LCD FÓLIE S FILTROM MODRÉHO SVETLA MÔŽU VÝRAZNE ZLEPŠIŤ KOMFORT PRI PRÁCI S PC A PREDCHÁDZAŤ ÚNAVE OČÍ / ANTI-BLUE-LIGHT LCD SCREEN FILTERS MAY SIGNIFICANTLY REDUCE EYESTRAIN AND BRINGS BETTER COMFORT FOR PC USERS (SK, ENG)

15.12.2022 12:08

biblik.sk/clanky

LCD FÓLIE S FILTROM MODRÉHO SVETLA MÔŽU VÝRAZNE ZLEPŠIŤ KOMFORT PRI PRÁCI S PC A PREDCHÁDZAŤ ÚNAVE OČÍ / ANTI-BLUE-LIGHT LCD SCREEN FILTERS MAY SIGNIFICANTLY REDUCE EYESTRAIN AND BRINGS BETTER COMFORT FOR PC USERS

Pokiaľ by ste potrebovali pomoc s výberom LCD monitora, počítača, notebooku alebo fólie na monitor, môžete využiť našu službu IT PORADENTSTVO

1.) Pre 32 placový monitor fólia tu / for 32 inch LCD here

2.) Pre max. 24 palcový monitor fólia tu / for 24 inch LCD here

- vždy si overte presné rozmery fólie a uistite sa, či sedí na váš monitor (palec=2,54cm) alebo sa poraďte s odborníkmi / always check dimensions and make sure foil fits for your LCD (inch=2,54cm) or ask for professional advise.

- fólia nemá taký kvalitný antireflexný povrch ako mávajú prémiové monitory, ale oči môže ušetriť hodne! Pomáha zlepšiť komfort pri práci s PC a zároveň zachováva prirodzené farby. V každom prípade, okuliare s filtrom modrého svetla sú na prácu s PC veľmi vhodné / - the anti-reflex finishing of this LCD foil is not perfect but this is an eye-saver! If you wear glasses, it's always good to use glasses with blue light filter

 

Kompletný list tohto typu fólie/ complete list of this foil:

https://www.amazon.com/s?k=vizo+blue+x+screen+filter&crid=1FBBIFXBIWWFY&sprefix=vizo+blue+x+screen+filte%2Caps%2C166&ref=nb_sb_noss

THANKS TO SELLER / ĎAKUJEME predajcovi: KALY WHOLESALE

 

TIP NA MONITOR / ONE OF THE BEST LCD TODAY:

31,5" LG UltraFine 32EP950-B (4k OLED 3840x2160@60Hz)

Fólia č. 1.) sedí perfektne / foil No. 1.) fits perfectly
Odporúčaný režim tohto monitora pre prácu s textom / recommended regime for browsing and text: BT.709
- pre linux s takýmto 4k monitorom je vhodné prostredie KDE PLASMA a nastavíte škálovanie. Vo windowse pri takomto monitore sa vám môžu zdať ikony a text malé, treba nastaviť priblíženie na 150%.
- for linux with such 4k monitor is good to use KDE PLASMA desktop enviroment and setup scaling. For windows with 4k monitors is good to change default zoom 150%.
For LG UltraFine 32EP950-B is good to use some ergo riser, cheap and good version here (easy to complete, glue recommended)
More expensive: ERGOTRON mount (at ergotron.com select for your dimensions and weight)
 
ZÁVER:
Pre akýkoľvek LCD monitor je veľmi vhodná fólia s filtrom modrého svetla.
Pre lepšie pohodlie a bezpečnosť je vhodná pre počítačové monitory závesná fólia ako v bode 1.)
Počítačový OLED monitor LG UltraFine 32EP950-B je pre ľudí, ktorí intenzívne pracujú s PC jeden z najlepších monitorov na trhu. Úplne perfektne mu sadne recenzovaná 32 palcová fólia s filtrom modrého svetla. Stojan monitora je úplne základný, Najlacnejšie a dobré riešenie, ak by ste potrebovali monitor zdvihnúť vyššie je toto (ľahké zložiť, lepidlo na drevo je veľmi vhodné)

Pri výbere monitora, počítača, notebooku alebo tabletu za niekoľko stoviek alebo tisíc je dobré sa poradiť s ľuďmi, ktorí s najmodernejšími špičkovými technológiami denne pracujú, aj pre vás je táto služba:

https://www.biblik.sk/products/it-poradenstvo/

 

Biblik.sk

biblik.sk/clanky