Dr. MIKE YEADON: KRIMINÁLNICI PREDSTIERALI, ŽE EXISTUJE NEJAKÁ VÍRUSOVÁ HROZBA / Dr. MIKE YEADON: CRIMINALS PRETENDED THERE WAS A SERIOUS HEALTH THREAT (SK, CZ, ENG)

04.08.2022 11:06

Dr. MIKE YEADON: KRIMINÁLNICI PREDSTIERALI, ŽE EXISTUJE NEJAKÁ VÍRUSOVÁ HROZBA / Dr. MIKE YEADON: CRIMINALS PRETENDED THERE WAS A SERIOUS HEALTH THREAT

VIDEO ENG+CZ subs:

https://nastub.cz/w/g1ptFrBTaVM3YdM53Jypuv?title=0&warningTitle=0

Poznámka Biblik / Note Biblik: criminals pretended there is a new virus and they were simply poisoning people by tests and vaccines! / Kriminálnici predstierali, že je tu nejaký nový vírus a spôsobovali ľuďom otravu cez testy a vakcíny

___________________________

Dr. Andrew Kaufman interview:

VIDEO ENG+CZ subs:

https://www.biblik.sk/news/dr-adrew-kaufmann-interview-with-marshall-hodge/

"ŽIADNU CHOROBU NEMÔŽETE VYHUBIŤ, MÔŽETE VYHUBIŤ IBA PODMIENKY, KTORÉ VEDÚ K CHOROBÁM. CHOROBA A ZDRAVIE JE PREDOVŠETKÝM OTÁZKA PROSTREDIA. CHOROBA JE VŽDY VÝSLEDKOM NEDOSTATKU ALEBO INÉHO POŠKODENIA." Dr. Johann Loibner (4.2.1944 -13.3.2018)
"THERE'S NO SUCH DISEASE WHICH CAN BE ERADICATED, YOU CAN ERADICATE ONLY THE CONDITIONS LEADING TO DISEASES." Dr. Johann Loibner (1944-2018)

 https://www.biblik.sk/news/dr-loibner-choroby-nemozete-vymietit-mozete-vymietit-iba-podmienky-ktore-vedu-k-chorobam/

 

Biblik.sk

TEMPUS VERITATEM PARIT
čas rodí pravdu, alebo čas verifikuje pravdu.
alt. preklad: PRICHÁDZA ČAS PRAVDY!
THE TIME OF TRUTH IS COMING!

Šírenie dôležitých informácií Biblik.sk (biblik.sk/clanky) môžete podporovať zdieľaním i finančne. Každý dobrý protifašistický boj si zaslúži vašu podporu, podporujte alternatívne médiá i jednotlivcov bojujúcich za slobodu proti fašistom! Snáď sa fašistov a teroristov už čoskoro zbavíme!
Prosíme Vás podporujte nás / Please support us:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963

Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU