny prediktor v princípe nie sú ľudia! V konečnom dôsledku globálny prediktor svojimi prisluhovačmi opovrhuje a zbaví sa ich, preto ich vedie k podnecovaniu zla a nenávisti, pretože dobre vie, čo spôsobuje zlo a nenávisť! Vlastne, ak človek vie, že démoni potrebujú tyraniu, utrpenie a vyžarovanie preliatej krvi ako jedlo, je to ich strava, z ktorej sú živí. Ťažko je možné hnevať sa na démonov, aj keď sú akokoľvek zákerní. Úlohou človeka je smerovať k Bohu a postupne presvetliť všetky temné kúty vlastnej duše, kde sa ukrývajú démoni, väčšinou síce subjektívno, ale v niektorých prípadoch napr. vážnych psych. porúch niekedy aj objektívni. Ako by ináč bolo možné niečo vypestovať, pokiaľ by na to neboli živiny a živná pôda? Súčasná situácia je výsledkom pýchy väčšiny národa, ktorý si myslí, že niečo vie, pričom podstatnými vecami - vlastný duchovný vývoj - tým sa nezaoberá, lebo vraj na to nemajú čas!

Popri duchovnom úpadku jednotlivca upadá celá spoločnosť, bežný človek, ktorý nemá duchovné smerovanie ani nechápe, akú má voči spoločnosti zodpovednosť za každú myšlienku! Bez duchovného smerovania jednotlivca a bez normálnych cieľov, t.j. bez prijatia Pána Ježiša Krista ako Cesty k Slobode, Pravde a Večnému životu nie je možné budovať normálnu spoločnosť, pretože nebude maťpevný základ (v inom význame Pán Ježiš Kristus = PÁN JASOM KRÁĽ) Nejde o žiadne náboženstvo ani členstvo v nejakej cirkvi, ale o hľadanie svojho pravého JA, pravého šťastia a zmyslu života - budovanie vlastného života, národov a spoločnosti na pevnom základe (viď záver Kázne na Vrchu - Dom na Skale, Dom na Piesku, Matúš kap. 5., 6., 7. Biblia Roháček)

Ľudia na úrovni a všetkým, ktorým naozaj záleží na osude Slovenska, by si mali položiť otázku, čo by sme robili ako spoločnosť, ak by sme boli naozaj vyspelá spoločnosť, aký spôsob obrany pred deštruktívnymi plánmi satanokracie by sme zvolili? 

 

Biblik.sk

POD TOUTO VLAJKOU BOJUJEME PROTI SATANISTOM A FAŠISTOM, POD ČERVENOU VLAJKOU BOJUJEME ZA SLOBODU A ZA NOVÝ, HARMONICKÝ ŽIVOT V NORMÁLNOM SVETE
 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Prosíme vás o podporu / Please support:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU