LIST BORISOVI KOLLÁROVI

19.07.2021 13:04

Boris Kollár sa ako erudovaný odborník vyjadril k chemtrails v tomto videu. Ak máme takýchto ľudí vo vedení štátu, je to pohroma pre slovenský národ! Napísali sme mu preto dnes tento mail:

"Dobrý deň pán Kollár, stručne:

https://www.youtube.com/watch?v=2q-BZxl-Zxk

Podával som na chemtrails tri trestné oznámenia a napísal som stovky mailov a listov,

je trápne, ak do politiky príde človek, ktorý svoje verejné vyhlásenia opiera o svoje domnienky.

Urobte si vlastný výskum (ak by ste neboli slepí, videli by ste to nebo) a netvárte sa ako najmúdrejší, pretože Vaše posledné vystúpenie kde spomínate chemtrails je vystúpenie blbečka, ktorý nevie ani čo sa mu deje pred očami, katastrofa že ste vo vedení štátu a vidíme, kam ste nás aj VY doviedli, choďte už do riti! Možno vás obesia za to, že ste si vybrali zlú spoločnosť, každý kto paktuje s psychopatom Matovičom, môže skončiť veľmi zle!

Na Váš robotický xicht sa nedá ani dívať, ste prázdny obal od človeka plný naučených fráz, možno to zaberá na vaše kurvičky, ale na väčšinu slovenského národa nie!
Aký ste odborník, aká ste Vy osobnosť? V knihe od A. Moskalinu DOBRODRUH SAŠA je vidieť, čo ste zač. A príliš ste sa nezmenili, ak vôbec, ináč by vám nemuseli lámať krk, ak by ste boli schopní dobrovoľne sa obrátiť! Vychcaný polomafiánik, ktorý sa nevie kontrolovať, chcel rýchlo peniaze, sex a moc, ale bolo by mu lepšie, ak by nemal nič! (staré čínske prekliatie: “Bodaj by sa ti splnili všetky priania!”) Nenarobili by si veksláčikovia, podvodníci a násilníci poriadne zlú karmu ináč, len tým, že sa chabrali skúšať riadiť štát! (aj v tom je tá Božia spravodlivosť) Riadiť pár bordelov nie je to isté ako riadiť štát, akurát vy nič iné neviete, preto je na Slovensku aj vďaka Vám bordel! Pokiaľ ste sa nezmenili, nemáte na verejnosti čo hľadať, ale vy nemáte hanby a ďalej len šírite zlý vplyv po celom Slovensku!

Vaša verejná propagácia očkovania môže zabiť alebo zmrzačiť veľa ľudí, ak ste skutočne zaočkovaný (o čom pochybujem), tak možno to bolo vaše posledné bláznivé rozhodnutie.

Ale pán Kollár ďakujem Vám aspoň za to, že ste tuším žid a uvedomujete si, že fašistické praktiky sú nebezpečné a pohlavári (spolupracovníci Hitlera/Matoviča) skončili na šibenici. Ďakujem Vám za Váš pud sebazáchovy!

Ak ale ostávate vo vláde a choroby spôsobené opatreniami, vakcínami, chemtrails a EM žiarením prerastú v skutočnú globálnu katastrofu, tak teraz za svoju nevedomosť nesiete plnú zodpovednosť! Vy skutočné problémy neriešite, vy ich vyrábate a udržujete vieru v niekoho riešenia! Radím vám, aby ste si o chemtrails urobili vlastný výskum. Mne sa ťažko verí, že niekto je tak blbý, že nevidí to nebo a dáva sa očkovať! Ste všetci úplne šibnutí, alebo tancujete tak, ako vám pískajú:? vírus, vakcíny a zosmiešňovať nepohodlnú pravdu tým, že čomu nerozumiete to sú pre vás blbosti, dezinformácie a konšpiračné teórie?

Ok, na Biblik.sk je o očkovaní a chemtrails toho dosť, už v r. 2018 sme naše úrady upozorňovali, že ľudia budú mať kôli havarijnému stavu ovzdušia problémy s dýchaním:

https://www.biblik.sk/news/ochladenie-ako-nasledok-geoinzinierstva/

Ďakujem."

 

Miroslav Raninec, Biblik.sk, tel. 032 /240 00 65

www.biblik.sk

www.biblik.sk/clanky

-  -  -

ODOSLANÉ dnes v pondelok 19.7.2021 (13:04/14:05)na adresu:

'boris.kollarPÍŠZAVINÁČnrsr.sk'