Dr. ANDREW KAUFMAN INTERVIEW WITH MARSHALL HODGE / VEĽMI ZAUJÍMAVÝ ROZHOVOR S Dr. ANDREWOM KAUFMANOM - O COVIDE, O VAKCÍNACH (SK, ENG) (DOPLNENÉ /UPDATED VITAMÍNY/ VITAMINS)

28.09.2020 20:10

Dr. Andrew Kaufman interview with Marshall Hodge about the Corona-scenario and toxicity of vaccines (ENGLISH)

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v3/streams/free/dr-kaufman-o-kodlivosti-vakc-n-covidu-19/cc127b9683d25da4d49b277b0606a15e83084dcd/455763

článok s prepisom videa je tu:

https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-kaufman-o-skodlivosti-vakcin-covidu-19-a-autoritarskych-opatrenich/

- TESTY NA COVID MAJÚ 80% FALOŠNE POZITÍVNYCH /  Covid tests have 80% false possitive rate

- Nie je dôkaz, že test meria niečo čo súvisí s chorobou / There's no connection between possitive test and real disease, there's no evidence that test measures something connected with disease

  • úmrtnosť tento rok je rovnaká ako bola minulý rok / death rate is the same as last year
  • neexistujú žiadne dôkazy, že by sme tu mali nové ochorenie / there is no evidence of new disease (vaccines don't have standard tests as drugs, it's just a commonly accepted belief that vaccines can protect, but this is a religion, not a science)
  • Nie je žiadny vedecký dôkaz, že vakcíny dokážu ochrániť pred chorobami / There’s no scientific proof that vaccine can prevent any disease
  • čas videa 13:45 - Zatiaľ nemáme žiadny dôkaz nového vírusu, žiadny dôkaz nejakého nového ochorenia / video time 13:45 No evidence of a virus no evidence of the new disease, vaccine must be for other purpose

11:10 - o vakcínach / about vaccines

  • 24:52 Hliník je silno toxický / 24:52 TOXICITY OF ALLUMINIUM
  • 28:39 Očkovanie je možno spôsob ako urobiť ľudí oslabených a chorých 28:39 / maybe vaccination is the tool how to make people weaken and sick

30:13 improve health 33:28

30:41 – nič zatiaľ nesvedčí o tom že vírus spôsobuje chorobu, napr. aj článok Dr. Lipton tu, celá teória o tom, že príčinou chorôb sú baktérie a vírusy je len oficiálne uznané tvrdenie / nothing shows virus causes disease (the whole theory about viruses causing diseases is not proven, more Dr. Bruce Lipton here

- 36:30 prišiel o prácu lebo odmietol rúško / 36:30 he lost his job because he rejected mask

- 40:05 – prečo by chcel ľudstvu niekto ublížiť? Why should somebody harm humanity?

- 40:25  Democída  komunizmus democída, ruská revolúcia, čína, kamboža atď. kedy vláda zabíja vlastný ľud, môže sa to ľahko stať aj v moderných dejinách / 40:25 Democide - government is killing they own people (communism, fascism, revolutions in Cambodia etc)

50:00 Ako dosiahnuť totálnu kontrolu nad ľuďmi? Tak že sa im časom bude postupne stále viac ukrajovať z ich slobôd / 50:00 How do you implement full control over population: Way to implement full control over population is by taking away freedoms a little bit at a time

Strach je skvelý spôsob ako ľudí kontrolovať / Fear is a good tool for controlling people

Poznámka Biblik / Note Biblik: Hľadajte a nájdite prirodzené spôsoby na posilnenie imunity. Napríklad lyžička kvalitného kokosového oleja nalačno môže mať silné protivírusové účinky (kys. laurová)

Známe sú tiež účinky vitamínu C.

Vitamín D - ryby, napr. čerstvé pstruhy - v TN mäsiarstvo Urbánek, ďalšie zdroje vitamínu D :

                  - vaječný žĺtok, napr. surový, miešaný s medom

                  - zoznam potravín obs vit. D tu

                  - nájdite jedlo, ktoré vám robí dobre a jedzte ho

Omega 3  - rybí olej, ľanové semienka

Zinok - bráni množeniu sa vírusov v bunke - používa sa ako účinná liečba tzv. "koronavírusu", ide o to, aby sa dostal do bunky. Na to, aby efektívne dostali zinok do bunky používajú antimalarikum hydroxychlórochinín - viac o úspešnej liečbe tzv. Covidu hovorí Dr. Stella Immanuel tu

Zinok významná liečba depresie (cca 25mg/deň), avšak pozor, vysoké dávky zinku môžu znížiť hladinu medi v krvi a akékoľvek lieky alebo suplementy (doplnky výživy) a zvlášť očkovanie môžu narušiť mnohé ďalšie funkcie v tele, preto ak to nie je nevyhnutné, hľadajte prírodné a prirodzené spôsoby prevencie a liečby a prirodzené dopĺňanie látok, vitamínov a minerálov. Naozaj kvalitné čerstvé ryby (pstruhy), kvalitné mäso (divina) ak ich viete dobre pripraviť, by mohli byť skutočne na predpis. Bohužiaľ, v marketoch som nenašiel ani jednu naozaj kvalitnú rybu, pocit po zjedení rýb z marketu som nikdy nemal dobrý aj keď boli chutné. Ale je fakt, že príliš veľa vecí z marketu som nevyskúšal. Preferujeme čerstvé mäso (max 1 deň v chladničke), ak stojí už 2 dni v chladničke, nie je to ono, nie je to tá chuť.

Zinok vo forme glukonátu môže spôsobiť tráviace ťažkosti, vo forme chelátu by mal byť lepšie znášateľný, ostatné neviem, za pozornosť by mohol stáť napr. tento tu, príp. koloidné minerály. Niektorí experti však nesúhlasia aby sa bral zinok súč. s vit C.

Find way to strenghten your immunity. For example high quality coconut oil (one teaspoon on an empty stomach) may have a strong antivirotic effect (lauric accid)

Vitamin C - you know this effects.

Vitamin D - fishes, eggs (yolk, could be fresh, raw, flogged with honey) google sources of vitamin D, we in Slovakia like fresh Rainbow trout, people with lack of vit. D should feel much better after such lunch

Omega 3 - fish oil, or flax seeds - mix fresh in a coffee grinder, use daily with soup (not too hot)

Zinc - stops viruses from breeding, doctors using hydroxychloroquine to help enter zinc into the cell - Dr. Immanuel consider this as an effective Covid treatment. Significant cure of depression, according to some sources curing depression with 25 mg zinc per day. Beware, high doses of zinc may reduce copper levels and every high dosage of any substance affects many fuctions in body, that's why if it's not necessary, it should be better to take natural sources of zinc, vitamins, etc. and finding natural cures and health improvements. (Drugs, high doses of supplements, and especially every single vaccination - is an unnecessary risk, it may rise or lower other functions in body, some drugs and vaccination, even a high doses of concentrated supplements could harm some functions or organs permanently)

Zinc as gluconate may cause stomach ache, chelate should be without this effect

 

Súvisiace články / related articles:

VAJEČNÝ ŽĹTOK AKO LAHODNÝ DEZERT I NA ODBÚRANIE SPIKE PROTEÍNU / EGG YOLK MAY BE PREPARED AS DELICIOUS DESERT AND SPIKE PROTEIN BODY CLEANER (SK, ENG)
https://www.biblik.sk/news/vajecny-zltok-ako-lahodny-dezert-i-na-odburanie-spike-proteinu-egg-yolk-may-be-prepared-as-delicious-desert-and-spike-protein-body-cleaner/

BÝVALÁ HYGIENIČKA: EPIDÉMIU VYHLÁSILI POLITICI A PÝTAM SA PREČO? (+Poznámka Biblik: V RÚŠKACH ĽUDIA VDYCHUJÚ NAJMENEJ 5x VIAC CO2 AKO URČUJE TECHNICKÁ NORMA)
https://www.biblik.sk/news/byvala-hygienicka-epidemiu-vyhlasili-politici-a-pytam-sa-preco/

ĎALŠÍ VÁŽNY PRÍPAD POŠKODENIA ZDRAVIA PO TESTOVANÍ (+Poznámka Biblik: AK ĽUDIA BEZHLAVO REŠPEKTOVALI PRÍKAZY NADRIADENÝCH - ČERNOBYĽ - ZAMORILI CELÝ SVET A SPÔSOBILI OBROVSKÚ HAVÁRIU)
https://www.biblik.sk/news/dalsi-vazny-pripad-poskodenia-zdravia-po-testovani/

RADOVAN DLUHÝ SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: AKO DOSTAŤ Z TELA OTRAVU Z VAKCÍN A CHEMTRAILS, DETOXIKÁCIA PRE ZDRAVÝCH I CHORÝCH / RADOVAN DLUHY SMITH & Dr. ANA MIHALCEA: HOW TO REMOVE VACCINE POISON AND CHEMTRAILS FROM BODY, DETOX FOR EVERYONE (SK, CZ, ENG)
https://www.biblik.sk/news/radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-ako-dostat-z-tela-otravu-z-vakcin-a-chemtrails-detoxikacia-pre-zdravych-i-chorych-radovan-dluhy-smith-dr-ana-mihalcea-how-to-remove-vaccine-poison-and-chemtrails-from-body-detox-for-everyone/

Dr. ANDREW KAUFMAN INTERVIEW WITH MARSHALL HODGE / VEĽMI ZAUJÍMAVÝ ROZHOVOR S Dr. ANDREWOM KAUFMANOM - O COVIDE, O VAKCÍNACH (SK, ENG) (DOPLNENÉ /UPDATED VITAMÍNY/ VITAMINS)
https://www.biblik.sk/news/dr-adrew-kaufmann-interview-with-marshall-hodge/

Průvodce pandemickou galaxií: Jak globalisté připravili COVID-19? Investuj málo, vydělej balík!

https://www.biblik.sk/news/pruvodce-pandemickou-galaxii-jak-globaliste-pripravili-covid-19-investuj-malo-vydelej-balik/

Dr. LOIBNER: CHOROBY NEMÔŽETE VYMIETIŤ, MÔŽETE VYMIETIŤ IBA PODMIENKY, KTORÉ VEDÚ K CHOROBÁM / Dr. LOIBNER: "THERE'S NO SUCH DISEASE WHICH CAN BE ERADICATED, YOU CAN ERADICATE ONLY THE CONDITIONS LEADING TO DISEASES (SK, ENG, GERMAN / DEUTSCH)
https://www.biblik.sk/news/dr-loibner-choroby-nemozete-vymietit-mozete-vymietit-iba-podmienky-ktore-vedu-k-chorobam/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky

Prosíme vás, podporujte boj za slobodu, podporujte protisatanský a protifašistický odboj / Please support the fight for freedom, please support antisatanic and antinazi fight:
IBAN Biblik.sk
SK8583300000002101425963
Swift / BIC: FIOZSKBA

ĎAKUJEME. THANK YOU

Červená vlajka, Vlajka víťazstva, NAŠA VLAJKA:

https://www.biblik.sk/vlajka-vitazstva/

_____________________________________________________________________

NA OBRANU PRED FAŠISTAMI SA MUSÍME VŠETCI SLOVANIA ZJEDNOTIŤ POD JEDNOU VLAJKOU, napríklad pravá ruská červená vlajka, pod ktorou aj mnohí Slováci bojovali proti fašistom a pod touto červenou slovanskou vlajkou je fašizmus navždy porazený a tejto vlajky sa fašisti boja:

VLAJKA VÍŤAZSTVA / THE FLAG OF VICTORY

https://www.biblik.sk/products/vlajka-vitazstva/

NECH ŽIJE PUTIN, NECH ŽIJE RUSKO!

VIVAT VLADIMIR PUTIN, VIVAT RUSSIA!

 

 

PFIZER SMILE / ÚSMEV OD FIRMY PFIZER (SK, ENG) (+Poznámka Biblik: Poznámka Biblik: Všetky vakcíny sú jed a očkovanie je podvod a zločin! / All vaccines are poison and vaccination is a fraud and a crime! (SK, ENG)

Viac tu: https://www.biblik.sk/news/pfizer-smile-usmev-od-firmy-pfizer/