CHEMTRAILS VLÁKNA V PRÍRODE / CHEMTRAILS FIBERS IN NATURE (SK, ENG) (AKTUALIZÁCIA 3x- doplnené)

29.10.2019 10:30

biblik.sk/clanky

Pri pohľade proti Slnku je vidieť v tráve, (na stromoch aj na rastlinách) obrovské množstvo svetloreflexného materiálu, ktorý nám zadarmo v 21. storočí posielajú z neba posýpacie lietadlá / The light-reflecting material from chemtrails on grass. To observe this material you have to look against the Sun:

VIDEO TU - zvuk je deaktivovaný, iba sledujte:

PLEASE WATCH FOLLOWING VIDEO (sound was disabled)

Chemtrails video 26.10.2019_17.03.mp4 (10 MB)

 

Obrázky / Pictures

náhľad v plnom rozlíšení link ulozto / for better view please download this picture or follow the link bellow:

https://uloz.to/file/udMny7F6tbU9/chemtrails-vlakna-rar

Rastliny sa pod týmto svinstvom musia doslova dusiť / Plants and trees must suffocate under this coating

 

Chemtrails 26.10.2019_17:40 (Ako hore, tak aj dolu / As above, so bellow)

AKTUALIZÁCIA 2 - doplnené: Takéto kusy syntetických pavučín z chemtrails nájdete počas suchého dňa v tráve. Tam, kde sa objaví vlhkosť, sa vnútorné syntetické vlákna postupne rozpadávajú na drobný čierny prach. Tento vonkajší poťahový svetloreflexný materiál by stálo za to profesionálne skúmať, na rozdiel od pavučín si dlhodobo udržiava štruktúru. (bežná pavučina ak ju skladujete vám uschne, toto ak vôbec uschne, tak iba minimálne. V miestach so zvýšenou vlhkosťou sme neobjavili ani jeden chuchvalec, takže je pravdepodobné, že ak to niekde padne, do rána sa toto biele svinstvo tiež "roztopí". Najskôr to absorbuje vlhkosť a nieže sa to rozpadne, ale úplne scukne, aby sa obnažili vnútorné vlákna. (Na oblohe tento proces vyzerá tak, že sa niektoré typy chemtrails preto rozširujú, pretože vnútorné vlákna sa rozpadávajú na drobný prach - čo sú ideálne kondenzačné jadrá)... Robte si vlastné experimenty. Vo vnútri takýchto chuchvalcov bývajú čierne a červené vlákna vo zväzku. Treba si to porovnať s normálnou pavučinou) / Those synthetic fibers from chemtrails you can find during a dry day in grass. It's almost everywhere: on grass, trees, blooms, everywhere! Better not to touch it by naked hand, make samples and analyse it. Inside this white coating you can find red and black fibers. The inner small red and black fibers you can observe in your household on the white surface (corner of bath, basin, white parapet inside your flat)

 

A na záver dnešný "východ" Slnka v Trenčíne - hustá prikrývka z mrakov sa udržiava násypom chemikálií, aby ľudia nemali Slnko / Chemtrails Trencin 29.10.2019 08:16

 

AKTUALIZÁCIA 1: POZRI OBRÁZKY / SEE PICTURES 4288x3216:

https://uloz.to/file/udMny7F6tbU9/chemtrails-vlakna-rar

 

 

AKTUALIZÁCIA 3: Spektrálna analýza vláken:

https://www.biblik.sk/news/spektral-analysis-of-chemtrail-fibers/