MUDr. VÁCLAV JORDÁN: JE VEĽMI DÔLEŽITÉ PRESTAŤ NOSIŤ RÚŠKA

10.07.2020 23:04

"Nech Božie Svetlo prežiari tieň všetkých ilúzií."

-   -   -

Statoční lekári riskujú život takýmito vyjadreniami. Doktor Jordán hovorí, že plošné nosenie rúšok je z určitých dôvodov smrteľne nebezpečná vec:

MUDr. Václav Jordán:
 
ĎAKUJEME: infovojna.sk

- - -

Poznámka Biblik:

Plošné nosenie rúšok malo plniť od začiatku účel vyvolať dojem, že sa niečo deje, že nejaký vírus je tu - aby ste mali "reklamu na vírus" stále pred očami! Takéto nariadenia s rúškami (ale aj dezinfekciami) sú útokom na vašu imunitu. Kadejaká handra nie je medicínske rúško, ochrana je iluzórna, rúško je určené pre lekárov a personál v tesnom kontakte s chorými ľuďmi. Dezinfekcie zase ničia prirodzenú bakteriálnu flóru na pokožke, ktorá chráni pred infekciami, rúška znižujú prísun kyslíka, ako ešte viac oslabiť imunitu? (vyvolať potravinovú krízu a začať dodávať geneticky modifikované potraviny?) 

Ak ste aktívny športovec, môžete napríklad vypozorovať oveľa rýchlejšie hojenie rán ihneď po dlhšom behu! Vlastne telo sa vám obnovuje pred očami, vďaka Bohu, vďaka pohybu a vďaka kyslíku! Človek sa prirodzene môže chrániť tým, že si buduje a udržiava prirodzené systémy obranyschopnosti, stará sa o svoju dušu (modlitba, meditácia), o myseľ (ustavičné vzdelávanie, rozvoj, uvažovanie) aj o telo (pohyb a kvalitné potraviny). Zvlášť dobre pôsobia na hojenie rán a regeneráciu urýchľujú prírodné formy vitamínu C (napríklad rakytníková šťava s olejom, čerstvé bio-citróny v zime, sezónne ovocie a zelenina v lete)

Prirodzené spôsoby správneho ustavičného cieleného vydávania energie prinášajú radosť, zdravie, šťastie. Zdôrazňujem cieleného, pretože sa dá nájsť ľahšie radosť v bolesti, keď má úsilie a námaha nejaký hodnotný cieľ. Ak sa človek hlbšie dokáže sústrediť na tú činnosť, ktorú práve robí, obyčajný beh lesom sa môže podobať povznášajúcemu pohybu v rajskej záhrade. Ťažko sa môže človek dobre sústrediť na viac vecí naraz, je zaujímavé, že toľko ľudí v lese pri športe venuje pozornosť svojmu telefónu, hudbe, hodinkám... koľkým ľuďom sa aspoň pri relaxačných činnostiach skutočne podarí aspoň na sekundu si oddýchnuť? Odpojiť sa od všetkého, ostať sám (so) sebou. Pobyt v Prítomnosti, z ktorej sme boli "vyhnaní" to je to najkrajšie miesto na dovolenku, z ktorej by ste sa nechceli vrátiť, je to váš Domov a ak o Neho stojíte a hľadáte Ho, nezabráni vám nič, a už vôbec nie zatvorené hranice:-)

Zdá sa, že niekto chce, aby "pas" k normálnemu pohybu a vôbec aspoň ako-tak slobodnému fungovaniu bola vakcína+čip. S čipom alebo už aj so smartphonom, ktorý monitoruje každý váš krok o slobode ťažko môžeme hovoriť. Svoju polohu udávate vždy, keď máte pri sebe aktívny akýkoľvek telefón. Na zistenie polohy podľa mňa stačí mať pri sebe akýkoľvek z dnešných čipov-platobná karta, občiansky preukaz, SIM karta, notebook, alebo čip akéhokoľvek novšieho zariadenia-fotoaparátu, inteligentných hodiniek a pod. Jedno známe miesto sa raz náhle zmenilo, začala ma tam bolievať hlava, k čomu pretým nedochádzalo. Podľa merania, úroveň žiarenia sa tam nezmenila. Niečo sa tam však určite zmenilo. Zmenilo sa to presne odo dňa, kedy som to miesto navštívil s platobou kartou vo vrecku! Mňa by neprekvapilo, ak by tieto čipy slúžili ako nejaké markery aj tých miest, na ktorých sedávate! Určite slúžia ako markery miest kde vyberáte peniaze, kde platíte kartou v obchode, alebo cez intertet - mark, mark mark, všade zanechávajú značku! Odvtedy radšej fungujem už aj bez platobnej karty, zbavil som sa jej, pretože bez čipu, ktorý mi v podstate vnútili, platobná karta už viac nefunguje! Donedávna stačil magnetický prúžok, teraz už na fungovanie karty musí byť prítomný čip. Aj občiansky preukaz mi policajti zobrali, lebo vraj keď nemám v ňom čip, je neplatný. Pre mňa je však neplatný s čipom, s očipovanými dokladmi nesúhlasím, nechcem ich, nech si ich nechajú!

Keď donútite ľudí niečo nosiť pri sebe (čipy), alebo na sebe (rúška), ľahšie ich donútite nosiť niečo v sebe - vakcína, permanentný čip na ruke, čiarový kód, tetovanie... Stále je satansky podhadzované, že doklady bez čipov sa už nebudú vydávať, že očkovať sa ich vakcínami a riskovať komplikácie a smrť je jediná možnosť, že rúška nosiť musíte - 

N E M U S Í T E !

N E M U S Í T E !

NEMUSÍTE NOSIŤ RÚŠKA!

NEMUSÍTE SI ANI DEZINFIKOVAŤ RUKY!

N E M U S Í T E !

IBA SA VÁS SNAŽIA PRESVEDČIŤ, ŽE MUSÍTE, ALE

N E M U S Í T E !