FAŠISTI SA VYHRÁŽAJÚ ZATVORENÍM ŠKÔL A TVRDIA, ŽE MAJÚ PRÁVO NÁS TERORIZOVAŤ, AK ODMIETNEME ICH VAKCÍNU (DOPLNENÉ) TRENČANIA A SLOVÁCI, PROSÍM BUĎTE PRIPRAVENÍ SA BRÁNIŤ. ĎAKUJEME.

21.08.2021 21:38

 

"Videl som ukrutného bezbožníka ohromnej sily, rozvetveného jako samorastlý strom zelený v domácej zemi. Pozoruj nevinného a vidz priameho a uvidíš, že budúcnosť má človek pokoja. Ale priestupníci budú vyplienení všetci dovedna; koniec bezbožníkov bude ich vyťatie." Žalm 37:35-38

 

-   -   -

Po Hegerovi vyzýva Slovákov na podstúpenie veľmi riskantného očkovacieho experimentu ďalšia fašistická špina opäť s rýdzo nemeckým menom:

Gröhling!

Tlupa tvrdých fašistov, snáď s výnimkou Bašku, ktorý vo svojich vyjadreniach aspoň nebol agresívny! Gröhling, Rybníček, Baška, Trstenský, Štefunková, Žarnovičová. Tlačovku prvotriednych fašistov nájdete tu:

https://www.infovojna.sk/article/video-ludia-typu-rybnicek-su-hrozbou-pre-slobodu-a-demokraciu-primator-trencina-zastrasuje-nezaockovanych-zamestnancov-a-demaskuje-svoje-totalitne-patokraticke-myslenie-a-predstavy-mat-moc-nad-slobodnymi-ludmi

Gröhling vlastne naznačuje, že ak nebudú spokojní s preočkovanosťou, jednoducho budú zase zatvárať školy. (to tiež niečo svedčí o celom scénári s názvom "pandémia").

Očkovanie ponúkajú ako spásu pred lockdownom, podobne ako je vakcína ponúkaná ako spása, ktorá má priniesť normálny život, opak však je pravdou, vakcína prinesie choroby a masové umieranie a zrejme aj skutočnú, elitami toľko želanú pandémiu.  Vrcholom tlačovky bol však Richard Rybníček, ktorý chce s číslami zaočkovanosti súťažiť a jeho cieľom je dobehnúť pomyselné štatistiky. Rybníček sa tu teraz stavia do pozície samozvaného boha, ktorému sa má zodpovedať každý, kto sa nechce dať zaočkovať! Ináč vraj majú právo na teror! Teda, kto sa  odmietne pokloniť šelme  - t.j. každý, kto neuznáva ich metódy, nestotožňuje sa s ich názormi a neklania sa falošnému spasiteľovi a diablovi s názvom vakcína, ten vraj bude terorizovaný...

Rybníček prirovnáva Covid k rakovine, pričom on sám je rakovinou Trenčína, už teraz je zodpovedný za mnohé ochorenia a utrpenia kôli presadzovaniu testovania, pokračuje ďalej s vytváraním tlaku na očkovanie experimentálnou vakcínou... Ak sa ešte tento človek cíti v Trenčíne v bezpečí, tak už nie je v bezpečí nikde, pretože je možné, že buď ho zastavia ľudia, alebo zrovna to bude tá rakovina v jeho prípade!

-    -    -

Ako napríklad príde k tomu matka, ktorá bude mať doma dcéru poškodenú očkovaním, alebo tie rodiny, kde sa kôli očkovaniu objavujú úmrtia? Obávam sa, že Richarda Rybníčka budú občania volať na zodpovednosť!

 

Ide sa diskutovať o povinnom očkovaní hlavne policajtov, pretože fašisti sa boja  - ľudí je podľa nich veľa, plán na holokaust práve prebieha. Metódy na oslabenie a vyhladenie populácie: opatrenia, testy a vakcíny. (VŠETKY VAKCÍNY , AJ DETSKÉ AJ TETANOVKY AJ OČKOVANIA PROTI ALERGII - VŠETKY VAKCÍNY SÚ NA TO, ABY ĽUĎOM PODLOMILI ZDRAVIE A OVPLYVNILI SPRÁVANIE). Ten známy cit. B. Russell tu

 

Aj  testovanie špárovaním je už očkovanie .

Ľudia sa boja injekcií, budúcnosť očkovania si elity zrejme predstavujú inhalačnými vakcínami. Čo je Covid? Covid je satanistami vyrobený problém, na ktorý satanisti ponúkajú riešenie - opatrenia, testy a vakcíny. Čím viac hry na pandémiu, čím viac opatrení, testov a vakcín, tým viac skutočných problémov, chorôb a smrti.

Teraz však ide o to, čo urobíme, ako sa budeme brániť nebezpečným metódam - testovaniu a očkovaniu? Sadnite si, diskutujte, stretávajte sa a rozmýšľajte. Je možné, že tieto svine nás budú strašne terorizovať, ich vyjadrenia sú čoraz tvrdšie, možno prejdú ku koncentrákom a možno budú nás aj zabíjať.

Treba rýchlo nájsť spôsob ako sa brániť.

Títo diabli sa zdravých, samostatných a silných ľudí veľmi boja, chcú vyvolať oslabenie imunity a psychiky a závislosť na štátnych dotáciách. Každá podpora tejto hry, či už rúškom alebo testom normálnym či falošným je palivo pre diablov oheň, mali by sme sa dohodnúť, že tento scénár viac nebudeme hrať a  požadovať trestno-právnu zodpovednosť politikov a verejných činiteľov vyzývajúcich na experimentálne metódy - testovanie a vakcináciu, ktoré môžu dopadnúť aj poškodením zdravia alebo úmrtím.

Rybníček nerozumie, prečo niekto nechce vakcínu. Je to sociopat, podobne ako tí, ktorí sa dostali rôznymi pochybnými metódami k moci. Chcú vyvolať fašistický teror, musíme diskutovať, ako ich zastaviť a už tieto ich vyjadrenia sú podnecovaním k násiliu, myslím si, že sa nás snažia provokovať, aby mohli naštartovať recipročné opatrenia, ktoré zrejme naštartujú, ak očkovaní a testovaní začnú chorľavieť. (Mi to pripadá, akoby už len čakali na vhodnú zámienku, čo je buď chorobnosť po očkovaní, alebo rozprášenie varianty II., alebo klimatická havária cez chemtrails. Metódy na vyvolanie chorôb bohužiaľ majú, dlhodobo a takmer každý deň rozprašujú svinstvá z lietadiel a poškodzujú ľudí cez elektromagnetické zbrane, bezdrôtové technológie, Wi-Fi, bluetooth a nové silno vyžarujúce smartphony, silné mobilné vysielače, antény a satelity, ktoré poškodzujú telo aj myslenie človeka). Robia všetko preto, aby vyvolali globálnu katastrofu! Tak si vo svojej psychopatickej obmezenosti ospravedlnia fašistické metódy, vraždenie a odstraňovanie oponentov, ako to tyrani naprieč dejinami robili bežne. Oni už teraz predstierajú, že sú vlastne záchrancovia! A kto tomu neverí, toho chcú týrať a možno aj popraviť!

Budú nás robiť zodpovedných za situáciu, ktorú si buď vymyslia alebo ju skutočne vyrobia, myslia si, že sú naši vládcovia a že si s nami môžu robiť čo chcú, hoci aj zatvárať nás do koncentrákov a zabíjať bez súdu, bez vyšetrovania.

Trenčania a Slováci, prosím buďte pripravení sa brániť.

Ďakujeme

 

Krátke video Dr. Bukovského, ktorý jasne rozoznal Rybníčkove fašistické tendencie nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=ohvFW4N3sPk

 

Biblik.sk - naše číslo účtu na podporu protifašistického odboja tu:

SK8583300000002101425963

ĎAKUJEME!