Iniciatíva známych osobností žiada Rezníkovu RTVS na verejnú debatu odborníkov z celého názorového spektra na tému Covid-19

27.08.2021 09:47

infovojna.sk

"S prvou iniciatívou a rovnakou požiadavkou prišli lekári na čele s Jurajom Mesíkom a Etelou Janekovou ešte na začiatku augusta. RTVS túto iniciatívu drzo odignorovala aj napriek tomu, že požiadavka na diskusiu rôznych odborníkov má širokú podporu verejnosti.

Vedeniu RTVS bol adresovaný otvorený list so žiadosťou o vytvorenie priestoru na verejnú diskusiu odborníkov s rôznym pohľadom na pandémiu a jej riešenia. Iniciatíva Hovorme spolu spojila známe osobnosti.

Osobnosti chcú otvorenú diskusiu

Bratia Matyinkovci (pozn. red. Biblik článok tu), Jaro Slávik, Milan Markovič, Marián Čekovský, Marián Greksa, Fredy Ayisi a ďalšie osobnosti sa podpísali pod otvorený list vedeniu RTVS. Vyzývajú v ňom na uskutočnenie série piatich diskusných relácií na pôde RTVS venovaných prijímaným opatreniam na Slovensku v súvislosti s pandémiou COVID-19.

Pripomeňme si, že s prvou iniciatívou a rovnakou požiadavkou prišli lekári na čele s Jurajom Mesíkom a Etelou Janekovou ešte na začiatku augusta. RTVS túto iniciatívu drzo odignorovala aj napriek tomu, že požiadavka na diskusiu rôznych odborníkov má širokú podporu verejnosti." Viac tu:

https://www.infovojna.sk/article/iniciativa-znamych-osobnosti-ziada-reznikovu-rtvs-na-verejnu-debatu-odbornikov-z-celeho-nazoroveho-spektra-na-temu-covid-19

 

TOP KOMENT:

"Toto sa asi nestane. Jedna strana(vieme ktora) argumentacne absolutne zlyha. Aj ked sa vytiahnu oficialne cista napr. z Izraela, toto by skoncilo neskutocnym fiaskom. Ale ano, toto sa malo diat od sameho zaciatku a mozno by teraz nebolo tolko "ockovanych"."