SPECTRAL ANALYSIS OF CHEMTRAIL FIBERS / SPEKTRÁLNA ANALÝZA CHEMTRAILOVÝCH VLÁKEN (SK, ENG) AKTUALIZÁCIA 1x

06.11.2019 17:18

PLEASE SHARE THIS VIDEO, ARCHIVE IT AND DOWNLOAD, AND REFUSE TO COOPERATE WITH YOUR GOVERNMENT IF YOU KNOW WHAT'S GOING ON HERE! On 9/11 died around 3.000 people, now it is officialy because of some Intelligence failure. When 3 billions will be killed and maybe you? YOU HAVE TO DO SOMETHING WITH THIS! THEY ARE TRYING TO KILLS US, WITH THOSE F*CKING PLANES SPREADING THIS SHIT:

https://www.youtube.com/watch?v=8KLU2kATAvQ

- v porovnaní s pavučinou absorbujú oveľa viac UV.

- pavučie vlákna v porovnaní s týmto vôbec tak neabsorbujú UV, jednak preto, že mnoho hmyzu vidí UV (Príroda nastavila veci inteligentne, ak niekde nájdete pavučinu, čerstvé chemtrails vlákna - tie chemické chuchvalce, ktoré sa na ňu zachytávajú, silno žiaria, sú belšie, a pri pohľade proti svetlu oveľa viac lámu svetlo - mnohí ste si už niekedy všimli tie podivné dúhy na oblohe. Prakticky každá dobre viditeľná čiara za lietadlom je chemtrails, bežné kondenzačné stopy sú zo zeme vo výške 12km takmer nebadateľné. Ak vôbec vidíte lietadlo s nejakou badateľnou čiarou, dnes je až 90% pravdepodobnosť, že sype. Všímajte si aj výšku v akej tí vrahovia lietajú a všimnite si aj to, že v niektorých dňoch nevidíte prakticky žiadne lietadlo. Prečo? Niežeby sa nelietalo, iba nelietajú tie posýpacie lietadlá.)

- nakoľko chemtrails vlákna tak dobre abosorbujú UV, môžu obsahovať aj molekuly DNA, RNA, pretože majú schopnosť ochrániť bielkovinu

- vyzerá to ako prebiahajúci test nejakej biologickej zbrane

- ZÁVER: Chemtrails vlákna nespĺňajú optické vlastnosti pavučiny

ZDIEĽAJTE A PREPOSIELAJTE NAŠIM ÚRADOM. JEDNODUCHO NÁS CHCE NIEKTO ZABIŤ A VŠETCI SA TU TVÁRIA AKOBY SA NIČ NEDIALO!

 

AKTUALIZÁCIA 1: MAIL ODOSLANÝ NA POLÍCU CEZ KONTAKTNÝ FORMULÁR 6.11.2019 17:48:

Dobrý deň, posielam vám zaujímavé video dokumentujúce trestný čin, ktorý sa v širokom rozsahu pácha aj na Slovensku:
https://www.biblik.sk/news/spektral-analysis-of-chemtrail-fibers/
Začnite si plniť svoju prácu, ináč ste zbytoční a biedne zahyniete. Keď toto nebudete vyšetrovať, ste našimi nepriateľmi a spolupáchateľmi vrahov. Lebo ak Polícia umožňuje, aby sa naďalej páchal zločin, je to zločinná inštitúcia. Zoberte si za jasného dňa nejaký fotoaparát s kvalitným optickým priblížením a pozrite sa proti Slnku, čo dýchate, pozerajte aspoň jednu minútu od času 12:30: https://www.youtube.com/watch?v=dbFsQgXl0ZE&t=12m30s
Čo ak sa niekto rozhodol vyvraždiť väčšinu ľudstva? Tie vlákna nám bezpochyby poškodzujú zdravie a zabíjajú nás. To si radšej budete zakrývať oči a zaoberať sa v porovnaní s týmto úplne zbytočnými vecami? Prosím vás začnite to vyšetrovať.

Ďakujem.

Miroslav Raninec, Biblik.sk

www.biblik.sk

www.biblik.sk/clanky