ZVTV.SK TIBOR ELIOT ROSTAS: NALIEHAVÁ VÝZVA (+Poznámka Biblik: PROSÍM VÁS ZACHOVAJTE POKOJ A NEDÁVAJTE CHRAPÚŇOM ZÁMIENKU NA VÁS ÚTOČIŤ)

16.11.2021 15:45

zvtv.sk

Naliehavá výzva k 17. 11. 2021 – Tibor Eliot Rostas

Poznámka Biblik: prosím vás zachovajte pokoj, ovládajte sa a nedávajte chrapúňom zámienku na vás útočiť! Nepriateľom sú v prvomrade tí, ktorí sú hlavní pôvodcovia tohto podvodu s pandémiou (diabol, satanisti, satanské elity) Naša vláda, prezidentka a naši policajti sú kladivá v rukách zločincov, nepomôže hnev ani likvidácia kladiva, treba "odseknúť ruku", odseknúť živnú pôdu diablovi a to je hriech! Ak by neboli strach, lenivosť a ľahostajnosť, hriech a prevrátenosť hlboko zakorenené u väčšiny jednotlivcov, nebolo by možné ľudí takto manipulovať! Preto, ak naozaj chcete niečo pre pozitívnu zmenu robiť, áno protestujte, nespolupracujte, bojkotujte, ale:
Odstráňte hriech a každú závislosť a prevrátenosť z vášho života! Vrátane primitívnych oplzlých urážok na adresu policajtov, prezidentky a vlády! Hriech - duchovná lenivosť, otupelosť, pasivita, neresti, závislosti a naše zlé myšlienky tiež pomohli stvoriť túto situáciu! Takže, kto je bez viny, nech prvý hodí po policajtoch kameň! Ale nech si je vedomý aj toho, že to môže byť jeho posledný hodený kameň! A to isté platí aj pre našich ochrancov verejného poriadku, pretože iniciátori násilia a  propagátori zdravie poškodzujúcich vakcín dnes zomierajú veľmi rýchlo!
Dúfam, že násilie a krviprelievanie tu nechce žiadny psychicky v poriadku človek, ani žiadny demonštrant a snáď už vôbec nie žiadny policajt! Povinnosťou policajtov aj demonštrantov je ochrana slobody, života a zdravia každého jednotlivca aj nepriateľa, zo všetkých síl treba predchádzať násiliu a zlu. Ale o to musíte usilovať aj vnútorne, ináč budete na smiech a vaše snahy poslúžia opaku vecí, o ktoré usilujete! Hriech - príčinu každého svinstva je potreba odsekávať, eliminovať a zabiť, nie prechovávať agresiu voči hriešnikom!
 
"Pravý muž je bez nenávisti." Napoleon 
 
Hlavné je pochopiť príčiny súčasnej situácie a nájsť spoločne cestu ako ďalej! A na protestoch dať najavo, že MY SME SLOVÁCI, že MY DRŽÍME SPOLU, NAŠA SLOBODA JE NÁM DANÁ BOHOM, ŽIADNY Z TÝCHTO HAJZLOV NÁM NA SLOBODU NEBUDÚ SIAHAŤ! AJ KEĎ NÁS TIETO SVINE KEDYKOĽVEK MÔŽU ZABIŤ, SLOBODU SI NEDÁME VZIAŤ!
 
"VOĽ NEBYŤ, AKO BYŤ OTROKOM!" Samo Chalupka, Mor Ho!